PDA

View Full Version : Как да направим мъжете си по-издръжливи в секса ?



make_you_mine
09-26-2010, 23:17
Ами моят приятел след като е свършил вече веднъж и рядко има сили за втори път,да не говорим,че се случва да му спада.. Как може да го направя по-издръжлив на секс или как да му помогна,за да се справи с тези проблеми ? Правя му орална любов,дива съм,страстна съм,пъшкам си по принцип,той ми казва,че аз съм просто удивителна,но има някаква физическа бариера пред него,която се чудя как да преодолеем заедно. Без презерватив му е хиляди пъти по-добре,но често аз се притеснявам да не използваме и си караме със. Та,идеи как да го накарам да се отпусне Напълно,да забрави за проблема със ''спадането'' и да издържа маалко повечко,а и повече от веднъж ? Мерси.

henrietta
09-27-2010, 05:27
Жен-шен с пчелно млечице, продават го в Пикадили и китайските магазини. Малко е странно на вкус в началото, но свикнеш ли е безумно вкусно.
Ако не помогне, се обади пак.

Greennight
09-27-2010, 06:52
Според мен,ако правите секс по рядко и ако се възбуждате повече,ще издържа,но може и да греша не знам....

hamilcar
09-27-2010, 07:03
Преди време когато го правих без презерватив при свършване повтарях, а понякога и потретвах. След като започнах да го правя само с презерватив честно казано не ми се занимава, за втория и третия път.

Та искам да кажа, че може би на твоя приятел просто не му се занимава постоянно да си играе с тези презервативи, но пък с тях е по-сигурно. Затова ги използвам и аз.

dimitar_ak
09-27-2010, 07:18
Проблема ви е, че правите планиран секс. Секс се прави като се появи желание за него. Тогава не трябват специални техники за възбуждане

wolff
09-27-2010, 09:12
Проблема ви е, че правите планиран секс. Секс се прави като се появи желание за него. Тогава не трябват специални техники за възбуждане

Най-смисленото мнение.. :-o

serenityFX
09-27-2010, 09:28
Проблема ви е, че правите планиран секс. Секс се прави като се появи желание за него. Тогава не трябват специални техники за възбуждане

Най-смисленото мнение.. :-o

за разлика от твоето ?!

wolff
09-27-2010, 09:58
Проблема ви е, че правите планиран секс. Секс се прави като се появи желание за него. Тогава не трябват специални техники за възбуждане

Най-смисленото мнение.. :-o

за разлика от твоето ?!

Интересно, защо ме провокираш? Изобщо нямаш ли си друга работа путе ? 8)

Shadowsogirl
09-27-2010, 11:40
Какво значи не му се занимава втори и трети път с презерватив? Мързи го да го сложи, не му харесва или...? Баси причината да не го направите още веднъж..

TheX
09-27-2010, 12:44
Ако проблемът е че няма енергия - спорта му е майката.Сигурен съм,че всеки спортист тука може да се похвали с енергичност и издръжливост ;)

Lavender
09-27-2010, 12:47
Ако проблемът е че няма енергия - спорта му е майката.Сигурен съм,че всеки спортист тука може да се похвали с енергичност и издръжливост ;)
+ ако не спортува редовно , ще е слаб физически и ще се изморява бързо ...
ето примерно аз всеки ден ходя на тренировки и т.н. и съм доста активен непрекъснато :D

OneGuy
09-27-2010, 12:49
Ако проблемът е че няма енергия - спорта му е майката.Сигурен съм,че всеки спортист тука може да се похвали с енергичност и издръжливост ;)
+ ако не спортува редовно , ще е слаб физически и ще се изморява бързо ...
ето примерно аз всеки ден ходя на тренировки и т.н. и съм доста активен непрекъснато :D

Ако прави секс всеки ден също ще е издръжлив ... и на текове и на норми ... секса сам по себе си е спорт ...

TheX
09-27-2010, 12:53
Така си е,но ако тренира нещо,ще е и по здравословно. Да почва футболче,пък ако е дългуч като мене да почва баскет.

TheAnnoyingAwesomnes
09-27-2010, 13:00
А нали съзнавате, че то си е и до човека ? Има мъже, които просто НЕ могат да го дигнат 2ри път и тва си е. Ако има проблеми някакви също може да доведе до такива неща. Както каза Димитър, секс по план не се прави, щото планирания секс води до провал и разочарования... А това, че ти си мислиш, че той трябва и може да прави 2ри 3ти...... 15ти тек, не означава, че той иска или го може.

