PDA

View Full Version : Срамежливото момче



smilegirl1
09-26-2010, 15:28
Аз съм на 14. Преместих се в ново училище и още в началото си харесах едно момче. Мисля, че и то ме харесва, защото в часовете, през цялото време ме гледа, а когато веднъж му се усмихнах, той ми отвърна с усмивка, но се веднага се изчерви "до уши" и се обърна напред. Аз съм единственото момиче, с което не говори и винаги като ме види, че го гледам- се изчервява.
Ясно е, че скоро няма нищо да направи, затова си мислих да му кажа, че го харесвам (насаме естествено) и след това да видя какво ще стане. Но се притеснявам как ще рейгира.
Аз ли да действам първа или да го изчакам да събере кураж?
Моля Ви, помогнете.

hateuinside
09-26-2010, 15:32
Действай... изобщо няма да го чакаш, ако той те харесва няма за се замисли !!!

smilegirl1
09-26-2010, 15:38
Еми мерси за съвета hateuinside и още в понеделник ще говоря с него. ДАНО ДА СТАААНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :smt057

hateuinside
09-26-2010, 15:40
:-) Всичко ще бъде ОК ... ох как ти завиждааам :(

Cassidy
09-26-2010, 16:28
Тоя много срамежлив бе .. на колко е? :-D

someonerandom
09-26-2010, 16:33
Тоя много срамежлив бе .. на колко е? :-D
Тя е на 14 и са от един клас.На колко ли е той? :D :D

Eliii
09-26-2010, 16:34
той е някъв мега късметлия сводник , а работничките сами да идват тва си е нереално просто

Ох, че забавноо !! :?

По темата: миналата (учебна) година и аз бях в подобно положение, така че от опит знам: след като е срамежлив, колкото и да те харесва, няма да събере смелост да направи първата крачка, така че ти действай първа.
Успех :-) !

smilegirl1
09-26-2010, 16:36
Да, на 14 е. И според мен е нормално да е толкова срамежлив. :oops:

smilegirl1
09-26-2010, 17:03
А и ние сме от един клас (както вече знаете). Какво да правя ако не ме харесва, за да не е неудобно, защото ние още 5 години трябва да сме заедно, освен ако някой от нас не отиде в друга гимназия :? :shock:

meche95
09-26-2010, 17:09
А и ние сме от един клас (както вече знаете). Какво да правя ако не ме харесва, за да не е неудобно, защото ние още 5 години трябва да сме заедно, освен ако някой от нас не отиде в друга гимназия :? :shock: акоо акоо стиига даваай смелоо пъкк майнатаа му квотоо станее :-) нямаа 5 годиини да го харесваш спокойноо няма да съжаляваш ;пп

Di
09-26-2010, 17:24
давай,после кажи какво стана :)

agapiseme
09-26-2010, 17:40
Ако ти откаже ,ще е от срам.Ама в този случай - не го приемай присърце.

Jumbie483
09-26-2010, 17:43
А и ние сме от един клас (както вече знаете). Какво да правя ако не ме харесва, за да не е неудобно, защото ние още 5 години трябва да сме заедно, освен ако някой от нас не отиде в друга гимназия :? :shock:

Ти как мислиш да му кажеш, че го харесваш ? "Ей, харесвам те!" На мен този начин винаги ми се е струвал страшно нереален и прибързан. Покани го да излезете, говори с него, опознайте се.. Чак тогава вече може да му кажеш какво чувстваш, защото момчето може и да се изплаши от толкова директни действия.
Така можеш и да разбереш дали и той има чувства към теб. Защото, ако няма, за какво ще му е да излиза с теб примерно.
Не бързай да мислиш вече за края на историята. Да, 5 години ще сте в един клас, но това не означава, че някой трябва да се мести, ако се разделите. Запазете добрите чувства помежду си, не си правете гадни номера и ако ще се разделяте, разделете се като приятели.
Познавам много хора от един клас, които са ходили, а после и скъсали, но това не им пречи в училище!

soul1199
09-26-2010, 18:46
покани го да излезете,после го целуни,няма смисъл да се обясняваш,че го харесваш и т.н.,целувката също може да свърши работата

needar
09-26-2010, 18:57
Еми ко да ви кажа , аз съм момче бях в същото положение с едно момиче но след 1-2 седмици се престраших и й признах , незавърши с успех но поне опитах :-P няма нищо срамно , сега си хванах приятелка и ми се струва че нещо ревнува но тя си изтърва шанса :oops: :P 8-) . Или действай или се допитай до негови приятели или подходи тактично (примерно в фейсбук или скайп) и разбери ( момичетата са по умни и успяват) :)) УСПЕХ !

