PDA

View Full Version : Момичета,харесвате ли срамежливи момчета?



ANTIMASON
09-26-2010, 07:31
Эдравейте,сега ще ви питам вас,момичетата...досега НЕ съм правел секс.:oops: Срам ме е да предложа на някое момиче,което страшно много харесвам да сме гаджета или просто най-добри приятели...кажете си мнението относно това...БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :cry: :cry: :cry:

Jessrabbit
09-26-2010, 08:16
Айде пак тема в която ,някой веднага пише дали момичетата го харесват,бъди себе си и ще си намериш приятелка..

glamouros
09-26-2010, 08:23
Най-важно е да покажеш истинската си същност. По темата: аз не харесвам срамежливи момчета- сладки са, но до сега не съм имала такъв приятел. Предпочитам по разговорливи хора като цяло, по-настойчиви, напористи, даже леко нахални (в граници разбира се). 8-)

CircleOfPain
09-26-2010, 09:00
Истинския мъж не се притеснява и не е срамжелив, а жените харесват истински мъже 8)

firestone224
09-26-2010, 10:13
Истинския мъж не се притеснява и не е срамжелив, а жените харесват истински мъже 8)
\:D/

NoShTnO_iZkUsHeNiE
09-26-2010, 11:18
Не напразно мъжете са наречени "силният пол",аз не харесвам срамежливи момчета,дори ме подтискат,но лично аз може би бих излязла с такъв тип момче,защотото смятам,че вътрешно не е такъв и ако намеря нещо друго в него,което ме е впечатлило защо не.

Виж дори и да си срамежлив,всеки човек има качества добри и лоши,може би имаш какво да дадеш на едно момиче,но бъди една идея по-смел,все пак трябва да започнеш от някъде.

ANTIMASON
09-26-2010, 12:07
Не напразно мъжете са наречени "силният пол",аз не харесвам срамежливи момчета,дори ме подтискат,но лично аз може би бих излязла с такъв тип момче,защотото смятам,че вътрешно не е такъв и ако намеря нещо друго в него,което ме е впечатлило защо не.

Виж дори и да си срамежлив,всеки човек има качества добри и лоши,може би имаш какво да дадеш на едно момиче,но бъди една идея по-смел,все пак трябва да започнеш от някъде.



Благодаря,хареса ми мнението ти :)

CircleOfPain
09-26-2010, 12:31
всеки харесва мнения които са му угодни :-o

ANTIMASON
09-26-2010, 14:17
всеки харесва мнения които са му угодни :-o




Братле,всеки е раэличен и със раэлични мнения! 8)

Kurdokolenko
09-26-2010, 14:20
НЕ! Никое момиче не харесва бета поведение у мъжки индивид. А срамежливостта спада към точно тази категория. Сори пич, ако не смениш тактиката, няма да копаш скоро :razz:

ANTIMASON
09-26-2010, 14:27
НЕ! Никое момиче не харесва бета поведение у мъжки индивид. А срамежливостта спада към точно тази категория. Сори пич, ако не смениш тактиката, няма да копаш скоро :razz:



:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Extremescream
09-26-2010, 16:09
Не бих казала,че ако момчето е срамежливо би ме отблъснало.Сладко е,но до определен момент.Ако в началото е срамежливо и после се отпусне,тогава няма лошо,дори би ми харесало.Но ако става червен като домат и си гълта граматиката при всяко докосване и ласка... :?

MagickBlade
09-26-2010, 16:20
Аз пък имам проблем с признаване на чувствата.Мога да разговарям горе-долу нормално с момиче,което харесвам,но не мога да и разкрия чувствата си.Иначе и аз много се притеснявам като говоря с момиче-говоря по-бързо,заеквам от време на време.Дано да превъзмогна тоя страх,и да стана по-уверен :)

Korrnyy
09-26-2010, 16:52
Сладко ми става като някое момче се черви срещу мене и не знае какво да каже :D Обаче няма да искам да съм нещо повече от приятелка с него.

