PDA

View Full Version : много ми е кофти



maroin
09-26-2010, 20:50
Чувствам се ужасно зле заради една направена несправедливост спрямо един човек.Не съм я направил аз,случаят дори не е свързан с мен,но се чувствам зле.Нищо абсолютно нищо не мога да направя за да променя случилото се,но то просто не ми дава мира и ми трови здравето.Мразя несправедливостта.В такива моменти мразя живота и просто се питам-защо по дяволите стана така,толкова е несправедливо.Как да преодолея такова нещо за което нито съм виновен,нито мога да направя нещо.Не мога да споделя с никого,просто няма да ме разберат.Гадно е,че на добри хора им се случват лоши неща.Даже незнам защо пиша тук.Може би защото съвсем малко ми олеква като си излея душата. :(

rns92
09-26-2010, 20:57
Прегледай ТАЗИ (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=365190) тема! :-D

PinkMojo
09-27-2010, 21:19
Просто си повтаряй, че нямаш никаква вина в случая, по света се случва какво ли не не можеш да спреш всички несправедливости понеже не ги обичаш, приеми нещата такива, каквито са
PS и моля не си режи вените :D
Успех!!!

flearness
09-28-2010, 23:18
Чувствам се ужасно зле заради една направена несправедливост спрямо един човек.Не съм я направил аз,случаят дори не е свързан с мен,но се чувствам зле.Нищо абсолютно нищо не мога да направя за да променя случилото се,но то просто не ми дава мира и ми трови здравето.Мразя несправедливостта.В такива моменти мразя живота и просто се питам-защо по дяволите стана така,толкова е несправедливо.Как да преодолея такова нещо за което нито съм виновен,нито мога да направя нещо.Не мога да споделя с никого,просто няма да ме разберат.Гадно е,че на добри хора им се случват лоши неща.Даже незнам защо пиша тук.Може би защото съвсем малко ми олеква като си излея душата. :(


ясно. Не трябва да се чувстваш виновен :( за нещо коеето не си направил не зн какво се е случило за това мога да ти кажа само 1 Неможе да променим миналото,но може да променим бъдещето.Казваш че вече нищо неможеш да направиш но това едва ли е вярно. А повреме на случката можел ли си да помогнеш някак??...може би оттам ти идва вината че си можел да помогнеш тогава а сега вече смяташ че не....

maroin
09-30-2010, 04:51
Случилото се няма абсолютно нищо общо с мен,даже го разбрах много по късно.Драмата на моя живот идва от това,че приемам нещата от живота много навътре даже и ако не са пряко свързани с мен.Дълъг път трябва да извървя за моето емоционално израстване.Може и никога да не се променя не знам.Имам два избора -да преодолея тези неща които ме измъчват или да се побъркам.Ще се постарая за първото и бог да ми е на помощ.

PLEYGIRL
09-30-2010, 22:35
Честно да ти кажа аз съм перживявала много такива кризи.. и под съзнателно съм мислела че имам вина че съм можела да поправя нещата ако.... и това "ако" винаги ме е тормозело ,но в крайна сметка нама смисъл от него защото то вече е минало ... каквото е било писано от съдбата това е станало не можем да върнем времето и да поправим минали неща ... просто го преживяваме преодоляваме ставаме и продължаваме!