PDA

View Full Version : Помощ.. Мъжка полова система



mnmlkid
09-25-2010, 13:31
Някои можи ли да ми каже това нормално ли е ?!

Значи на 17 съм знам че всега възмъжавам наблюдавам от време на време отгоре на главичката на пениса ми виждам някфи бели линии тоест нещо като вените.. Седят определено време и си минават, гледам от време на време има леко подуване от двата края и болки обаче тях като ги няма , нямам болки" викам си дали е от това ,че просто възмъжавам или е нещо друго .. :?

Bukmop
09-25-2010, 20:25
Някои можи ли да ми каже това нормално ли е ?!

Значи на 17 съм знам че всега възмъжавам наблюдавам от време на време отгоре на главичката на пениса ми виждам някфи бели линии тоест нещо като вените.. Седят определено време и си минават, гледам от време на време има леко подуване от двата края и болки обаче тях като ги няма , нямам болки" викам си дали е от това ,че просто възмъжавам или е нещо друго .. :?

И аз съм на 17 години и нямам такива проблеми ... Защо просто не питаш баща ти :? не мисля че е страшен и ще те изяде..

zority7
09-25-2010, 23:06
Или питай баща ти както казва горния пости или урологне,не съм наясно с това което ти се случва,но най-вероят не е нищо сериозно :)

darkPaladin
09-26-2010, 07:51
Или питай баща ти както казва горния пости или урологне,не съм наясно с това което ти се случва,но най-вероят не е нищо сериозно :)

ме подценявай нищо което се случва с организма иди на уролог и се консултирай няма нищо срамно не се притеснявай

mnmlkid
09-26-2010, 10:28
На дермато-венеролог бях преди тва но не по тази причина , къде да ида на Уролог или на дерматовенерелог ?