PDA

View Full Version : Какво Научихте От Бившите Си?



PyCoKoCkA93
09-26-2010, 21:18
Наскоро четох една статия в септемврийския брой на Cosmopolitan,която беше много интересна.Разказваше се какво са научили хората от бившите си половинки и имаше много положителни неща :) Искам да ви питам вие самите какво научихте от старите си половинки?Връзката ви помогна ли ви да израстнете по някакъв начин и научихте ли нещо полезно,което бихте изпозлвали и до днес? :)

Аз лично като се замисля май нищо полезно не съм научила от бившите си,освен може би,че е много важно да познавам компанията им :) Просто предишните ми връзки са били повърхностни и краткотрайни и не съм имала възможността(а и желанието) да ги опозная достатъчно,за да преценя дали съм научила нещо полезно :)

batistuta59
09-26-2010, 21:27
Ми научих се никога повече да не бъда толкова наивен и никога да не им вярвам на 100 % ... тва си има и положителни и отрицателни страни ..

djipsito
09-26-2010, 21:31
Научих се да не се доверявам толкова лесно, научих че прекалената ревност с изблик на нерви и злоба е грозна картинка и отблъсква човека до нас...научих се да не си мълча когато нещо не ми допада и/или ме наранява... иии научих че "Бъди лош за да те обичат" е много вярна приказка. :-P

Ecstasy
09-26-2010, 21:36
Научих се да правя повече компромиси.

FuckedUp
09-26-2010, 21:37
Имаше такава тема.. "Какво научихте от последната си връзка"..

XTREMEFREERIDE
09-26-2010, 21:38
Ако не друго,поне съм научила какъв човек не желая до себе си.

Иначе,има такива теми. :)

tuzaro
09-26-2010, 21:39
нищо не съм научил, все аз ги уча на нещо...

DarkTemplar
09-26-2010, 21:40
Предимно лоши неща. Но вината е колкото тяхна, толкова и моя.

PyCoKoCkA93
09-26-2010, 21:42
Имаше такава тема.. "Какво научихте от последната си връзка"..


Ти сам го каза-"От ПОСЛЕДНАТА"...А аз питам за всички като цяло-може да си имал/а 10 връзки и от всяка да си научил/а нещо полезно :)

allureveil
09-26-2010, 21:44
Аз научих, че един мъж може наистина на има предвид "не" и наистина да си го мисли. Научих, че е доста женствен, доста мазен и противен, дори сега ме отвращава. :D

playhard1
09-26-2010, 22:23
да не бъда наивен и да не се доверявам, обвързвам.

PePeLePew
09-26-2010, 22:29
да не бъда толкова голям егоист

Liliqq
09-26-2010, 22:43
С какъв тип хора да не се занимавам повече и че не се разкривам , не се отпускам, не споделям

Smrazqvashta
09-26-2010, 22:57
Че винаги може да бъде и по лошо.
Че не бива да страдаш за човек, който не страда за теб.
Че наивността е огромна човешка грешка.
Всяка връзка има своят край.
Мога да обичам истински.

Legenda
09-26-2010, 23:10
От първия научих какво означава да обичаш.
От втория научих какво означава да можеш да кажеш "този човек е моята съдба". И как се сменя маслото на автомобил.

Di
09-26-2010, 23:27
научих се как да се държа отвратително

SunShinePearl
09-27-2010, 00:02
от първия научих дори незнам дали може да се каже така че не искам момче което да ми тича след гъза.
от втория че ревността е най-лошото нещо изпитах какво е да те ревнуват ужасно много и как ревността погубва всичко.
от третия че не трябва да тръгвам с някой когато не съм 100% сигурна че искам и да се опитвам да обичам този човек просто не става и е по-добре да си остане само приятел
от сегашната ми връзка научих какво е любов...и се надявам да продължи колкото се може по-дълго...научих какво е някой да ти липсва и да не можеш да спреш да мислиш как ли е,дали е добре ...откривам че този човек значи много за мен...обичам го няма какво повече да кажа :)

Sir9Maximilian
09-27-2010, 03:49
че са помии. :oops:

xKiFlA
09-27-2010, 04:38
научила съм да нямам общо с момчета (и нямам) нито ще имам нито искам. нищо че е одавна

nefchi_bs
09-27-2010, 04:44
Да се съобразявам с другите,да не мисля само за мен.Как да си отгледам що годе свястна трева..

