PDA

View Full Version : Крадене от магазини



ChoiYoNa
09-26-2010, 20:12
(За тези които ще питат какво ме интересува и ще си изказват мнението - тук няма да учим на морални уроци ,просто искам да знам.Ако трябва ще направя тема "Вашето мнение за краденето")
Крадете ли?Крали ли сте?Ако да - защо?От кои магазини и какво?Блузи , бижута или само малки джунджурийки?Хващали ли са ви?Имате ли интересни истории? :D

xKiFlA
09-26-2010, 20:14
случвало се е и когато имам възможност го права :D

Foreverbg
09-26-2010, 20:23
Не съм крал и не смятам да крада. Просто имаме магазин и знам колко е гадно, ако ти откраднат нещо...

Greennight
09-26-2010, 20:35
случвало се е и когато имам възможност го права :D Бр,много си готин/а пропаднал боклук такъв.

MissNothing
09-27-2010, 05:34
Не и не бих го направила.

ameli
09-27-2010, 12:16
Не съм..

Claymore
09-27-2010, 12:18
Като по-малка си бях гепила 2 пакетчета с желирани бонбони... :D
Още имам угризения.

FlowerPower
09-27-2010, 12:21
Не съм, но познавам много хора, които го правят :Х и не се замислят, че взимат от нечия заплата.

Crazytu
09-27-2010, 12:31
Не съм и никога няма да го направя, адски долно е.

KumchoValcho
09-27-2010, 12:48
Не, щото ще горя в Ада.

Tempest
09-27-2010, 13:27
като малък дъвки редовно си чопвах.. сега не се занимавам.. в един магазин само имам възможността пак дъвки да си вземам на аванта... ама отдавна не съм :D

brutaLxxbunny
09-27-2010, 13:42
Ох,мале,много съм назад с материала ..

Stellsy
09-27-2010, 13:50
Тази тема да не е вдъхновена от новия епизод на "Стъклен дом" :D (питам от любопитство) мм не съм крала нищо, не бих крала ще се почувствам като нищожество.. :?

TheNewReligion
09-27-2010, 14:05
Не съм го правила никога, но съм ставала жертва на клептомани. Познавам и такива, 'дето от едната селяния го правят...Не е яко в нито един от случаите.

П.П.: ^ Същото щях да питам. ^^

Tempest
09-27-2010, 14:13
Тази тема да не е вдъхновена от новия епизод на "Стъклен дом" :D (питам от любопитство) мм не съм крала нищо, не бих крала ще се почувствам като нищожество.. :?

абе и аз такова нещо подушвам.. Ставрев рулира обаче!

Harmonyy
09-27-2010, 14:13
Никога не съм и не мисля да го правя :) Обаче познавам много такива индивиди :)

meriLinka
09-27-2010, 14:27
Никога не съм и не бих.

bloodyF
09-27-2010, 18:05
като бях малка си бях взела едно кубче бульон на маги от магазина...ужас.. :lol:

Jumbie483
09-27-2010, 18:22
Никога не съм го правила, не мисля и да започвам 8-)

TeenageDream
09-27-2010, 19:02
Никога не съм крала и няма да го правя.

FuckedUp
09-28-2010, 13:20
А :shock: :lol: Миналата година мисля, че си бях взел 2-3 пакета със ядки(бадеми с обвивка) :D 5лв/бр. :D Що ли? Щото ми е кеф. Съдете ме. :D

П.С. Сигурно съм голям пропадняк, а? I just don't give a fuck :)

BaffaLsc
09-28-2010, 13:57
НЕ СЪМ И НЕ БИХ !! :?

dviny12345
09-28-2010, 14:29
Хмм Майка ми ми е разказвала, че като съм била малка, на 2-3 години съм си взимала разни неща от Рамстор (ако някой го знае тоя магазин) , ама то някви шоколадови яйца изяждала съм ги в магазина и са ми намирали опаковките в джобовете. Ама един ден съм взела няква боя за коса (руса! а майками е с черна коса, с малко тен :D :D ) и като сме отишли на касата и майка ми е платила ,а аз си седа в количката (тогава имаше едни такива колички отпред с малки колички или нещо подобно) и си я крия там , малко преди вратата аз съм казала нещо от типа на ''Мамо а това ще го плащаме ли '' .. и се сещате натака, ама са се оправили де :D :D 8-) 8-)

Runaway11
09-28-2010, 15:30
Ми не съм никога...но съм виждала съученички да го правят :lol: .няма значение те са си пропаднали и без това...

