PDA

View Full Version : Обрив може би ?



lentinko
09-26-2010, 23:26
Хора досега никога съм нямал обрив и не съм сигурен дали и това е как да ви обесня на малко срамно място е сещате се закъде говоря :D и както са бедрата и от 1дната страна има и от другата нещо като много свързани пъпчици и сърби ужасно :(

darkPaladin
09-27-2010, 16:09
по-добра хигиена трябва и си купи сапун с нулево пх

lentinko
09-27-2010, 17:59
ами всеки ден се къпя може ли да е от сапуна и какво е това нулево пх ли какво беше може ли малко да разясниш

darkPaladin
09-27-2010, 18:02
ами всеки ден се къпя може ли да е от сапуна и какво е това нулево пх ли какво беше може ли малко да разясниш

киселинноста на сапуна гледай да е около 7 7,3

това се счита за нулево пх

ако пх е под 7 е кисело ако е над 7 е алкално

lentinko
09-27-2010, 21:25
и какво алергичен съм към по висок ли :-o

batkodoki
09-28-2010, 01:04
Хора досега никога съм нямал обрив и не съм сигурен дали и това е как да ви обесня на малко срамно място е сещате се закъде говоря :D и както са бедрата и от 1дната страна има и от другата нещо като много свързани пъпчици и сърби ужасно :(

достоин за митрополит!

нали без друго ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще да се учи "православие" - та свиквайте!

ПОЛ§ВЪЗРАСТ?!
я обясни смислено проблема!?

lentinko
09-28-2010, 08:33
Хора досега никога съм нямал обрив и не съм сигурен дали и това е как да ви обесня на малко срамно място е сещате се закъде говоря :D и както са бедрата и от 1дната страна има и от другата нещо като много свързани пъпчици и сърби ужасно :(

достоин за митрополит!

нали без друго ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще да се учи "православие" - та свиквайте!

ПОЛ§ВЪЗРАСТ?!
я обясни смислено проблема!?

ако не забелязваш съм писал не съм СИГУРЕН и от това става ясно че съм от мъжкия пол за възраста се извинявам на 15 съм ...