PDA

View Full Version : издирвам песен!



Nich
09-25-2010, 10:56
видях част от текста й, явно преведен, в един цитат в тема за подарък за годишнина и много ми хареса но нямам идея нито как се казва нито на кой е тази песен, така че ето ви цитата и моля за помощ! --> "iskam da me nosi6 na vrata si kato taen talisman,kato malko krust4e blizo do surceto ti....".



Kogato pravihme polovin godina s priatelia mi my vzeh edna goliama karti4ka na me to you v koiato ot ednata strana napisah "obi4am te" na 24 ezika a na drygata napisah ne6to milo i se poly4i dosta dobre.
Za purvata godi6nina my kypih edna durvena kytia ne mnogo goliama koiato prili4a6e na kov4eje,izraziah 100 sur4ica ot 4erven karton i na vsiako napisah po edna pri4ina za6to go obi4am(materialite za poslednoto gi kypih ot BG i mi izleze ne pove4e ot 11-12 lv kato se ima predvid 4e kytiata be6e 8 ).
Zа rojdenia my den kypih kytia za podaruci(gore doly kolkoto teia za obyvki) i slojih vutre razni malki ne6ta deto imat ob6to s nas(primerno kliy4odurjatel4e tigur4e za6toto my vikam taka) i my napravih malka knijka ot raznocvetni kartoni i vutre napisah stih4e koeto sama si biah izmislila kato na vsiaka stranica pi6eh po edna fraza i lepiah ot teia lepenkite s razni me4eta,zai4eta,sur4ica koiato simvolizira napisanoto.Su6to ne mi izleze skupo i toi mnogo se zaradva.
Prednata godina puk pak za rojdenia my den my kypih edno suvsem malko krust4e ot bialo zlato i na karti4ka napisah teksta na edna pesen koiato 4esto sly6ahme togava v koiato se kazva ne6to kato "iskam da me nosi6 na vrata si kato taen talisman,kato malko krust4e blizo do surceto ti....".
Za vtorata godi6nina koiato e sled mesec naistina ne znam kakvo da my podaria za6toto iskah da e ne6to specialno no za sega sum vzela edna meki4ka malka vuzglavni4ka na koiato pi6e "Love is everything" za da ia gy6ka ve4er i da se se6ta za men kogato zamina za Germania da y4a(vse o6te ne e sigyrno dali 6te doide s mene ) i edna 4a6a za kafe s iagodi otpred za6toto mi kaza 4e niama na rabota v kakvo da si pie kafeto a puk obojava iagodi i sum 100% sigyrna 4e 6te my haresa i 6te my vur6i rabota.