PDA

View Full Version : Кичур проклет



BaffaLsc
09-26-2010, 07:04
:D Здравейте .. значии косата си ми е наред ,всичко си е ОК ,но има един кичур ,който от мноого ,мноого време седи като изгорен ,а нищо не съм му правила и супер ме дразни .. някакви съвети какво да го правя ? :x

XxStupidMuffinxX
09-26-2010, 07:13
:D Здравейте .. значии косата си ми е наред ,всичко си е ОК ,но има един кичур ,който от мноого ,мноого време седи като изгорен ,а нищо не съм му правила и супер ме дразни .. някакви съвети какво да го правя ? :x

ами.. или отивай да се подстрижеш.. но това е ако е изгорен само в краищата.. или го изчакай да си израстне ии пак се подстрижи.. друг вариант не виждам.. ;х

за да не се вижда че е толкова изгорял.. като се къпеш си слагай балсам за омекотяване.. ии като се изправяш.. не го изправяй.. сигурно от това се е получило.. : )

BaffaLsc
09-26-2010, 07:16
:D Здравейте .. значии косата си ми е наред ,всичко си е ОК ,но има един кичур ,който от мноого ,мноого време седи като изгорен ,а нищо не съм му правила и супер ме дразни .. някакви съвети какво да го правя ? :x

ами.. или отивай да се подстрижеш.. но това е ако е изгорен само в краищата.. или го изчакай да си израстне ии пак се подстрижи.. друг вариант не виждам.. ;х

за да не се вижда че е толкова изгорял.. като се къпеш си слагай балсам за омекотяване.. ии като се изправяш.. не го изправяй.. сигурно от това се е получило.. : )
Точно това е ,че не се изправям ,не се топирам ,нищо не правя ,а целия от корените до края си е такъв и само той е такъв иначе всичко друго си е ОК .. постригвах се преди 3 дни .. ;х

XxStupidMuffinxX
09-26-2010, 07:18
:D Здравейте .. значии косата си ми е наред ,всичко си е ОК ,но има един кичур ,който от мноого ,мноого време седи като изгорен ,а нищо не съм му правила и супер ме дразни .. някакви съвети какво да го правя ? :x

ами.. или отивай да се подстрижеш.. но това е ако е изгорен само в краищата.. или го изчакай да си израстне ии пак се подстрижи.. друг вариант не виждам.. ;х

за да не се вижда че е толкова изгорял.. като се къпеш си слагай балсам за омекотяване.. ии като се изправяш.. не го изправяй.. сигурно от това се е получило.. : )
Точно това е ,че не се изправям ,не се топирам ,нищо не правя ,а целия от корените до края си е такъв и само той е такъв иначе всичко друго си е ОК .. постригвах се преди 3 дни .. ;х

Ами, за да не стои така изгоряло и опърлено.. си слагай балсам като се къпеш.. и може би балсам след измиване.. и аз имах такъв проблем ии след 1 седмица всичко беше наред.. : ) а до тогава може да си сплиташ кичура.. много добре стои.. : )

BaffaLsc
09-26-2010, 07:26
:D Здравейте .. значии косата си ми е наред ,всичко си е ОК ,но има един кичур ,който от мноого ,мноого време седи като изгорен ,а нищо не съм му правила и супер ме дразни .. някакви съвети какво да го правя ? :x

ами.. или отивай да се подстрижеш.. но това е ако е изгорен само в краищата.. или го изчакай да си израстне ии пак се подстрижи.. друг вариант не виждам.. ;х

за да не се вижда че е толкова изгорял.. като се къпеш си слагай балсам за омекотяване.. ии като се изправяш.. не го изправяй.. сигурно от това се е получило.. : )
Точно това е ,че не се изправям ,не се топирам ,нищо не правя ,а целия от корените до края си е такъв и само той е такъв иначе всичко друго си е ОК .. постригвах се преди 3 дни .. ;х

Ами, за да не стои така изгоряло и опърлено.. си слагай балсам като се къпеш.. и може би балсам след измиване.. и аз имах такъв проблем ии след 1 седмица всичко беше наред.. : ) а до тогава може да си сплиташ кичура.. много добре стои.. : )
Оо ,много ти благодаря :-)

DanIto0ooo
09-26-2010, 07:43
Не мога точно да си представя какъв е проблема ако имаш възможност да го снимаш, ще се опитам да съм от полза.

