PDA

View Full Version : малък проблем :С



PsIhOzZiS1
09-26-2010, 20:46
Здравейте пиша ви защото имам проблем от 3 седмици излизам с едно момиче прегръща ли сме се целунах я един път и тя ми каза че и трябва време ас чакам едва днес я попитах за шансовете ми дали са се повишили тя ми каза че не са помръднали и че не заслужавам момиче като нея, заслужавал съм нещо по добро, една моя позната и казала че била кур** извинявам се за думата и тя си мисли че след време и аз ще мисля така за нея . Та мисълта ми беше какво да направя за да разбере че наистина държа на нея супер човек е с голямо сърце. Вцеки ден като се събудя тя е първото нещо за което се сещам, просто съм много влюбен ако някой може да ме посъветва ше съм ви много благодарен :)

PyCoKoCkA93
09-26-2010, 21:11
Влюбен и загубен 8-) Може би,за да кажат такова нещо за нея имат някакво основание...И,за да ти каже,че заслужаваш по-добра най-вероятно знае що за стока е и иска да те предпази,за което трябва да си и благодарен..По-добре изобщо да не се захващаш с нея,отколкото после да те зареже и да страдаш... :)

PsIhOzZiS1
09-26-2010, 21:18
тя не е способна на такива низости . и те нямат покротие на това което казват за нея :lol:

PePeLePew
09-26-2010, 21:25
Пич, за да бъда честен въобще не се занимавай с въпросната мацка :)

" нека бъдем само приятели" и " не те заслужвам"

това са си най-изтърканите реплики от момичета.Тя въобще не си пада по теб..... ако те харесваше щеше да има предвид "аз съм за теб"...... и нямаше да обръща внимание на какво и е казала вашата обща позната.

подозирам че си нещо като спасителна сламка за нея ако не изязат нещата с друго момче ..... затова са и прегръдките и целувките от нейна страна един вид да си остави отворена вратичка.....

Ти искаш ли да си номер 2.3.4..6....10 за нея едва ли?

така че давай по-сериозно дръж се като мъж и недей да вървиш по задника на някаква лигла ;)

tuzaro
09-26-2010, 21:29
не те харесва майна.
пък и щом е куpва я дай на мене

PsIhOzZiS1
09-26-2010, 22:35
ако някой има положително мнение бих искал да го чуя :) но и другите мнения са ми от полза всеки има гледна точка така ще мога да напрая правилна преценка

Crazytu
09-27-2010, 12:43
Е то си е ясно, че мацката се дърпа и за да те отреже по-меко ти е казала, че не те заслужава и се нуждае от време .. По-добре я остави.