PDA

View Full Version : Има ли протеинови вафли ?



edy
09-26-2010, 16:19
Здравейте :) .. днес един приятел ми каза, че в кауфлант има протеинови вафли .. аз съм на 14 и мисля, че може да зимам всеки ден по 1 такава вафла, за да надебелея малко в ръцете .. ходя 3 пъти седмично на фитнес ( без да дигам щанги ) и всеки ден ще ям такава вафла .. отидох в кауфлант и питах за такива вафли но нямаше .. знаете ли каде в софия ( младост или дружба се продават такива вафли ? сега видях в нета има такива вафли казват се PROTEIN R и има много такива .. е нормално ли е да зимам по 1 такава вафла всеки ден като ходя на фитнес 3 пъти седмично, понякога събота или неделя също ходя :) ?
Разбрах, че от тези вафли се трупа маса, а аз имам нужда да надебелея долу малко в ръцете, близо до китката .. може ли да зимам такива вафли ?

rns92
09-26-2010, 16:29
Тези вафли не струват. По-добре ще е да си купиш някакъв протеин, той може да ти помогне за качването на килограми, но не си мисли, че това ще е достатъчно, защото тренираш твърде малко. Мускул се прави с тренировки, а ако си само на пътеката няма да заякнеш в ръцете. Затова, тренирай по 5-6 пъти в седмицата, ако имаш възможност си купи някой гейнер (мога да ти препоръчам), не си давай парите на вятъра за тези вафли, няма да има никакъв ефект от тях. :)

П.п. Цените на вафлите варират между 3 и 5 лева.

edy
09-26-2010, 17:16
Аз намерих протеинови вафли .. по 1 лев са :)
От каде мога да зема тези протеинови добавки ? .. препоръчай ми от каде да намеря, или ми дай онлайн сайт с хранителни добавки ( протеини ) щом не заслужава с вафлите ..

edy
09-26-2010, 17:24
Съжалявам за 2 - рото мнение, но вижте тези протеини - http://topdobavki.com/Protein-universal-milk-p-1865576.html?cPath=21_26_178 .. стават ли за нещо, разгледайте сайта и ми препоръчайте някой евтин протеин до 30-35 лева :) и ми кажете как да го използвам, моля !

rns92
09-26-2010, 18:44
Изпратих ти лично съобщение за продукт, който е евтин, но качествен. На опаковката пише как да се дозира точно, но може да попиташ и във фитнес залата някой. С него и повече тренировки ще имаш успех :)

edy
09-26-2010, 18:55
Мерси много за бързите отговори :) .. ам един приятел ми каза, че има някакви протеини генар, с тях надебелявам долу в ръцете .. насякаде де :) .. този протеин дето си ми дал, ако го зимам качествено, ще надебелея ли поне малко в ръцете ? .. имам в предвид долу до китката ..

rns92
09-26-2010, 20:54
Само от протеин не може да качиш мускул. Протеините помагат това да стане, но трябва да си активен в залата. За да качиш сантиметри в ръцете трябва да тренираш и тях, а за целта използвай щангите в залата.

edy
09-26-2010, 21:35
Ам после ако спра да хода на фитнес, протеините ще ми навредат ли ? смисъл може да ходя ама не толкова често, ами по рядко .. по 5-6 пъти на месец да кажем ?

Smrazqvashta
09-26-2010, 23:21
Ам после ако спра да хода на фитнес, протеините ще ми навредат ли ? смисъл може да ходя ама не толкова често, ами по рядко .. по 5-6 пъти на месец да кажем ?

Не. Но какъв е смисъла от 5-6пъти ходене на месец?

StilianStoqnov
09-27-2010, 11:30
Не ти трябват протеини, вафли, гейнъри и др за да качиш - трябва си ядене !

rns92
09-27-2010, 13:11
Не ти трябват протеини, вафли, гейнъри и др за да качиш - трябва си ядене !

Добре го учих хлапето, похвално!
На него не му трябва да качва мазнини, защото тях може да ги качи и без трениране. Протеините се взимат за повишаване на силата и възстановяване след тренировката.

Lavender
09-27-2010, 13:45
Виждам , че искаш да зобиш , но не ти ги препоръчвам първо 3 лева ти е 1 -та вафла след това за 10 дни ще изхабиш 30 лева по-хубаво си земи една кутия анаболи и си готов ...

rns92
09-27-2010, 16:01
Виждам , че искаш да зобиш , но не ти ги препоръчвам първо 3 лева ти е 1 -та вафла след това за 10 дни ще изхабиш 30 лева по-хубаво си земи една кутия анаболи и си готов ...

Зобене ли? Ти хал хабер си нямаш за кво става на въпрос, а? Тук говорим за хранителни добавки, а не за химия. Зобенето е лесно, но той е прекалено малък за това, няма смисъл да си разсипва здравето още от сега.