Eos
09-27-2010, 09:00
научих се как да се държа отвратително

ImSoInLove
09-27-2010, 11:40
Научих се да обичам...

TheAceOfLove
09-27-2010, 12:28
Научих, че любовта не е нужно да се преследва с цената на терзания и лишения - ако се получава естествено, получава се. И че не трябва всяка свободна секунда да сте заедно - трябва си време и за лични приключения.
Научих да не бъда вярна на някого, ако той не изисква това от мен ;)
Научих, че спорове могат да се разрешават без да повишаваш тон.

Научих и колко беззащитна ставам, когато се чувствам спокойна и закриляна. Сега тепърва ще се уча как да съм с някого, без да се превръщам в "слабата половинка"
:)

zority7
09-27-2010, 14:30
От първата ми връзка научих,че с времето нещата се променят, а от втората научих,че не трябва да принуждаваш човек да се разкрива след като той неиска,от третата най-сладката научих,че човек може много да те обича,но когато ти незнаеш какво искаш,нищо нестава :)

moon_flower
09-27-2010, 14:39
Аз съм научила нещо само от последната ми връзка.Предишните си бяха лапешки простотии и не съм им отдавала особено значение.
Та,научих,че любовта е прекрасна,но те прави адски раним.Научих,че ревността погубва една връзка.Разбрах,че никога не трябва да правя нон стоп компромиси и да пренебрегвам изцяло себе си в името на връзката ни.И научих,че колкото повече тичам след него,толкова повече той си играе с мен и ме шантажира.

chemist9009
09-27-2010, 14:42
Научих се да не ми пука за никого! 8) 8)

agapiseme
09-27-2010, 14:46
Че не можеш да бъдеш с човек,който те обича,а ти него не.Може да си мислиш,че животът ти е песен,когато се грижат за теб,но в един момент цялото ти същество се опълчва на това да се преструваш,че можеш да даваш същото.

awesomesheepy
09-27-2010, 16:39
За последната връзка..
научих,че не трябва да обичаш на сила,не трябва да се правиш,че обичаш..защото после,човекът до теб страда ужасно..

научих се,че няма да правя никви компромиси,просто''за да не откажа''..защото после боли повече!

TenderRebel
09-27-2010, 16:55
Ми научих се никога повече да не бъда толкова наивен и никога да не им вярвам на 100 % ... тва си има и положителни и отрицателни страни ..

+1

освен това че никой не си струва да плачеш за него ... особено някой на когото не му пука за сълзите ти :)

xdennyx
09-27-2010, 18:00
Научих,че никога повече не трябва да тръгвам с момче на моята възраст и особено същата зодия като мен. :D

OneGuy
09-27-2010, 18:44
Научих, че човек трябва да се къпе по често :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

magita
09-27-2010, 20:30
Че не трябва да се привързвам и доверявам толкова бързо на даден човек!!! И че не трябва да ми пука след това ;)

mrazqkindergarten
09-27-2010, 23:34
Научих, че не трябва да се доверявам напълно.
Научих, че не трябва да давам всичко от себе си, като така или иначе нещата все някога се развалят.
Научих, че да даваш всичко за някого, не значи, че той непременно ще ти е благодарен по някакъв начин.
Научих, че хората се променят до неузнаваемост или по-скоро тяхните чувства.
Научих, че трябва да правиш компромиси, но не да се унижаваш... Така или иначе ако един човек не те оценява, няма да се трогне от нищо.
Научих се да обичам и да страдам.
Научих, че нещата почти никога не са такива, каквито изглеждат.
Научих, че това, че някой те гледа право в очите, като ти казва нещо, не значи, че ти казва истината.
Научих, че няма двама напълно еднакви души, както и няма напълно еднакви чувства.. Всеки обича по свой начин.
Научих, че всичко е до време.
Научих, че колкото по-дълга е една връзка, толкова по-голямо е разочарованието след края и.
Научих, че човекът, който те е направил най-щастлив може да те направи и най-нещастен.
Научих, че трудно се забравя, но помниш повече хубавите моменти с един човек, ако сте били заедно.
Научих, че никой не може да контролира сърцето, чувствата, мислите и желанията си.

