PDA

View Full Version : родители..училище..проблеми



gegata15
09-25-2010, 09:51
здравейте,отличничка съм и винаги съм завършвала срокове и години с над 5 и 50. Не зубря, но и не уча мн, всичко ми е лесно и го запомням бързо.
И сега към проблема- след месец и половина имам рожден ден и наще ще ми купуват нет бук обаче проблема е , че има условие до тогава да нямам и 1 четворка :shock:. Егати.. и как да стане това ... входящите ми нива тепърва започват,а по химия си нямам халхабер, а по английски сме при нова госпожа и входящото ще е със 100 въпроса :shock: и то без подготовка.
еми не мога да съм супер герой, как да нямам четворки, опитах се да обясня на наще и майка ми ми вика знам ти умствените възможности няма да имаш четворки, а нетбука ми трябва, защото компа ми е просто в окаено състояние :shock: . Моля кажете какво да правя?

mlakniwe2
09-25-2010, 09:58
Ако те обичат истински, не би трябвало да ти поставят условия, а просто да купят подарък на детето си за рожденият му ден :-o

ameli
09-25-2010, 09:59
Учи. И ако изкараш 4, не им казвай, докато не мине РД-то :)

OneGuy
09-25-2010, 10:11
Бе кви са тия глупости ...


Аз пък рядко имам над 4 ... и имам 2 компютъра,мерцедес,3 телефона,собствена стая, огромно легло,голямо бюро и апартамент преписан на мое име ... вашите са изроди

xWandereRx
09-25-2010, 10:20
щом без да си даваш зор и да учиш изкарваш стабилни оценки, сега си дай малко зор и учи и няма да имаш 4ки
ако не става номера - пищови! :D

awerw
09-25-2010, 10:24
Бе кви са тия глупости ...


Аз пък рядко имам над 4 ... и имам 2 компютъра,мерцедес,3 телефона,собствена стая, огромно легло,голямо бюро и апартамент преписан на мое име ... вашите са изроди
извода- родителите ти не са като нейните :lol:

Tempest
09-25-2010, 10:37
здравейте,отличничка съм и винаги съм завършвала срокове и години с над 5 и 50. Не зубря, но и не уча мн, всичко ми е лесно и го запомням бързо.
И сега към проблема- след месец и половина имам рожден ден и наще ще ми купуват нет бук обаче проблема е , че има условие до тогава да нямам и 1 четворка :shock:. Егати.. и как да стане това ... входящите ми нива тепърва започват,а по химия си нямам халхабер, а по английски сме при нова госпожа и входящото ще е със 100 въпроса :shock: и то без подготовка.
еми не мога да съм супер герой, как да нямам четворки, опитах се да обясня на наще и майка ми ми вика знам ти умствените възможности няма да имаш четворки, а нетбука ми трябва, защото компа ми е просто в окаено състояние :shock: . Моля кажете какво да правя?

за английския по принцип каква подготовка искаш? Да ти дадат въпросите ли? Наще да ми купят нетбук за рд-то, не 4ки, ами 5ци няма да имам.. изобщо оценки няма да имам ако се налага :D

sexa_na_kompleksa
09-25-2010, 11:39
Постарай се малко повече за входните. Тук има една статия, която на мен ми се стори полезна и интересна, ако искаш, хвърли едно око:

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/53-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/100-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BC

Освен това, продължавай да им "мрънкаш" за нет бук-а и не спирай да се оплакваш от учителите си - колко са взискателни, как не правите преговори... Ако мислиш, че няма да те хванат, може да седнеш до някой с по-добър успех и да се опиташ да преписваш от него, и/или да си направиш пищови.
Но в крайна сметка, мисля, че родителите ти ще ти го купят дори и да имаш четворки, просто искат да имаш добър успех. ; )

Tempest
09-25-2010, 11:53
Ако те обичат истински, не би трябвало да ти поставят условия, а просто да купят подарък на детето си за рожденият му ден :-o

по тая логика... "Синко, нищо че имаш 2ки, нямаш грам култура, искаш ни пари за наркотици и миналата седмица начупи колата ми до неознаваемост... за рождения ти ден ше ти вземем нов телефон, щото те обичаме.. а дали ше го продадеш за да си набавиш дозата, твоя си работа, важното е ние да те обичаме" :?

gegata15
09-25-2010, 11:56
Постарай се малко повече за входните. Тук има една статия, която на мен ми се стори полезна и интересна, ако искаш, хвърли едно око:

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/53-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/100-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BC

Освен това, продължавай да им "мрънкаш" за нет бук-а и не спирай да се оплакваш от учителите си - колко са взискателни, как не правите преговори... Ако мислиш, че няма да те хванат, може да седнеш до някой с по-добър успех и да се опиташ да преписваш от него, и/или да си направиш пищови.
Но в крайна сметка, мисля, че родителите ти ще ти го купят дори и да имаш четворки, просто искат да имаш добър успех. ; )


този сайт наистина е добър , благодаря за отговорите на всички :-)

iiordanova
09-25-2010, 13:09
Ами научи си , за да нямаш 4-ки.
Или ако в краен случай изкараш 4 .. не им казвай , или си поправи 4-ката.
(:
Все пак казваш , че си добра ученичка , спокойно. Родителите ти знаят , че учиш и ще ти купят нетбук. (: (бтв - какъв модел си си харесала? )

ecstazy
09-25-2010, 14:17
Е к'во толкова ти за един нетбук ли си ?! Или си научи или го прежали. Мен лично не би ме заинтригувало това, не изпитвам липса на нетбук или лаптоп, а от други неща, които не могат да се купят, хах :lol:

N0_feAR
09-25-2010, 20:44
вашите са ти го казали по-скоро като за стимул. Почти сигурна съм, че и да имаш 1-2 четворки пак ще си получиш лаптопа ;)

GossipGirl89
09-25-2010, 21:42
Не знам вашите какви са, но при мен беше същото - винаги ме плашеха, че няма да ме пуснат да изляза или да ми купят еди какво си ако нямам добър успех, но всимко е било само на думи и за стимул - в крайна сметка си получавах всичко, което искам, без значение от успеха :) Така че бъди сигурна, че вашите ще ти вземат обещания подарък, но все пак се постарая да ги зарадваш с хубави оценки

xKiFlA
09-25-2010, 21:55
какво е нет бук :D
:oops:

Tempest
09-25-2010, 22:08
какво е нет бук :D
:oops:

едно ей такоз.. абее не се яде.. не е за тебе

xKiFlA
09-25-2010, 22:30
ок :razz: