PDA

View Full Version : Болки при сърцето



krisso23
09-26-2010, 19:00
Здравейте имам един проблем откакто се върнах от морето преди 3 седмици от тогава имам един проблем.. Първия път нещо стана за по малко от секунда почуствах нещо като лека болка .. и следващите дни се едно си чуствах по силно да тупти сърцето обаче пулс сичко ми беше нормално и през деня наи много 1 път да усетя тази лека болка нещо като отскачане обаче след седмица сичко премина обаче от от 7 - 8 дни пак започнах да го чуствам това. Най вече го чуствам когато си залягам и заспивам става 2 -3 пъти нещо като отскачане ииначе през деня най много да ми стане 1 пат и тва е .. иначе сичко нормално ми тупти сърцето , не се изморявам докато се натоварам или тичам и за тва искам да попитам дали е нещо сериозно и дали да отида на лекар ? ... на 14 години съм :( :( ще ви бъда мн благодарен ако помогнете .

neizvestnaaa
09-26-2010, 19:29
може да имаш сърцебиене,но това са само прогнози.Тук не сме лекари,нали знаеш :) Ако искаш точен отговор посети кардиолог.Това е най-сигурният отговор :)

Greennight
09-26-2010, 20:17
Сърцето,както всеки мускул понякога прескача,случва ти се най-вероятно по няколко пъти на ден,но не го усещаш,ако е силно и болезнено отиди на чичо доктор....

fatalgirl
09-26-2010, 20:33
И аз преди 2-3 месеца имах сърцебиене и много се притеснявах, консултирах се с моята лична лекарка и тя ми каза, че било нормално за пубертета и да не се притеснявам :) но ако при теб е много болезнено най-добре посети лекар, за да не би да станат усложнения за в бъдеще :)))