kirchoko
09-28-2010, 00:35
Научих, да давам повече свобода на човека до мен, научих се че трябва да си по-лош,същто се научих по-малко да вярвам на другите , научих кои са ми приятели.Научих още много нешта ама не ми се пише сега.

gabby1995
09-28-2010, 13:58
Загубих си времето с него,
но не съжалявам..
Защото извлякох само поуката
да не се занимавам с боклъци .. !! :smt107

soul1199
09-28-2010, 18:48
да не ходи с братовчеди или приятели на момчето,което харесвам,защото той няма да ревнува и да престана да се занимавам с глупости,ами да гледам сериозно на нещата и да не ходя ей така с момчета,само и само да забравя друг или просто,защото няма,какво друго да правя,по-добре сама,от колкото с някви идиоти :lol:

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 18:20
Научих, че човек трябва да се къпе по често :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Е,колко по често от всяка неделя?Нали тогава е ден за къпане? :D :D :D

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 18:22
Явно наистина имало ползва от бившите :D Добре,че поне вие сте научили нещо от бившите си,за разлика от мен :D Е не,че е болка за умиране-от сегашната си връзка научих достатъчно като за 10 предишни... :grin:

TeenageDream
09-29-2010, 18:47
От грешките на другите научих да не споделям прекалено, да не вярвам на всичко, което момчетата казват, винаги да имам едно на ум, да не ми пука, ако някое момче говори зад гърба ми, само защото не съм го харесвала, и ако някой нахалства прекалено, да го режа моментално.

Радвам се, че научих тези неща рано и никога не съм била наранявана от момче.

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 18:55
От грешките на другите научих да не споделям прекалено, да не вярвам на всичко, което момчетата казват, винаги да имам едно на ум, да не ми пука, ако някое момче говори зад гърба ми, само защото не съм го харесвала, и ако някой нахалства прекалено, да го режа моментално.

Радвам се, че научих тези неща рано и никога не съм била наранявана от момче.

Миличка радвай се,че досега не е ставало,но все един ден все ще ти се случи,това е неизбежно... :)

coconuttt
10-11-2010, 10:18
Че не трябва да се привързвам и доверявам толкова бързо на даден човек!!! И че не трябва да ми пука след това


+1 :-k

Destroyer89
10-11-2010, 10:23
Русокоске, това ти ли си на аватара ти ?

YouDontKnowMe
10-11-2010, 10:35
Потвърдих първоначалното си мнение, че бая 'мъже' са мамини момченца до 25г. и единственият начин да се справиш с тях е строгият контрол (от рода на - не трябва да псуваш шефа, както и да се биеш с колегите, или да да караш със 150 в населено място с някаква малка тигричка/че даже и с БМВ).
Научих, че ролята на майка-закрилница (която ти казва кога да се къпеш, която ти стиска черните точици и ти казва какво да облечеш, или пък те изслушва постоянно и дава трезви съвети , на която всичко можеш да споделиш) е много изгодна, ако искаш да вържеш някого плътно до себе си . Но пък от негова страна поражда малко егоизъм . Трябва да има мярка .
Научих, че номера винаги минава лесно, когато те гледат, че си малко сладко синеоко същество под 1.60. Някак действа като заблуда.

