PDA

View Full Version : Отново същата тема + 1 нов въпрос :(



momichetobe
09-26-2010, 18:49
Здравейте на всички. Моята история е такава. Това лято се запознах с момчето, което харесвах отдавна, започнахме да излизаме на кафе и най вече всеки ден писане по скайп. Да поясня аз съм на 14 той на 18. И един ден му признах, че го харесвам и той каза че го оценява ама има приятелка по скайп, които даже не са се виждали...После започнах да го отхаресвам и тогава ми каза, че скъсал с приятелката си и искал да бъде с мен и много ме харесвал и много съжалявал, че постъпил така ... извинява се много ... Ама аз вече като не изпитвам нищо и му казах "НЕ". Той се натъжи и сега продължаваме да си пишем ама по - малко ... Той каза, че вярвал че има още надежда и че ще му кажа "ДА"... Какво да правя ? Мисля, че няма да се получи, защото сме от различни градове вече и ще се виждаме 1 път седмично ако стане нещо ... Моля ви кажете ми знам че е глупав въпрос и сигурно ще кажете като не го харесваш за какво да тръгваш ама ми е гузно малко :( :? :? И допълвам нов въпрос : Та въпроса ми е защо мислите, че няма втори шанс просто от любопитство питам.. Хората си прощават изневери че и повече :)

momichetobe
09-26-2010, 19:03
пишете :)

needar
09-26-2010, 19:07
САМО ЩЕ ТЕ ИЗПОЛЗВА ЗА СЕКС (СПОРЕД МЕН ! )

PyCoKoCkA93
09-26-2010, 19:07
Признавам те за уникално ТЪПА... !!! Една камара хора ти написахме,че той не е стока,щом има "гадже по скайп и даже не са се виждали" :D А ти пак продължаваш старата песен на СТАР глас...Няма ли 14-годишният ти недоразвит мозък да разбере,че не трябва да се занимаваш с идиоти,чиито умствен капацитет е колкото на умряла катеричка!!?Явно за тъпите спасение няма... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Поздрав : http://vbox7.com/play:a3f4305c :lol: :razz: :razz:

djipsito
09-26-2010, 20:21
Втори шанс има в РЕАЛНИЯ живот...
Стига си му се връзвала на приказките, я кажи интуицията ти какво ти подсказва ? Забрави за момент кви ти ги дрънка, помисли дълбоко вътре в себе си искаш ли такава връзка, с кво ще се задоволиш от нея....
Най-вероятното е да хлътнеш много, той да почне да те лъже че ще дойде, а да не идва, може да прави секс с някоя от неговия град,.. все кофти работи които не искаш да се случат, сигурна съм...
Да продължа ли да навлизам във филм... никога няма да можеш да си сигурна дали наистина пишеш с него и дали е тва за което се представя...
На мен ми се случи като бях на 14.. и повярвай ми филма беше огромен, реално не знаеш кви хора има...
ЗА ТВА СЕ СПРИ И СИ ДРЪЖ НА "НЕ"-то...

XTREMEFREERIDE
09-26-2010, 20:36
Няма смисъл да започваш. Никакъв.
Колкото до втория шанс - има,но ако човека е доказал,че го заслужава.

allureveil
09-26-2010, 20:46
Остави го тоя, мисля, че на твоите години няма да е добре да излизаш с 4 години по-голям от тебе. Ще те нарани и ще те остави.

JustUnforgivable
09-27-2010, 11:13
Една камара хора ти написахме,че той не е юстока,щом има "гадже по скайп и даже не са се виждали" :D

To и авторката не е кой знае каква стока.. :?
Абе я се осъзнаай !! Харесвал те ..само като видях той е на 18, аз на 14 спрях да чета..

momichetobe
09-27-2010, 17:27
Признавам те за уникално ТЪПА... !!! Една камара хора ти написахме,че той не е стока,щом има "гадже по скайп и даже не са се виждали" :D А ти пак продължаваш старата песен на СТАР глас...Няма ли 14-годишният ти недоразвит мозък да разбере,че не трябва да се занимаваш с идиоти,чиито умствен капацитет е колкото на умряла катеричка!!?Явно за тъпите спасение няма... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Поздрав : http://vbox7.com/play:a3f4305c :lol: :razz: :razz:
О много си забавна направо няма що... няма смисъл да обиждаш... искам мнение не обиди :-x :shock:

a1a2b3v
09-27-2010, 17:29
Признавам те за уникално ТЪПА... !!! Една камара хора ти написахме,че той не е стока,щом има "гадже по скайп и даже не са се виждали" :D А ти пак продължаваш старата песен на СТАР глас...Няма ли 14-годишният ти недоразвит мозък да разбере,че не трябва да се занимаваш с идиоти,чиито умствен капацитет е колкото на умряла катеричка!!?Явно за тъпите спасение няма... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Поздрав : http://vbox7.com/play:a3f4305c :lol: :razz: :razz:
О много си забавна направо няма що... няма смисъл да обиждаш... искам мнение не обиди :-x :shock:

Ми то не е за обида. Искаш мнение и тя ти го дава. И аз бих ти написала същото. Нищо лично, но се занимаваш с неща, които не си заслужават. :?

SameLove
09-27-2010, 17:54
Ти си много проста . Той няма да си намери някоя на 18 години от неговия град , за да се виждат постоянно ами ще ходи с теб - 14 годишна недоразвита пикла и то мозъчно изостанала от друг град . СЛЕЗ НА ЗЕМЯТА !!!

sasha_90
09-27-2010, 18:50
Признавам те за уникално ТЪПА... !!! Една камара хора ти написахме,че той не е стока,щом има "гадже по скайп и даже не са се виждали" :D А ти пак продължаваш старата песен на СТАР глас...Няма ли 14-годишният ти недоразвит мозък да разбере,че не трябва да се занимаваш с идиоти,чиито умствен капацитет е колкото на умряла катеричка!!?Явно за тъпите спасение няма... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Поздрав : http://vbox7.com/play:a3f4305c :lol: :razz: :razz:
О много си забавна направо няма що... няма смисъл да обиждаш... искам мнение не обиди :-x :shock:
Искаш мнение-получи го.Вярно,че PyCoKoCkA93 не се изрази особено мило,но това е самата истина.Това момче не е стока.Какво можеш да очакваш от човек,който се обвързва по скайп?

momichetobe
09-27-2010, 18:54
Да прави сте.. И защо да съм глупава като, когато трябваше да му отговоря Да или Не.. аз му казах Не така че не ме обвинявайте ... Но сега доста ме търси и притиска ако така мога да се изразя :o Казвам му нямам чувства към теб ама той не се отказва явно ... :?

justonegirlwithonehope
09-27-2010, 18:55
Хахахахаххаха, отдавна не бях чела по-тъпа тема. Ама ти сериозно ли ? :lol:

Lovelyyy
09-27-2010, 19:24
Хахахахаххаха, отдавна не бях чела по-тъпа тема. Ама ти сериозно ли ? :lol:
Да, представи си ... Сериозна е... Ама всеки само знае да обижда, а не гледа себе си ... Кой знае колко може да е зле ама не иска да сподели ... Аман от .... хора