PDA

View Full Version : Малко и глупаво или малко,но съществено?



agapiseme
09-26-2010, 14:18
Здравейте.Имам нужда от мнението ви по въпрос,който ме измъчва в момента.
Приятелят ми не е човек,който лесно се доверява на хората,но се старае да постигне здравословни отношения с мен,особено,че му обещах със сълзи на очи,че винаги ще съм до него и ще му помагам,когато има нужда.

Сега - проблемът.Преди 10 мин звъни да ида да му помогна по философия.5 следобед е,той живее на час и половина път от мен + това ми трябва и време да се приготвя и..стори ми се безсмислено .Но имам чувството ,че съм го предала..според вас това нарушение на обещанието ли е или аз се филмирам?

DarkTemplar
09-26-2010, 14:21
Филмираш се. Ако не му е спешно, може да му помогнеш и друг ден (примерно утре). Хубаво е той да се сеща по-рано за тея неща, така вероятността да си отзивчива нараства.

MiMcHeToOo
09-26-2010, 14:47
Филмираш се. Ако не му е спешно, може да му помогнеш и друг ден (примерно утре). Хубаво е той да се сеща по-рано за тея неща, така вероятността да си отзивчива нараства.

Точно. А ако случайно реши да се нацупи значи е кретен. И като толкова знае, защо не дойде той до вас?

Dyvkaaa
09-26-2010, 15:08
Наистина се филмираш не може винаги да си му като сянка,а и предполагам,че проблема с философията не е толкова сериозен,за да му одаваш такова голямо значение,а още повече да се самообвиняваш,че си нарушила обещанието :-) :-)

soul1199
09-26-2010, 15:23
защо не му предложиш да си говорите по скайпа,отваряте си учебниците и почваш да му помагаш

ImSoInLove
09-26-2010, 16:32
защо не му предложиш да си говорите по скайпа,отваряте си учебниците и почваш да му помагаш

мда добра идея :)

someonerandom
09-26-2010, 16:43
И аз мисля,че най-малкото обещанието ти е било за доста по-сериозни неща от едната философия...

AutomatiC
09-26-2010, 16:58
филмираш се, пък и на него му е зора + това момче, той да идва при теб.

agapiseme
09-26-2010, 18:01
Благодаря ,бяхте мн мили!