Научих, че не трябва да взимам чуждите проблеми толкова присърце, и че трябва и аз малко да съм егоист. (е, в момента съм бая егоист във връзката).
Научих, че когато си по-трезво мислещия и когато имаш причина да крещиш (примерно половинката ти вече прекалява с тъпите си нереаистични оптимистични планове, или като цяло съществува безцелно, прави глупости , не прави нищо) , тогава винаги излизаш виновен. Защото тъпото говедо ще се направи на страдалец и винаги някой ще го съжали. Докато силните не ги съжаляват, тях предимно ги мразят.
Научих, че половинката ти може да се превърне в най-добрият ти приятел. В смисъл, не само той да споделя на теб. Явно и аз съм могла да си разкрия душата. Сега не ми трябват други приятели.Имам партньор, т.нар. гадже и приятел.
Научих, че всъщност никой не може да ме направи на маймуна. Впреки , че майка ми постоянно ми повтаря колко съм наивнаи добродушна. Е , може в семейството ми да си го изкарват на мен, както и в училище, но пък в интимните ми отношения няма такова нещо. Има ли гък - има и рев,но не от моя страна.
Плача само от нерви.

RoSKo0o0
10-11-2010, 10:58
...

AceXe
10-11-2010, 14:37
Научих, че не обичам да се обвързвам трайно.
Научих, че поставям целите си и амбициите си над всичко.
Научих, че ако момичето няма същите интереси, връзката е безсмислена ако изключим секса.

Destroyer89
10-11-2010, 16:38
Хм...научих, че не мога да изтърпа, някое момиче повече от половин година...

guinessgirl
10-11-2010, 19:37
че повечето мъже са боклуци и че не трябва да влагаш чувства във връзките си,защото е еднакво тегаво чувствата ти са несподелени и да изстинат от само себе си...

rebeccaa
10-11-2010, 19:55
Научих, че не трябва да бъда повече наивна и да позволявам да ме лъжат и да си мълча.Научих, че първо трябва да опозная едно момче и чак тогава да имам нещо с него..

thegame92
10-11-2010, 20:03
научих че няма любов и много малко момичета обичат истински.. повечето са някви кучки дето се мислят за велики... No comment :x

DevilWish
10-11-2010, 20:04
Че никога не бях обичала ;) :) Само се заблуждавах ;) И че трябва да продължавам да съм твърда ;)

pinkyy
10-11-2010, 21:15
Аз лично научих, че трябва да не хлътвам прекалено, защото това не води до нищо добро. По-скоро трябва да съм леко резервирана, да не се отдавам толкова изцяло и да не хабя толкова енергия .. излишно е.

AnneG
10-12-2010, 14:10
Че никой не заслужава да му се отдадеш напълно, поне не и на тази възраст, всеки е егоист.

JustUnforgivable
10-12-2010, 16:21
Доверието се печели с доверие, с време.. с любов ?? Да бе.. ако преди се доверявах трудно на някого, то вече е почти невъзможно.. :?

Jumbie483
10-12-2010, 17:35
Мислех си, че съм научила, че:
- тая дума "любов" не съществува!
- силните чувства траят само няколко месеца!
- поговорката "далеч от очите, далеч от сърцето" е вярна!

Момчето, което обичам от година и три месеца обаче ми показа, че няма истина в тези неща! От него научих много повече, отколкото от всички бивши, взети заедно.

chemist9009
10-12-2010, 17:38
От бившите си научих едно: Да не ми пука за никоя :D 8) 8)

RoSKo0o0
10-12-2010, 18:26
Научих че:
-съм истински човек
-че изпълнявам на обещанията си
-преусмислих живота си
-никога не е късно да се превърнеш в боклук
-да не се доверявам на момичетата, защото явно всичко е еднакво (нищо лично)
-да не давам повече нищо от себе си
-ми е писано да съм сам
-явно всички момичета искат само да се ебат :)

music0is0my0life
10-12-2010, 19:11
От последните си няколко връзки научих, че не трябва да се обвързвам с някого без чувства...
А от всичките си връзки съм научила,че всичко се връща...нещата се въртят... това което си направил ти се връща ... на мен ми се върна тройно ...