А само любопитно, колко време продължава първия път ?

tanch3t093
09-27-2010, 16:40
Напоркайте се като за последно и бъди сигурна, че няма свършване .. :P

Rebirthing
09-27-2010, 18:18
И защо е нужно да се повтаря и потретя ?! Ако получаваш оргазъм първия път, не си ли даваш някаква почивка ? Тези мъже не са някакви парцали, че да се изстискват по цели нощи (или дни 8-) ). А иначе по темата: да използва някакви афродизиаци.

umri
09-27-2010, 22:32
Проблема ви е, че правите планиран секс. Секс се прави като се появи желание за него. Тогава не трябват специални техники за възбуждане
Това.

+ правете го по-често. Колкото повече свиква, толкова по-спокоен ще бъде. Почти всичко е на психическа основа. Планираният секс е отвратителен... и поне при мен се случва точно тогава най да не ми се ще.

AceXe
09-28-2010, 09:08
Напоркайте се като за последно и бъди сигурна, че няма свършване .. :P
Да да... Така си мислиш ти. ;)

juveteam
09-28-2010, 13:47
Напоркайте се като за последно и бъди сигурна, че няма свършване .. :P

хахха,но пък така може накрая да им писне и на 2мата и да не свърши нито единия и да са разочаровани накрая и 2мата...... :-P :-P :P :P :lol:

torresinho
09-28-2010, 18:43
Булка, зависи от много неща.
Пример: Преди седмица с приятелката ми свърших 2 пъти за 15 минути, а е имало случаи, когато съм издържал мноооооого над това. Сигурно много го възбуждаш и си играеш с него преди секса? :)

YkRaIn3ca
09-28-2010, 21:24
Ако проблемът е че няма енергия - спорта му е майката.Сигурен съм,че всеки спортист тука може да се похвали с енергичност и издръжливост ;)
+1 съгласен съм преди и аз бях така като бях на 14 имах го същия проблем а той небеше че неможех да го дигна а ми минаваше желанието за секс с тия презервативи след кат свърша 1 път... :) ноо последните няколко години откакто си тренирам често мога да свърша и 4 пъти без да ми мръдне патката (за тия дет ще се заядат 100% БЕЗ ВИАГРА!) такаче няма да е зле да го направиш малко по издържлив физически няма да навреди гарантирам думите могат да ми ги подвъртат и пичовете преди мен които писаха тъй че маце в спорта му е майката ааа и още едно съветче разнообразявайте малко с позите щот може да казва 1 но повярвай ми омръзва :)

AlexanderAtanasov
09-28-2010, 21:57
Напоркайте се като за последно и бъди сигурна, че няма свършване .. :P

хахха,но пък така може накрая да им писне и на 2мата и да не свърши нито единия и да са разочаровани накрая и 2мата...... :-P :-P :P :P :lol:

Прав си,но трябва да се рискува или ще стане или и да са го правили няма да помнят нищо на др. ден.. :D :grin:

vanq11
09-29-2010, 05:36
Ами моят приятел след като е свършил вече веднъж и рядко има сили за втори път,да не говорим,че се случва да му спада.. Как може да го направя по-издръжлив на секс или как да му помогна,за да се справи с тези проблеми ? Правя му орална любов,дива съм,страстна съм,пъшкам си по принцип,той ми казва,че аз съм просто удивителна,но има някаква физическа бариера пред него,която се чудя как да преодолеем заедно. Без презерватив му е хиляди пъти по-добре,но често аз се притеснявам да не използваме и си караме със. Та,идеи как да го накарам да се отпусне Напълно,да забрави за проблема със ''спадането'' и да издържа маалко повечко,а и повече от веднъж ? Мерси.

Това мила е от това че момчето няма опит в секса, с времето всичко ще се оправи, ще може и повече и ще е по възбуден, трябва да можеш като жена да го предразположиш, не почваите секса веднага, бъзбудете се малко, целуваите се бараите се и така, гледаи да го предразположиш и така но преди всичко е от опита, след време ще може много много повече, повярваи ми ще видиш че съм права. поздрави Ваня :)

DENKAZ
09-29-2010, 06:34
[quote="TheAnnoyingAwesomnes"]А нали съзнавате, че то си е и до човека ? Има мъже, които просто НЕ могат да го дигнат 2ри път и тва си е. =quote]

Да, това е вярно! На мене толкова рядко ми се случва да успея да я гръмна още веднъж. 8-)

Tokra
09-29-2010, 09:55
Може пък и да не иска? Пича си направил кефа и си казва: "Бал съм я, да се спасява."