anisummer
09-26-2010, 19:00
Олее не е възможно. и аз имам този проблем в момента :D Нали тази година сам 8-ми клас и в ново даскало.Някакси мисля, че има симпатии към мен и една причтелка ми вика :,, Ани , ако знаеш как те гледаше " Аз някакси се опитвам нали там с погледчета да стане нещо,но той... винаги си отклонява погледа. Въпросното момче той е егати пича , когато говори с другите момчета и е много отпуснат. Ние вече сигурно 3-та седмица сме в един клас, а още не сме си говорили :( . Оф.. не знам, не знам. Господи защо си му дал толкова хубави трапчинки :D

w0lf
09-26-2010, 19:02
обърни му внимание за да го подтикнеш той да ти се разкрие - питай го дали иска да си тръгнете заедно от училище или дали му се ходи да пиете по едно капучино ПРИМЕРНО
щом говори с другите момичета значи не е някъв дървар дето не знае къде се намира, ако види че имаш симпатии към него ще се поотвори

smilegirl1
09-26-2010, 19:05
Вече съм много объркана, но мисля утре да остана насаме с него и просто да го целуна, а след това да говорим.
какво ще кажете???????

soul1199
09-26-2010, 19:10
Вече съм много объркана, но мисля утре да остана насаме с него и просто да го целуна, а след това да говорим.
какво ще кажете???????казах ти вече

smilegirl1
09-26-2010, 19:14
Звучи смешно, но досега не съм се целувала и не знам какво ще стане, но мисля, че целувката ще помогне

soul1199
09-26-2010, 19:19
Звучи смешно, но досега не съм се целувала и не знам какво ще стане, но мисля, че целувката ще помогненяма нищо смешно в това,това са нормални неща и все пак не е нужно да го целуваш с език и т.н.,просто виж,как ще реагира на целувката

PyCoKoCkA93
09-26-2010, 19:27
Да,харесва те гарантирам ти на 100%,всички знаци са налице-срамежлив е ,изчервява се и гледа на другата страна щом погледите ви се засекат и щом не говори само с теб,това значи,че го е срам,за да не изтърси някоя глупост...Така че действай,нищо няма да загубиш :)

smilegirl1
09-28-2010, 06:35
Обещах Ви да пиша какво стана и ето ме, за да ви разкажа вчерашния ден.
От начало той не спираше да ме гледа (както винаги). През голямото междучасие останахме сами в стаята и аз реших, че по-удобен момент няма. Отидох при него и го попитах ПОЧТИ направо дали ме харесва, а той се изчерви като домат :oops: :oops: :oops: и след 5 минутна пауза ми отвърна: "Ми, не." И тичешком излезе от стаята.
До края на деня е стоял поне на 2 метра от мен, но продължаваше да ме гледа. КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГАА????? :smt102 :smt102 :smt102

righteous
09-28-2010, 06:46
Е харесва те момчето , но защо не почнете да си говорите маааалко повечко преди да му разясниш , че го харесваш :)

soul1199
09-28-2010, 07:17
Обещах Ви да пиша какво стана и ето ме, за да ви разкажа вчерашния ден.
От начало той не спираше да ме гледа (както винаги). През голямото междучасие останахме сами в стаята и аз реших, че по-удобен момент няма. Отидох при него и го попитах ПОЧТИ направо дали ме харесва, а той се изчерви като домат :oops: :oops: :oops: и след 5 минутна пауза ми отвърна: "Ми, не." И тичешком излезе от стаята.
До края на деня е стоял поне на 2 метра от мен, но продължаваше да ме гледа. КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГАА????? :smt102 :smt102 :smt102харесва те,ама не иска да си го признае,реагирал е така,защото си го изненадала и той не е знаел,кво друго може да направи,шашнала си човека,ти направи първата крачка,за това сега изчакай да видиш,какво ще предпиеме той