KumchoValcho
09-26-2010, 07:44
Отрежи го 8-)

BaffaLsc
09-26-2010, 08:04
Ще се опитам да го снимам то е като на кукла барби с изкуствена коса и нали знаете ,ако не е оригинална косата й каква става като метла :D Точно такъв е и моят кичур ..

neeDaBosS
09-26-2010, 08:30
Отрежи го 8-)
+1 ако можеш снимай

BaffaLsc
09-26-2010, 08:44
Отрежи го 8-)
+1 ако можеш снимай
Не става ,изглежда си нормален на снимката :shock: Пък не мога да го отрежа ,защото примерно като се вържа то тва ще стърчи и няма да мога да го хвана и него ..

neeDaBosS
09-26-2010, 08:49
купи си едно балсамче на евтерпа..и друг път съм казвала за него
някво неизвестно е около 2 и 50 най-много в бяла опаковка на цветя много яко мирише мажи кичура с него..попринцип е за оформяне на прическа но много добре оправя стърчащите косъмчета и изглежда някак ''зализано'' и все пак,слагай по малко да не изглежда мазно

BaffaLsc
09-26-2010, 08:55
Хах.. успях :D Вижда се само накрая ,но не успях по друг начин да го снимам ,но като имате предвид ,че и нагоре е така :D :
http://prikachi.com/images/524/2535524F.jpg :razz: Направо е потресаващо зле ! И е някво проскубано като на баба ми ..

neeDaBosS
09-26-2010, 08:58
ясно..навсякъде стъчат косми :D разбра ме,предполагам? и е като метла ..най-добре го отрежи сиг. новия кичур няма да е така сигурна ли си че не си я изправяла? не мога да разбера от какво е станало така..

BaffaLsc
09-26-2010, 09:04
ясно..навсякъде стъчат косми :D разбра ме,предполагам? и е като метла ..най-добре го отрежи сиг. новия кичур няма да е така сигурна ли си че не си я изправяла? не мога да разбера от какво е станало така..
Не съм й правила нищо ,ама абсолютно нищо .. не се изправям ,не се топирам ..не знам и аз от много време си е като метла :D Много пъти съм го кълцала ( постригвала ) ,ама той си е такъв .. не знам и аз вече :D освен да го сплитам както предложи XxStupidMuffinxX това май е най - добрия вариант ,то се е видяло ,че няма спасение :D

DanIto0ooo
09-26-2010, 09:05
Много странно наистина, от кога е така?
Иначе, за да го прикриеш може да си намачкаш косата с пяна или някакви други прически, които да го скрият. А относно това да се оправи, те вече ти казаха.. използвай балсам, може и също да изпробваш някоя маска. Няма лошо и да се консултираш с фризиорката ти, тя също ще ти даде някой полезен съвет.

BaffaLsc
09-26-2010, 09:06
Много странно найстина, от кога е така?
Иначе, за да го прикриеш може да си намачкаш косата с пяна или някакви други прически, които да го прикриват. А относно това да се оправи, те вече ти казаха.. използвай балсам, може и също да изпробваш някоя маска. Няма лошо и да се консултираш с фризиорката ти, тя също ще ти даде някой полезен съвет.
Да ,ще я питам ,но едва ли ще помогне много ..

neeDaBosS
09-26-2010, 09:07
къде се намира тоя кичур?

BaffaLsc
09-26-2010, 09:08
къде се намира тоя кичур?
Ми как да ти обясня :D Не се вижда само ,ако почна да си играя с косата .. значии от лявата ми страна е някъде маалко по назад от ухото ми ,ниско долу ,но примерно като съм с диадема ( почти винаги ) се вижда едно проскубано кичурче сякаш изтощено от не се знае какво ..

BaffaLsc
09-26-2010, 10:23
Вече не знам какво да го правя .. като го среша и той става още по къдрав някъвв ...

Di
09-26-2010, 11:09
и аз съм имал преди изтощени кичури,но е било от изрусяването
отрязах си цялата коса 8-)

BaffaLsc
09-26-2010, 12:41
и аз съм имал преди изтощени кичури,но е било от изрусяването
отрязах си цялата коса 8-)
Това ли ме съветваш ? :razz:

Di
09-26-2010, 13:27
и аз съм имал преди изтощени кичури,но е било от изрусяването
отрязах си цялата коса 8-)
Това ли ме съветваш ? :razz:
аз съм момче,ама ако ти отива къса коса,що не 8-)

BaffaLsc
09-26-2010, 17:22
и аз съм имал преди изтощени кичури,но е било от изрусяването
отрязах си цялата коса 8-)
Това ли ме съветваш ? :razz:
аз съм момче,ама ако ти отива къса коса,що не 8-)
Недей ,, не искам да си припомням в 3ти клас на кво мязах :shock: :lol:

Minerva
09-26-2010, 17:58
Хах мене са ми такива точно кичурите отпред от двете страни на лицето. Наззад всичко е ок, обаче те са като захарен памук - нещо страшно, особено след баня. Освен това са и къдрави и яко сухи стоят. Няма оправия направо :x

BaffaLsc
09-26-2010, 17:59
Хах мене са ми такива точно кичурите отпред от двете страни на лицето. Наззад всичко е ок, обаче те са като захарен памук - нещо страшно, особено след баня. Освен това са и къдрави и яко сухи стоят. Няма оправия направо :x
Същата работа съм и аз ,обаче кичура е по назад :D