PDA

View Full Version : Обичам го бе ;[[[



bonbonzamilion
09-25-2010, 19:10
Здравейте:) Аз съм на 13.Има едно момче от моя клас което много харесвам но проблема е че и други момичета го харесват като едното е от моя клас.Искам да ви попитам как да разбера дали ме харесва?Как да се зарибявам с него?Как да му привлека вниманието? Моля ви дайте ми съвет и благодаря на тези които отделиха време да ми прочетат историята и да ми помогнат ;[[

Burn94
09-25-2010, 20:21
Ами виж сега лесно е да се разбере дали те харесва от това как се държи когато сте на саме това ти го казвам като момче. Другото което е че до колкото разбирам и той е на 13 и сега точно когато влизате в пубертета целта на всички ей такива момченца е да топнат чушката и това е. Честно да ти кажа на тази възраст нещо сериозно е много малко вероятно да стане а нещо несериозно е много глупаво от твоя страна да допуснеш да стане :)

euphorie
09-29-2010, 18:45
ще взема да го заобичам и аз :)

Darjavnata
10-05-2010, 00:16
Принципно няма абсолютно никакъв смисъл да правиш каквито и да били промени в себе си,за да му привлечеш вниманието.Всеки притежава своя чар,и би било жалко да се опитваш да бъдеш забелязана.Той или те харесва или не... Той явно не страда от липса на обожателки,и лесно би разбрала дали проявява интерес към някоя от тях или съответно - към теб.Освен да бъдеш себе си,друг съвет не мога да ти дам... Успех! :)

punxx
10-06-2010, 15:44
ми ако другите момичета дет го харесват са по-яки от теб шансовете да те харесва баш пък тееб са малки,ако не си зле - почни да му натискаш 8)

Paramour
10-07-2010, 18:14
заглавие: "Обичам го бе ;[["
съдържание: "Харесвам го, ама не съм само аз. Дали той ме харесва?"

Ей ся вадя боба и щи кажа...

Сериозно: Прави му намеци че го харесваш. Виж как ще реагира.
Ако реагира положително- супер. Ако не... не е момчето за теб.

Gamebg
10-07-2010, 19:34
Ако не си срамежлива бади по директна,ако ли не заговаряи го такива работи.Успех!

CBella
10-07-2010, 21:32
Заговаряй го, ходете някъде с него и с другите фр-та, събирай се с него и той ще разбере, успех

radeberger
10-08-2010, 08:05
Как е възможно да го обичаш като даже не можеш да му привлечеш вниманието? :-D

xKiFlA
10-08-2010, 12:03
:razz: :razz: :razz: :razz:
няква пикла вчера видяла момче и вече го обича
повечето момичета стаанаха мн глупави и само се излагат. мен ме е срам че съм момиче :? не заслужава да си губиш времето с идиоти