PDA

View Full Version : Хора вижте моля ви



bebzgirl
09-25-2010, 12:05
здравейтее :grin: :grin: та да ви питам ... напоследък мозилата много зе да ми бави като скорост и като всичко затова да ви питам ... на какво е по добре да мина chrome , safari , или IE 9 а и другата причина поради който искам да я разкарам ее че аз пускам мн програми наведнъж най - често : photoshop CS5 , iTunes , Sony Vegas иии като включа и мозилата съвсем ... то не че компа ми бави смис даже вообще не го усещам обаче доста го товаря ии ми е неприятно +++ процесора зима да нагрява повече ии не ми е приятно да го товаря толкова ( на лаптоп съм ) ии така кажете кой от 3 те IE9 , Safari или chrome само без опера че ми е хипер неудобна =D

pspbgtubers
09-25-2010, 12:34
Chroma според мен е добър , но прави проблеми , пробвай с него с него. :)

PhotographyGirl07
09-25-2010, 12:39
Ами инсталирай си гоогле хром, добър е. ;)

GregoryHouse
09-25-2010, 14:46
От тези изброените Chrome. Иначе аз лично не сменям Мозила със нищо :)

Lancer
09-25-2010, 14:58
Да ти кажа чесно от програмите, които ползваш, Мозилата ти товари най-малко. Савсем нормално е да се тормози машината като пуснеш Photoshop CS5 и Sony Vegas и като сложим факта, че използваш лаптоп загряването е съвсем нормално.

FrostHammer
09-25-2010, 15:18
Изчисти бисквитките и няма да ти бави толкова много =))

gabi123
09-25-2010, 16:46
Chroma според мен е добър , но прави проблеми , пробвай с него с него. :)
МОЙ ЧОВЕК СИ
Взема ми думите

gabi123
09-25-2010, 17:07
здравейтее :grin: :grin: та да ви питам ... напоследък мозилата много зе да ми бави като скорост и като всичко затова да ви питам ... на какво е по добре да мина chrome , safari , или IE 9 а и другата причина поради който искам да я разкарам ее че аз пускам мн програми наведнъж най - често : photoshop CS5 , iTunes , Sony Vegas иии като включа и мозилата съвсем ... то не че компа ми бави смис даже вообще не го усещам обаче доста го товаря ии ми е неприятно +++ процесора зима да нагрява повече ии не ми е приятно да го товаря толкова ( на лаптоп съм ) ии така кажете кой от 3 те IE9 , Safari или chrome само без опера че ми е хипер неудобна =D
CHROME CH0RME,CH0RME...CH0RME И пак CH0RME :grin:

E404
09-25-2010, 18:53
хром е най-лек -.-
Опа гредъ

http://imgur.com/3TVdXl.jpg (http://imgur.com/3TVdX.jpg)