tarlyo
09-28-2010, 07:31
Обещах Ви да пиша какво стана и ето ме, за да ви разкажа вчерашния ден.
От начало той не спираше да ме гледа (както винаги). През голямото междучасие останахме сами в стаята и аз реших, че по-удобен момент няма. Отидох при него и го попитах ПОЧТИ направо дали ме харесва, а той се изчерви като домат :oops: :oops: :oops: и след 5 минутна пауза ми отвърна: "Ми, не." И тичешком излезе от стаята.
До края на деня е стоял поне на 2 метра от мен, но продължаваше да ме гледа. КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГАА????? :smt102 :smt102 :smt102
Ааахахаха

smilegirl1
09-28-2010, 08:59
tarlyo какво е толкова смешно, защото на мен ми е до реване

soul1199
09-28-2010, 09:07
няма за какво да плачиш бе момиче,човека го е срам просто,остави го

Marky
09-28-2010, 12:18
Обещах Ви да пиша какво стана и ето ме, за да ви разкажа вчерашния ден.
От начало той не спираше да ме гледа (както винаги). През голямото междучасие останахме сами в стаята и аз реших, че по-удобен момент няма. Отидох при него и го попитах ПОЧТИ направо дали ме харесва, а той се изчерви като домат :oops: :oops: :oops: и след 5 минутна пауза ми отвърна: "Ми, не." И тичешком излезе от стаята.
До края на деня е стоял поне на 2 метра от мен, но продължаваше да ме гледа. КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГАА????? :smt102 :smt102 :smt102хах доста детско е постъпил според мен..

ReaDy
09-28-2010, 14:06
Толкоз тъп човек като тва момче не съм виждал (facepalm)

BaffaLsc
09-28-2010, 15:38
Горкия човечец :D ПТ : Дооста е срамежлив то вече е ясно .. няма какво друго да направиш освен да чакаш :) Спокойно ! Всичко с времето си .. избягал е не защото наистина не те харесва ,а точно обратното ,щом се е зачервил и е ' избягал ' :)

w0lf
09-29-2010, 17:15
е кай ми чесно тва верно ли е :lol: 100% ся се бие по главата сам

RomantiCBoY
09-29-2010, 19:18
Интересна историйка. :) Сега предполагам трябва да чакаме, да излезе тема 1 момиче ме пита дали я харесвам, а аз се уплаших и избягах. :grin: :grin:

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 19:58
Харесва те и е адски срамежлив,за да си го признае...Покани го да излезете на кафе и му кажи,че го харесваш,може пък да помогне да не се чувства толкова неловко,знам ли ви и аз пубертетските истории :D :D :D :-D :-D :-D

Smrazqvashta
09-29-2010, 20:10
Авторке голяма си сладурана. :grin: Поздравления за куража, някои хора на по 20г не биха събрали твоята смелост. След тези ти действия предлагам да се отдръпнеш от него, туко виж се е усетил и е преглътнал пустият си срам. Не говори с него, старай се да не го гледаш или поне той да не забелязва, че го гледаш. Отдръпни се, ти му даде знак и то доста категоричен, сега е негов ред.

BladeDancer
09-29-2010, 20:16
Бог знае какво му е минало през главата... Аз съм същия като него ама не бих избягал, бих се направил на пич :D . Дай му малко време и му покажи по някакъв начин че го харесваш без да му го казваш и той ще се престраши :).

smilegirl1
10-03-2010, 10:17
Мисля, че нещата между мен и "срамежливият" :D потръгнаха, защото във петък след часовете ме покани на кафе, аз му казах, че в събота ще е идеално и ето , че излязохме. :grin: :grin:
Първоначално той се държеше доста срамежливо, но с течение на времето двамата започнахме да си говорим за интересите ни и тн. През цялото време изобщо не личеше, че ме харесва и че скоро ще ми го каже, а бяхме просто добри приятели. :-o
Но дойде време да си тръгваме и на спирката, преди да се кача в автобуса, той ме целуна и след това ми каза, че ме харесва. :shock: :shock: :shock:
Аз се качих на автобуса и си махнахме, след това седнах и от тогава не сме се виждали.
А СЕГА КАКВО ДА ГО ПРАВЯЯЯЯЯЯЯ??????????? :-o :-o

awerw
10-03-2010, 10:23
как стават така тези неща казващ му че го харесваш и очакваш положителен отговор на мен ако ми кажат и познавам момичето но не съм имал общо с нея мн ясно че ще откажа :?