В крайна сметка: "What goes around... comes back around" .. винаги! ... ;)

Baby_b
10-12-2010, 19:21
Научих, че с времето нещата се променят драстично и пеперудите в стомаха отлитат. Научих, че е по-добре да не се надявам, че ще е различно следващият път, а да прекратявам всичко на момента. По-добре да не се доверявам толкова лесно следващия път, за да не остана разочарована. Ааа да, сама съм си най-добре. :-)

Xriiskaa
10-12-2010, 20:51
Научих,че никога не трябва да се доверявам 100% на момче :-k

1234565
10-12-2010, 20:55
от бившия ми научих че мозъка ми не е в ред за да тръгна с него :D

Housemusikk
10-12-2010, 22:09
Поздравления за темата :)
Аз научих , че трябва да опитам да бъда по искрен и ако съм с правилния човек ,нещата сами се нареждат .Както и че 16 не е времето за някви тежки драми и сериозни връзки .Просто да си излизам с готини и забавни момичета и да си правим кефа . Дори незнам кво толкова съм очаквал като малък . Да срещна истинската любов на 14 ..... или пък да мога да преценя ,че това е тя ........... или да я задържа ........ ех младини младини :-D

thegame92
10-12-2010, 22:11
Научих,че никога не трябва да се доверявам 100% на момче :-k
тва важи и в другия случай ... не трябва да се доверявам на момиче :-$

RoSKo0o0
10-12-2010, 22:35
Научих,че никога не трябва да се доверявам 100% на момче :-k
тва важи и в другия случай ... не трябва да се доверявам на момиче :-$

+1

DirtyIce
10-13-2010, 11:57
Че зад ангелска външност най-често се крие дяволска душа.

Lady95
10-13-2010, 14:29
Еми научих се да не вярвам на това, което ми казват, да не съм толкова наивна, научих се също от бившия си да го гледам в очите и да го лъжа, да ходя с някой пък да не изпитвам съвсем нищо (точно както той правеше). научих се просто да не вярвам на момчетата ...

JustUnforgivable
10-13-2010, 14:46
Научих,че никога не трябва да се доверявам 100% на момче :-k
тва важи и в другия случай ... не трябва да се доверявам на момиче :-$

Момче, момиче се тая. Важното е човека, не къв пол е - всички сме еднакви до някаква степен

sexyligla
10-13-2010, 15:30
че повечето момчета ходят само за секса с момичетата :P

PoRcHeTaTa1
10-13-2010, 23:48
Аз научих че когато обичаш не го оценяват...... научих че мога да имам доверие само на себе си и то не винаги....научих че любовта е до врвмв а достоинството е до гроб :))))

LadyZaribena96
10-14-2010, 12:49
PoRcHeTaTa1
Пуснато на: Чет Окт 14, 2010 1:48 am Заглавие:
Аз научих че когато обичаш не го оценяват...... научих че мога да имам доверие само на себе си и то не винаги....научих че любовта е до врвмв а достоинството е до гроб :))))


sexyligla
Пуснато на: Сря Окт 13, 2010 5:30 pm Заглавие:
че повечето момчета ходят само се секса с момичетата

JustUnforgivable
Пуснато на: Сря Окт 13, 2010 4:46 pm Заглавие:
thegame92 написа:
Xriiskaa написа:
Научих,че никога не трябва да се доверявам 100% на момче

тва важи и в другия случай ... не трябва да се доверявам на момиче


Момче, момиче се тая. Важното е човека, не къв пол е - всички сме еднакви до някаква степен
++1
ии най-яките пози :grin: :D

PyCoKoCkA93
10-15-2010, 07:33
Русокоске, това ти ли си на аватара ти ?

Да,защо? :)

Sisito941
10-15-2010, 12:55
от бившия ми научих че мозъка ми не е в ред за да тръгна с него :D

Мхм...Същата работа.. :?