TheAnnoyingAwesomnes
09-26-2010, 17:03
Эдравейте,сега ще ви питам вас,момичетата...досега НЕ съм правел секс.:oops: Срам ме е да предложа на някое момиче,което страшно много харесвам да сме гаджета или просто най-добри приятели...кажете си мнението относно това...БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :cry: :cry: :cry:

Срамежливи харесвам, тебе не харесвам ! :-P

needar
09-26-2010, 19:42
:grin: като видях коментарите ми стана много смешно :-D и аз имах същият проблем , да ви кажа това което казвате "бъди себеси" не е лесно ! :oops: ЛИЧЕН СЪВЕТ : Когато се запознаеш гледай да говориш и да пускаш някой лаф , иначе земи фейсбук скайп или нещо от сорта и там се опознайте , МНОГО ПО ЛЕСНО ЩЕ ТИ Е ! Като се опознаете няма да те е срам толкова ! Надявам се да съм ти помогнал ! УСПЕХ !

BIN
09-26-2010, 19:51
Бъди себе си. И аз съм срамежлив. На 20 съм, имал съм само 2 приятелки досега. Колкото и да съм срамежлив и неинициативен, хората ме забелпязват. 1-вата ми самата тя ме покани на среща, на 19, или по-точно преди 2 месеца поканих едно момиче на среща. Толкова ми беше странно, но ето, че сега много се обичаме и вече дори говорим за съвместно съжителство, само да взема заплатата. Тя е изключително красива и всеки срещнат я сваля(без преувеличения!), но въпреки това избра мен - неопитния задръстеняк, не съм и особено красив. Това, което искам да ти кажа е, че трябва да се отпуснеш и да бъдеш естествен. Не се спичай, понеже си срамежлив, може точно в това да е чара ти, и най-вероятно е така! Използвай го и ще те забележат.

ANTIMASON
09-26-2010, 20:49
Бъди себе си. И аз съм срамежлив. На 20 съм, имал съм само 2 приятелки досега. Колкото и да съм срамежлив и неинициативен, хората ме забелпязват. 1-вата ми самата тя ме покани на среща, на 19, или по-точно преди 2 месеца поканих едно момиче на среща. Толкова ми беше странно, но ето, че сега много се обичаме и вече дори говорим за съвместно съжителство, само да взема заплатата. Тя е изключително красива и всеки срещнат я сваля(без преувеличения!), но въпреки това избра мен - неопитния задръстеняк, не съм и особено красив. Това, което искам да ти кажа е, че трябва да се отпуснеш и да бъдеш естествен. Не се спичай, понеже си срамежлив, може точно в това да е чара ти, и най-вероятно е така! Използвай го и ще те забележат.




Брат,с тово твое иэкаэване напълни ми душата! :)


п.п.БЛАГОДАРЯ! 8)

Liliqq
09-26-2010, 21:12
Ами определено не харесвам срамежливи момчета, както и повечето момичета , но примерно аз в краина сметка винаги попадам на такива , първоначално не е такъв проблем но по нататък става все по трудно и по трудно . Опитай поне до някаква степен да се бориш със стеснителността си, все пак пречи много в една връзка :)

TeenageDream
09-27-2010, 16:38
Всеки има различен вкус, но лично аз изобщо не харесвам срамежливи момчета. Другата крайност също е зле-голямо самочувствие без никакво покритие. :? Харесвам самоуверени и сигурни в себе си мъже.

JakesInsanity
09-29-2010, 07:40
Трябва сам да си сигурен в себе си, но без да прекаляваш със самочувствието. Не е необходимо да се престараваш, но и да мълчиш само ...

А да те е срам - въобще не виждам причина, от кое те е срам? От момиче? Що? На тях им харесва защото се чувстват специални, но само това - иначе ти изглеждаш мега жалък и задръстен така и трябва да се погрижиш да спре да те е срам, като разбереш че няма за какво.

Сериозно, от кое точно те е срам???

Wasilewaa
09-29-2010, 10:47
твърдо не :-o

neshty
09-29-2010, 10:57
Истинския мъж не се притеснява и не е срамжелив, а жените харесват истински мъже 8)
Точно така !

DaveDresden
09-29-2010, 11:33
Истинския мъж не се притеснява и не е срамжелив, а жените харесват истински мъже 8)
Точно така !

