PDA

View Full Version : възможно ли е?



teodora87
09-26-2010, 14:34
Имам една приятелка в кавички,която е много злобна,постоянно завижда и говори против другите.Мисли че всички в живота са с връзки и така си уреждат живота.Познавам я от доста години 6-7 и я знам какво представлява.На първо четене изглежда добра и разбираща,но като я опознаеш разбираш,че това е маска.Дори собстеното й гадже не я познава.Та когато ве приехав университета тя много се натъжи и дори слушах някакви коментари от страна на леля й за това как сам влезнала.Един път "приятелката ми" говореше нещо за магия за любов и от тогава още повече си имам едно наум за нея.Те са способни на всичко.Особено майка й и леля й.И понеже нещо тая година закъсах с изпитите сега ще съм трети курс но влача изпити,и тогава ще се запиша като ги взема та дали не е възможно тя да е аправила нещо,не вярвам в магии и всеки път чукам да дърво но незнам какво става,нещо не ми върви.Но със сигурност те са способни на всичко

silver_moon
09-26-2010, 14:47
Имам една приятелка в кавички,която е много злобна,постоянно завижда и говори против другите.Мисли че всички в живота са с връзки и така си уреждат живота.Познавам я от доста години 6-7 и я знам какво представлява.На първо четене изглежда добра и разбираща,но като я опознаеш разбираш,че това е маска.Дори собстеното й гадже не я познава.Та когато ве приехав университета тя много се натъжи и дори слушах някакви коментари от страна на леля й за това как сам влезнала.Един път "приятелката ми" говореше нещо за магия за любов и от тогава още повече си имам едно наум за нея.Те са способни на всичко.Особено майка й и леля й.И понеже нещо тая година закъсах с изпитите сега ще съм трети курс но влача изпити,и тогава ще се запиша като ги взема та дали не е възможно тя да е аправила нещо,не вярвам в магии и всеки път чукам да дърво но незнам какво става,нещо не ми върви.Но със сигурност те са способни на всичко
OMG, ти сериозно ли :shock: :shock: :shock: я по-добре си сядай на д-то и почвай да учиш, вместо да търсиш оправдание за провалите :o

MissNothing
09-26-2010, 15:09
Абе попринцпи съм си досат суеверна, ночак пък тя да е направила нещо. Едва ли е такъв изрод.

xWandereRx
09-26-2010, 15:30
тая тема що си мисля, че и преди съм я чела ?

JustUnforgivable
09-26-2010, 16:15
Maмка му 3ти курс сии не 6ти клас :shock:
Вместо да се чудиш за разните магии и темподобни, се стягай за изпитите !!

anonymous546178
09-26-2010, 16:29
Скъсали са те, защото не ставаш, не защото са те омагьосали... сядай си на задника и учи, за да не прекъсваш

katericArofl
09-26-2010, 16:41
нали преди се чудеше как да влезеш с медицина и да зубриш темите по химия. :?
сега пък магии..
спри да се занимаваш с глупости и започни да учиш, както казаха и преди мен.