PDA

View Full Version : Глупава тема ... Но как да постъпя?



nk
09-25-2010, 18:23
Моят проблем може да Ви се стори смешен , но за мен е много важно .Значи проблема ми е следният...Това лято се скарах с най-добрият ми приятел , заради слухове които случайно дочул .Скоро се сдобрихме , но той почна да ме изнудва, че ако не му духам нямя да ми говори .Аз неискам да го права и му казах, че по този начин с едното духане си разваляме цялото приятелство , което сме градили в продължение на 13 години .Обаче той твърде , че няма , и че съм му обещала но аз не помня такъф момент от живота ми , но както и да е . Неискам да му ***** , нито да го загубя като приятел , защото той е важен за мен . Как да постъпя?

kikimora28
09-25-2010, 18:27
задай си просто въпроса що за приятел иска да му духаш иначе няма да ти говори.... според мен това момче се е държало като приятел с теб за да те използва рано или късно... :( по добре го отрежи и изобщо не се занимавай с него... дори да ти е трудно....и за гадже ми е ясно вече че тоя твоя не става.... :-x

DeinStern
09-25-2010, 18:52
Истински приятел никога не би поискал от теб нещо подобноо... единственият съвет, който мога да ти дам е просто да сложите край на това "приятелство", което не вярвам някога да е било такова..

nk
09-25-2010, 18:58
Беше но се намеси една малолетна курва и започна да то настроива срещу мен като извърташе думите ,така че все едно аз съм ги казала . И му духа , а на него само една свирка тогава у трябваше и айде ... Стана на нейна страна ... Но наистина знам , че поне преди 1 година си беше истинско

DarkTemplar
09-25-2010, 19:02
Съветът ми е да не му се връзваш на глупостите, от километри си личи, че иска да те използва. Тва ако е приятел, аз съм голям розов слон на име Роналд. Остави го да се занимава с малолетните к*рви, явно си пада по такива (а ти не влизаш в тая класация).

Никога не бих поискал свирка от приятелка.

nk
09-25-2010, 19:09
Винаги съм знаела,че е лаино с извинея , но не съм очаквала да стигне чак до тук ... :neutral:

DarkTemplar
09-25-2010, 19:38
Като е лайно, го остави да си живурка в канализацията. Такива хора не трябва да присъстват в близкото ти обкръжение.

Jus7er
09-25-2010, 23:44
Тоя човечец надали ти е приятел... Замисли се малко. :)

ver0nika_
09-26-2010, 08:59
Този така наречен твой "приятел" воабще не е такъв. Не прави нищо против своята воля ... :)

Me4encety
09-26-2010, 09:31
бахтиии лаиното дет си намерила ти аз ако мой "приятел" ми каже така не ша му ударя шамар ами напрао ша го пребия

nniicckkoo
09-28-2010, 19:03
ебаси приятеля да иска да му духаш или да се "скарате и де не сте приятели вече"

sasha_90
09-28-2010, 20:05
Що за приятел е ,след като те кара да правиш нещо против волята ти?

Paramour
09-28-2010, 20:45
Обясни му, че ако наистина ти е приятел няма да ти поставя ултиматоми, т.е. няма да те кара да избираш.
А в този случай ти и не искаш да му ду*аш така че...
Говори с него и му обясни.
Ако не те разбере- нищо няма да се получи. Ти сама каза, че е лайно.

StilianStoqnov
09-28-2010, 20:59
Абе да си е** майката този бе, това не е нормално!!!!!!!!

flearness
09-28-2010, 23:00
Моят проблем може да Ви се стори смешен , но за мен е много важно .Значи проблема ми е следният...Това лято се скарах с най-добрият ми приятел , заради слухове които случайно дочул .Скоро се сдобрихме , но той почна да ме изнудва, че ако не му духам нямя да ми говори .Аз неискам да го права и му казах, че по този начин с едното духане си разваляме цялото приятелство , което сме градили в продължение на 13 години .Обаче той твърде , че няма , и че съм му обещала но аз не помня такъф момент от живота ми , но както и да е . Неискам да му ***** , нито да го загубя като приятел , защото той е важен за мен . Как да постъпя?

траа ти по-свестен тип...ти му откажи па той ако иска да е с теб ако иска не...да се разкара как може да ти поставя такива условия :o

cukcaruk
09-29-2010, 19:54
:X ... Къв е тоя приятел?!?! и то, най-добър ?!?! Ти в час ли си ?!?! Как може изобщо да питаш такава глупост ?!?! изобщо не се занимавай с тоя боклук. Баси ужасът :X Нямам думи просто :X

blairww
10-31-2010, 23:31
еми аз не знам за него.. ама ти с къв акъл иска6 да го запази6 тоя сме6ник до себе си :) 4е тоя 4ове4ец въоб6те ама ВЪОБ6ТЕ не може да го наре4е6 приятел... и да темата ти определено е тъпа и сме6на. Нз на колко си години, ама за да ги задава6 тея въпроси сигурно си на 12/13 :) мацко бягай от тоя :) помисли малко моми4еееее!!!!! :) хаха

xdanitox
11-01-2010, 06:50
задай си просто въпроса що за приятел иска да му духаш иначе няма да ти говори.... според мен това момче се е държало като приятел с теб за да те използва рано или късно... :( по добре го отрежи и изобщо не се занимавай с него... дори да ти е трудно....и за гадже ми е ясно вече че тоя твоя не става.... :-x

Съгласна сам с теб.

П.П: blairww 4 и 6 да ЦИФРИ- не букви ! :?