Пълни глупости. То ти идва отвътре, никой не иска да е стеснителен. Това не прави такива хора по-малко истински мъже...

pwnage
09-29-2010, 13:18
Глупости на ваще глупости.. :) Жените не харесват мъже,те харесват изпедерастени,изсребрени,н едоклатени хомосексуалисти. Хааа

criminalunderthesun
10-05-2010, 19:14
Аз пък харесвам по-срамежливи момчета(е не да не дойде и да не каже едно Здрасти!)-мойе би защото и аз съм от по-стеснителния тип...според мен дори е сладко,ако например омчето се изчерви или не знае какво да каже :) споко,и за теб ще се намери някоя ;)

spexx
10-05-2010, 21:13
когато момчето е леко срамежливо.. е сладко.. но когато е мн срамежлив вече става досадно..

punxx
10-06-2010, 14:06
ми братле кво да ти кажа,аз преди бях по срамежлив и даже е имало случаи когато некви момичета ми се натискат доста повече от колко аз ги свалям,но тва се промени доста :D :D :D ако си прекалено срамежлив води мацето на некво кафе,пийни нещо твърво(ама да не е голямо количество,до 150 грама) и тогава и предложи или просто я целуни,тва понякога действа доста по-добре ,после сее разбери да се видите още веднъж.на другия път ако те харесва ти е готова,ако не,поне ще кажеш,че си се напил и за тва си го направил,да имаш извинение :D :D :D :D .
а евала на пича дет каза,че вече момичетата си падат по некви скапани педалчета с розовки тениски,златни обувчици и педалски дрехи да им еба майката тъпи жалкари.....

bilqnavod
10-06-2010, 18:59
м да чаровни са. Както народа е казал - "Скромността краси човека"! :) :) :)

LovEsIckk
10-09-2010, 13:09
Стеснителните момчета са ми голяма слабост. Тихите води са най-дълбоки. :D

PBS
10-09-2010, 14:34
Не съм момиче, но това няма значение. Момичетата казват, че харесват един тип мъже, а всъщност са винаги с друг тип.

Обикновено, властните и умни жени харесват срамежливи мъже, защото могат да ги контролират. Но иначе, моя опит е, че най-важното нещо за всички обикновени момичета е техния да е уверен (което често означава агресивен и арогантен).

spopi
10-09-2010, 15:00
Не бъди много срамежлив отпусни се.Личен опит го казвам. :)

AniBG
10-09-2010, 15:10
Нищо лично, но аз изобщо не харесвам сръмежливи момчета, даже са ми досадни!! :x :smt021

dominating
10-09-2010, 15:24
Ще цитирам една колежка "нежния секс е хубав само до време - после трябва да ме хванеш и да ме еб*ш здравата за да ти опържа мекици сутринта" .... Сам си прави изводи 8)

loveca777
10-09-2010, 15:49
Извод: Момичетата не харесват срамежливите момчета, а по-палавите, защото те им предлагат по-бързо за пускането. :razz:
Какво си мислите ? - момичетата мислят повече за секс от колкото, нас,тъй като търсят и те на по лесно как да се озоват в леглото с някой. :D
Тай че срамът е много лошо нЕщО ! Трябва да се бъде по- отракан . ;д д Силните както се казва печелят. ;д
Не ,че аз не съм срамежлив. Ама така си е. 8)

WaterLilly
10-09-2010, 16:34
Извод: Момичетата не харесват срамежливите момчета, а по-палавите, защото те им предлагат по-бързо за пускането. :razz:

WRONG

MsIrony
10-09-2010, 17:36
Не,обичам да има силен човек до мен . Да говори високо и ясно ,и да е шумен внасящ уважение. Тия момченца скромните са хита на 70-те,не ми ги пробутвайте .

TheManTheLegend
10-09-2010, 17:45
Не съм момиче, но това няма значение. Момичетата казват, че харесват един тип мъже, а всъщност са винаги с друг тип.

Обикновено, властните и умни жени харесват срамежливи мъже, защото могат да ги контролират. Но иначе, моя опит е, че най-важното нещо за всички обикновени момичета е техния да е уверен (което често означава агресивен и арогантен).
Единственото напълно вярно мнение до сега...
Вземи да прочетеш "библията на Дон Жуан" или "How to become an alpha male"...

LosingMyWay
10-09-2010, 18:33
Да, харесвам срамежливи момчета. Смятам, че е сладко.
За момичетата.. бъди себе си и не избързвай с "Искаш ли да сме гаджета"... Просто постепенно намери начин да се сближаваш с момичето, което си харесал и нещата могат от самосебе си да потръгнат. А и търпение се изисква за това.