ShtrudeL
10-15-2010, 16:06
Нищо. Аз си знам и без някой да ме разочарова. Пък и би било много тъпо да науча урок от някой,който да практикувам на всички след това.
Научили сте неща,които би трябвало да ги знаете и без някой да ви ги плесне в лицето. Много е наивно.

Cybershot
10-15-2010, 16:27
Да не се влюбвам никога повече .....

wasch0
10-15-2010, 19:50
Научих се да не позволявам на никой да ме унижава, да уважавам себе си...

xKiFlA
10-15-2010, 21:06
ами научих се с момчета да не ходя никога повече
даже не харесвам момчета.. :D

L1n4e7o
10-16-2010, 19:41
вече пея 1000пъти по-вярно от преди...мога да свиря 1песен на китара...ии какво още...о да...той ми показа едно страхотно кафене...което все още обожавам и си ходя доста често там ;д

treisi90
10-21-2010, 22:24
За мен лично последната ми връзка беше поучителна.Уж първа любов, но както ти спомена по-скоро сега осъзнавам, че някакси съзрявам или раста не знам, но човекът, с който бях просто не знаеше какво иска. Научи ме занапред да не прощавам докато разбира се отсреща ти плюят в лицето. :? Просто без компромис за такива хора. Много неща са ми в полза за сегашното ми състояние и ми помагат за сегашната ми връзка естествено, не съжалявам, че минах през това, тъй като нямаше да се "изгоря" и да знам по натам как да действам :grin:

bebky
10-22-2010, 20:50
научих,че не трябва да ходиш с някой,който не харесваш наистина само и само да се опиташ да забравиш предишната си връзка.. научих,че не трябва да страдаш за момче когато тна него му е през оная му работа за тебе .. че не трябва да даваш всичко от себе си и да правиш компромиси със ценостите си само и само на него да му е добре и че понякога е по-добре да си сам .. отколкото с човек,който е безразличен към теб !

alesssandra
10-22-2010, 22:28
научих,че не трябва да ходиш с някой,който не харесваш наистина само и само да се опиташ да забравиш предишната си връзка.. научих,че не трябва да страдаш за момче когато тна него му е през оная му работа за тебе .. че не трябва да даваш всичко от себе си и да правиш компромиси със ценостите си само и само на него да му е добре и че понякога е по-добре да си сам .. отколкото с човек,който е безразличен към теб !

същата ситуация и при мен в последствие разбрах и то от други хора че е нямал никакви чувства към мен а просто е искал да преспи с мен :booooomb:

Mi6inka
10-23-2010, 07:49
Научих, че на сила хубост не става, и колкото и човека до теб да те обича, не можеш да останеш с него, само заради неговите чувства, ако ти не чувстваш същото... Научих, че да удряш и унижаваш приятелката си е най-долното нещо и вече знам да се пазя и да не позволявам това ! Научих, че доверието и искреността са от изключително значение! Научих, че компромисите са задължителни и от двете страни, Научих се да се ценя и вече определено знам какво искам !Сега остава само да го намеря :) :)

UrbanLegend
10-23-2010, 20:29
-колко лесно е да влезеш в графата ''боклуци''
-тъпанарите на тоя свят нямат свършване
-как на някои хора просто не им пука за теб и отбиват време
-колко е лошо,когато мислиш,че някой държи на теб,а на него ай да не казвам от къде му минава
-че понякога 1 малка грешчица може да ти струва безкрайно много
-че да се хванеш с човек,с когото имаш почти еднакъв характер не е много добър избор,особено,ако и ти не си много стока
И най вече : -
-всичко се връща и се връща винаги с лихвата
-не си струва да си с някого,защото просто адски много те привлича и външно отговаря на търсеното от теб,ако по характер не ти пасва
-да се косиш за глупости просто не си струва,а да ревеш още по-малко
-виж как е постъпил с предишните си приятелки,как говори за тях и как ги възприема-може 1 ден и ти да си на тяхно място и е добре да знаеш какво да очакваш

kripsi
10-23-2010, 21:25
натрупах секс практика,шегувам се