PDA

View Full Version : идейка за подарък



goldi163
09-26-2010, 20:16
Здравейте! Имам нужда от малко помощ за подарък. Така с приятеля ми правим след 2 дни година заедно и незнам какво точно да му взема искам да го изненадам. Моля Ви дайте ми няколко идейки относно подаръка :-D :oops:

PyCoKoCkA93
09-26-2010, 20:22
Хубав албум с ваши снимки,надписан с нещо лично и съкровено :) Аз направих това за 2 годишнината и страшно много му хареса :) А другият вариант е да поръчаш да направят чаша с ваша снимка и някакво пожелание или просто "Обичам те" и датата на запознанаството и на годишнината ви :)

GerradPique
09-26-2010, 20:49
Аз на моята приятелка вземах сребърно сърце,на което гравирах ОБИЧАМ ТЕ,и отзаде датата.Много добро се получи и се зарадва адски много.Също съм подарявал и чаша,пак се зарадва.Ако има някакво хоби,коли,футбол или колекционира нещо му подари точно това.Ще се зарадва много.От личен опит го знам.Нещо свързано с хобито му.От сърце да е,ще му хареса,важен е жеста,дори една ваша снимка отзаде написана със някое мило стихотворение или куплет от песен.

XTREMEFREERIDE
09-26-2010, 20:51
Албума е чудесна идея.

Аз за първата ни годишнина му подарих кутийка,пълна с 365 цветни листчета,навити като свитъчета и на всяко листче пишеше по нещо. Трябваше да си взима по една всяка сутрин,когато се събуди и истината е,че си беше редовен и много му допадна. Някак сладурско беше.

Други добри идеи са гравирана гривна, снимка в рамка, чаша с ваша снимка, калъфка за възглавница с ваша снимка..има сума-ти-измислени неща за такива поводи. Порови се малко повечко.

PsIhOzZiS1
09-26-2010, 21:02
според мен най-добре ще е да отидете някаде 2мата както направих аз с бившата ми отидохме в една каща на неина позната и това беше най големия подарък повярвай иначе стъклена рамка с ваша снимка и лиубовно послание към него също върши работа. пък и ако имате възможност за осамотението ,можеш да му подариш една незабравима вечер :) :) :oops: :-P успех

goldi163
09-27-2010, 05:02
Благодаря Ви много за хубавите идейки много ми помогнахте :-D :-)