OtkrovennoBezrazlichna
09-28-2010, 15:46
ми дъвки ..
в сичко по лев магазините някви джунджорийки гривни пръстенчета сенки и някви такиа
дрехи от втора употреба:
земам 2 блузи (то там никой не гледа кво пробваш) влизам обличам тая дет съм си избрала отгоре мойте си дрехи и излизам с другата и си я връщам на мястото 8-) :booooomb:
имаше един магазин дет витрините с соковете и бирите там са отвън и не ги заключваха и плана беше някой влиза да занимава продавачката и някой друг прай бомбата :oops: ама са усетиха и вече ги заключват ;]

vanesa0pld
09-28-2010, 15:58
ми дъвки ..
в сичко по лев магазините някви джунджорийки гривни пръстенчета сенки и някви такиа
дрехи от втора употреба:
земам 2 блузи (то там никой не гледа кво пробваш) влизам обличам тая дет съм си избрала отгоре мойте си дрехи и излизам с другата и си я връщам на мястото 8-) :booooomb:
имаше един магазин дет витрините с соковете и бирите там са отвън и не ги заключваха и плана беше някой влиза да занимава продавачката и някой друг прай бомбата :oops: ама са усетиха и вече ги заключват ;]
и като си взимаш гривнички и др.не те ли спипват? :D

ChoiYoNa
09-28-2010, 16:05
Тази тема да не е вдъхновена от новия епизод на "Стъклен дом" :D (питам от любопитство) мм не съм крала нищо, не бих крала ще се почувствам като нищожество.. :?

абе и аз такова нещо подушвам.. Ставрев рулира обаче!
Не ,всъщност не го следя този сериал .. но ще ми разкажете ли какво е станало? :D

OtkrovennoBezrazlichna
09-28-2010, 16:05
ми дъвки ..
в сичко по лев магазините някви джунджорийки гривни пръстенчета сенки и някви такиа
дрехи от втора употреба:
земам 2 блузи (то там никой не гледа кво пробваш) влизам обличам тая дет съм си избрала отгоре мойте си дрехи и излизам с другата и си я връщам на мястото 8-) :booooomb:
имаше един магазин дет витрините с соковете и бирите там са отвън и не ги заключваха и плана беше някой влиза да занимава продавачката и някой друг прай бомбата :oops: ама са усетиха и вече ги заключват ;]
и като си взимаш гривнички и др.не те ли спипват? :D

ем не
нека ти обясня как :lol:

начи аз гледам да има повече хора за да са заети продавачките
и винаги съм с някоя прителка да ма скрие по някав начин
специално за гривнички слагам си я на ръката и отгоре ръкава
иначе ходя с няква по голяма чанта или някво яке или суичър с по - големи джобове и тай става по лесно :Д :booooomb:
(ама да не си помислиш, че те уча как да си ги присвояваш :Д просто споделям опит :Д )

Daisy11
09-28-2010, 17:17
Не съм и не мисля да го правя...

nastiq1995
09-29-2010, 11:06
Аззз не :D :D :D но 1 фр да :D :D :D :D смис бяхме на море и мангизите свършиха на 2 ден и тряяше да издържим 2 дена ама тя отиде до магазина и някви неща и си ги сложи под блузата :D :D :D :D :D :D :D ама продавача се усети и ................... :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol:

SkiCatA
09-29-2010, 13:09
Не съм и никога няма да го направя, адски долно е.

elito0o0o0
09-29-2010, 15:49
http://prikachi.com/images/726/2543726s.jpg

fenasf
09-29-2010, 21:13
случвало се е и когато имам възможност го права :D Бр,много си готин/а пропаднал боклук такъв.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

OWNED!!!!!!

Wwwooow
10-02-2010, 10:57
:shock: :shock:

mimityy34
10-02-2010, 11:34
Не съм го правила но в училище като ходим много ученици на един и същ магазин да си купим нещо за хапване има някои дето си гепят по няколко Korni-та и черпят който им падне .. даже и на мен са ми предлагали ама аз не взех защото щеше да ми тежи на съвеста :-o Изскушавала съм се но .. 7не съм такъв човек ..Няма смисъл да си чопиш нещо щото после ще ти е гузно да влезеш отново в тоя магазин .. 8-) Поне това е моето мнение 8-) 8-)

elito0o0o0
10-02-2010, 12:02
какви горделиви хора само

BeezyJey
10-02-2010, 14:13
случвало се е и когато имам възможност го права :D Бр,много си готин/а пропаднал боклук такъв.

Браво бе, Деяне. :oops:

Greennight
10-02-2010, 14:31
случвало се е и когато имам възможност го права :D Бр,много си готин/а пропаднал боклук такъв.

