PDA

View Full Version : Матура



filip18
09-25-2010, 16:01
Хора я кажете тези от вас които са се явявали на матура кажете има ли начин да се препише.Научих за микрослушалка.Някой от вас испял ли е да препише по такав начин.Ако има друг начин за преписване освен микрослушалка нещо подобно кажете..изобщо не ми се учи за тия гадни матури..не пишето коментари седни просто и учи питам дали ще стане с тая микрослушалка или несхто друго. :grin: :grin: :grin:

xWandereRx
09-25-2010, 17:55
няма да стане -> седни и учи

vagarious
09-25-2010, 18:01
Точно така!!!Седни си на д-то и учи.Аман от простаци, честно. :-x

filip18
09-25-2010, 18:03
добре ако някой знае начин да каже и ме интересува дали заглушават сигнала в стаята заради тия минислушалки

Tempest
09-26-2010, 00:01
добре ако някой знае начин да каже и ме интересува дали заглушават сигнала в стаята заради тия минислушалки
бахахахах ти сериозно ли?! Да не се явяваш на изпит във военно училище бе?! :lol:

все пак да си говориш сам не е хубаво ( а така ше изглежда отстрани).. и не си мисли, че не виждат... остави, ами изглежда смешно отстрани.. как да е де.. ако не искаш - не учи, само че никой няма да ти изкара оценките освен самия ти! Успех на матурите..

аз лично по бг се надявам на 3 и нещо, колкото да я взема, пък по английски ше я направя до 5, 5 и нещо :)