Просто се отпусни и бъди малко по-уверен в себе си. Не само с момичетата, ами и в живота като цяло.

Me4encety
10-10-2010, 00:51
аз много харесвам срамежливи но нали не да се влюбя имаше едно момче харесвахме са обаче той мн срамежлив беше и ми беше странно че аз правех първата крачка и че примерно един ден му изцепих абе ти да си падаш по мен и той кат ми каза ми да и целия са зачерви и буквално избяга за час :D аз пък кат влязох в класната точно до него са настаних на чина и в ена белешка иска ли да ходим и такааа обичам и срамежливи и нахални(но в граница ест) таки че не се шубелисваи ние момичетата се правим повечето мнго ни е срам даже съм почти сиг че някое момиче ако та хареса ша го хване срам штот гледа че и ти си срамежлив успех :)

ivan4ybmw
10-11-2010, 16:19
:razz: :razz: :razz: кво питаш е пич кат ходиш по купони дискотеки все ще си намериш някое курве за ебане ,ако ли не хфани си гадже и след месец я ваксинирай 8)

TeenageDream
10-11-2010, 17:06
Не,обичам да има силен човек до мен . да е внасящ уважение. Тия момченца скромните са хита на 70-те,не ми ги пробутвайте .
Подкрепям!!

Greennight
10-11-2010, 17:26
омг,нали затва сме силния пол бе :-o,за да не сме срамежливи

AceXe
10-11-2010, 18:13
Не съм момиче, но това няма значение. Момичетата казват, че харесват един тип мъже, а всъщност са винаги с друг тип.

Обикновено, властните и умни жени харесват срамежливи мъже, защото могат да ги контролират. Но иначе, моя опит е, че най-важното нещо за всички обикновени момичета е техния да е уверен (което често означава агресивен и арогантен).

Oхо... Тук вече не мога да се съглася. Срамежлив не означава слабохарактерен и подвластен на контрол. Значи всичко опира до типове. Арогантните мъже се харесват на едни жени, по-неразговорливите, но искрени момчета се харесват на друг тип жени, така че никой не може дали срамежливостта е лошо или добро качество. Разбира се с мярка. Момче, дето си гълта езика и не може да говори от притеснение вече не е готино.

miss_kiss181
10-11-2010, 18:26
Ами като цяло ми допадат, повече от някви смаохвалковци, но все пак не искам да му вадя думите с ченгел от устата, само и само да не заспя докато съм с него. :) :grin: :grin:

YoUcANNOtiMaGiNe
10-11-2010, 18:49
Защо почвате пак да слагате под общ знаменател повечето, така отнемате правото на глас на тези, които не са съгласни :? "Момичетата не сме харесвали срамежливи", "момичетата-това", "момичетата-онова", абе говорете за себе си, тук се изразява лично мнение, стига с детските простотии :o По темата: Не знам защо повечето бъркат понятието "срамежлив" със слабохарактерен, безинтересен, едва ли не, нечовек wtf?! На мене пък ми допадат повече точно този тип момчета, да поясня: като говорим, да не се хвали и да не взима думата непрекъснато, разказвайки за подвизите си ( ако изобщо има налични такива ), да не прибързва с действията, защото повечето си мислят, че като целунат момичето на първата среща, едва ли не всичко им е позволено, без такива, когато едно момче е срамежливо, това го прави загадъчно и примамва интереса на момичето, а не да започне разговора, задавайки куп въпроси и отговаряйки нетърпеливо, за да се покаже какъв е нахакан и тем подобни. И още неща мога да добавя, но стана доста дълго, а и това са само примери. :D
Като заключение, на мен ми харесва момчето да е срамежливо, но не и неинициативно 8)

7227
10-11-2010, 19:00
По-точно зависи от човека...То не е добре и някой,който го е срам и името да си каже..камо ли нещо друго 8-) :lol:

MeLikesPie
10-13-2010, 16:28
Аз харесвам срамежливковци =3
Просто са твърде срамежливи че да им намериш косурите...
А пък "популярните" не ми понасят...

ivan4ybmw
10-14-2010, 17:17
добре де кажи от кой град си и все ша ти намерим некоя загорела за тебе малка ли са :D пиши тука из сайта и ша си намериш мацка да си напраите кефа 8) :razz: :razz: :razz:

nymphadora
10-14-2010, 17:44
НЕ. :-D