Браво бе, Деяне. :oops: :D :D :D

PullMeCloser
10-02-2010, 14:49
като бях малка си бях взела едно кубче бульон на маги от магазина...ужас.. :lol:

Като бях малка децата,с които се събирах пред блока,за а си играем бяха откраднали едно кубче гъбен бульон на Маги,да не си ти? :razz:

flearness
10-02-2010, 18:58
(За тези които ще питат какво ме интересува и ще си изказват мнението - тук няма да учим на морални уроци ,просто искам да знам.Ако трябва ще направя тема "Вашето мнение за краденето")
Крадете ли?Крали ли сте?Ако да - защо?От кои магазини и какво?Блузи , бижута или само малки джунджурийки?Хващали ли са ви?Имате ли интересни истории? :D

мне...не съм :D

lori4kavd
10-06-2010, 19:34
Нее страх ме е :-D :-D :-D

LoveLetter
10-06-2010, 22:48
Взимал съм си дъвки, бонбони, абе общо взето дребни неща. 8-)

bloodyF
10-07-2010, 06:47
като бях малка си бях взела едно кубче бульон на маги от магазина...ужас.. :lol:

Като бях малка децата,с които се събирах пред блока,за а си играем бяха откраднали едно кубче гъбен бульон на Маги,да не си ти? :razz:


:razz: :razz: :razz: няма начин, аз си играех само с братовчедка ми :lol:


и защото у нас бяха свършили бульоните а ние адски много ги обичахме..сещате се ;д
лапета...на 4-5 години да сме били.. ;д

asdfjkfkklsdlslf
10-07-2010, 07:17
Не съм.

male91
10-07-2010, 13:23
не си спомням да се е случвало ?!?

fpasysh
10-07-2010, 13:48
а ми веднаш за рожденни ми ден в даскалото взех една бира от магазина в голямото междочасие ама имаше мн лапета...и не ми се чакаше и си зех бирата и си излязох :D

radizz
10-07-2010, 13:59
като бях малка :D от магазина до нас си крадях дъвки :D и от 1 магазин по 1 лев си харесаах 1 химикалка и имах пари да си я платя ма реших че трява да я открадна и ме хванаха и си я плаатиих :D амаа бях малка .. са не бих го направила :(

someonerandom
10-07-2010, 15:37
Изнасял съм химикали от Офис 1,обаче то си беше вендета-купих пакет за 5-6 лева и всичките до един спряха да пишат още същия ден,затова си върнах парите(е може би с мъъничко лихва :D )

Jessie
10-07-2010, 20:35
Като по-малка - да. Само все дребни нещица - дъвки, бонбони ... :-D

0pAsNooosLaDkA
01-04-2011, 13:18
Да си призная мн. пъти съм си гепвала разни дрънкулки от магазините по левче... :oops:

kik7
01-04-2011, 15:46
аз не съм крала, но едни приятелки - да и ги хванаха .. редовно ходеха в един магазин за маниста и си крадяха доста ама накрая ги хванаха и този път бяха откраднали маниста за около 10 лв и ги накараха да ги върнат и да платят тройна цена ..

Vikito0o
01-04-2011, 16:15
Ооо не но позвам мн такива хора.От един мини маркет един си взе 20 пакета всякакви дъвки. :lol: Да не гов да др неща,че.. :D

WaterLilly
01-04-2011, 16:37
Не съм крала и нямам намерение. Не го гледам от морална гледна точка, някак не отразявам, че като крада това нещо го взимам от някой и го ощетявам. Просто ми се струва пропаднало. Все пак майка ми и баща ми ме издържат както трябва (нищо, че не сме богати) и не съм толкова изпаднала.

biolojkata95
01-04-2011, 16:59
съгласна съм с waterlily

anonymous0guy
01-04-2011, 17:03
Бях си гепил една вафличка за двадесет стотинки, защото се бях хванал на бас, а иначе имах 5лв. в джоба :D
Даже не я и изядох, пробутах я на един.
Друго не съм крал :)

mitkoyyy
01-04-2011, 22:51
ми дъвки ..
в сичко по лев магазините някви джунджорийки гривни пръстенчета сенки и някви такиа
дрехи от втора употреба:
земам 2 блузи (то там никой не гледа кво пробваш) влизам обличам тая дет съм си избрала отгоре мойте си дрехи и излизам с другата и си я връщам на мястото 8-) :booooomb:
имаше един магазин дет витрините с соковете и бирите там са отвън и не ги заключваха и плана беше някой влиза да занимава продавачката и някой друг прай бомбата :oops: ама са усетиха и вече ги заключват ;]
Абе човек един приятел така прави ;д влиза в магазина да пробва нещо зима блузи дънки у, а и понеже е със бомбер и нали бомбера му е широк и си прибира по-две три блузи :д

Друга случка: Когато съм с приятели и тръгнат нещо да кръдат ги спирам и викам, като излезна тогава ще крадете ;д един фр беше откраднал две кутий бонбони мерси ;д 8 лв беше кутията и едната ми я даде на мене ;д
Още една случка: Един друг фр от магазина пени маркет цял ден краде за цялата компания шоколади и сиг беше откраднал над 20 шоколада за 1 ден и отива вика айде за последен път с още 2 ма и кво става прибира си шоколадите и една бабичка казва на охраната, а другите момчета виждат и бягат да не ги хванат и връщат всичко, а тва момче нищо не видяло и кво охраната му вади един шоколад от ръкава и вика кво е тва ? и той вика ще го платя.... Отваря му ципа на бомбера, а вътре има около 20 шоколада ;д и му вика, а тва ще го платиш ли ? айде в стаичката и после викаха кварталния и от тогава никой нищо не краде ;д

Не че съм излензал най-хитър аз да не крада, ама аз не съм и искал от тва дето са крали те сами ми дават.... (гадно, но факт)

Едит: А да забравих да споделя, че един фр един път открадна 20 кутии презервативи durex ;d

iLovePussyJuice
01-05-2011, 03:22
аз не крадем бе...аз си взимам 8)

firstdiesel
01-05-2011, 09:19
преди 5 години един приятел и бригадата му, бяха задигнали 17 коли за една нощ ... кат една от тея коли беше оная Очиларка купе, която беше най-красивата кола за годината :smt120
хванаха ги много ясно!

selenium
01-05-2011, 09:47
Да, като по-малък 3-5 клас. Дребни неща, вафли, солети, шоколадчета, сокчета, сандвич и т.н. Сега като се замисля осъзнавам, че е било пълна простотия. Лапешка работа, къде да се докажеш пред компанията, къде защото не ти се чака на опашката или пък нямаш пари.

Не се гордея, но и нямам угризения, че съм разорил някой търговец. Като знам какви надценки слагат и как крият приходи...

Не бих започнал отново, но като видя някакви маници да се въртят в магазина и да се чудят как да си пъхнат нещо в джоба, винаги се сещам за лапешките лудории.

fuckme
01-05-2011, 13:13
амии с една приятелка като се разлигавим все някви глупости - някво тамагочи и огледалци от стрелбищо, лунен пръстен от сергийка, както и кексче и желирани бонбони от Пикадили :-D иначе мои приятели адски много крадат от Пикадили - слагат си списания в панталоните, малки червени хайверчета, МНОГО дъвки и др. :D все пак не го смятам за нещо хубаво и не се гордея с постъпката си, просто се смея. НЕ съм го правила, защото нямам пари, а заради тръпката. Нямаше и пред кой да се показвам - бяхме само двете с моята фр.

Pa3yMeH
01-05-2011, 13:19
Не съм крал и не смятам да крада. Просто имаме магазин и знам колко е гадно, ако ти откраднат нещо...

Infection
01-05-2011, 13:23
Да гепил сам си много неща!!!
Но почти винаги е храна!!
Като започнем :
сладолед,кроасани,фоколади ,вафли,сандвичи,RedBull Pitbull Burn,кока кола фанта спраит дъвки бонбони батерии одеколон парфюм еми мисля че е тва а и тези неща несам ги зимал само аз били сме 3 най_малко !!!
това беще в рамките на едно лято : :D

fUcKsMiLe
01-05-2011, 14:22
Като по-малка - да. Само все дребни нещица - дъвки, бонбони ... :-D :D

CookieMonster
01-05-2011, 15:37
Не, никога не съм. Ще ме гризе съвестта после. :lol:

awerw
01-05-2011, 16:43
Само джепчии се сте събрали тука :lol:

SiSi7yYy
01-05-2011, 16:46
Не и не бих го направила.
и аз .. не мисля, че е необходимо :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-05-2011, 19:40
веднъж във 2ри клас бях взела някакви цветни лисчета от едно тефтерче на един съученик без да му кажа.... след което се почувствах толковаа гузно че отидох и му ги върнах :D .....
ОТТОГАВА НИКОГА не съм взимала нещо което не е било мое, НИТО от magazin, НИТО ако съм ходила на гости някъде. . .
просто съвеста ми ще ме изяде след това и предпочитам да не го правя :) пък и не е морално .... ://

winterbg
01-06-2011, 01:52
Ай само не ми са правете на света вода ненапита... Всички до един сте джебчии... Вие кво... Мислите си че само материалната кражба е кражба, нали? Еми да ама не... Сички тези филмчета, музички та и игрички да не са безплатни? Щяло да ви гризе съвеста... А като крадете за сумати пари от авторите, които също са положили сумати труд? Преусмислете живота си!