PDA

View Full Version : Изпит за шофьорска книжка....



ImmortalForever
09-27-2010, 11:28
Много ме е шубе , бе хора... В сряда ми е изпита за шофьорлък, и ми е толкова спекано, че няма накъде.. Днес изкарах последния си 31 час, инстукторката ми (о, да, тя е жена), каза че се справям добре, но нещо ме свива под лъжичката за тоз шиб.. шиб.. изпит..От Стара Загора съм.. Тука изпитващите са трима, и има един, за когото се носят митове и легенди, че много късал, изпоскъсал е всиките ми приятели, няма такъв, на когото с първия път да е дал книжка, и ме е страх, че с моя каръшки късмет, ще ми изтеглят него за изпитващ в Сряда. Не мога да си позволя да не го взема, защото взела или не заминвам да се нанасям в общежитието си в София.. А тоида ли там ще е трудно връщането тук, за изкарване на допълните 4 часа, че нова дата да чакам за пред ДАИ...Струва средтсва и нерви... :( :(
И преди да отговорите и да споделите своя опит ще кажа две думи:

ШИБАНИ ДАЯДЖИИ 8-)

Forest_girl
09-27-2010, 11:39
Еми успех :grin:

sasha_90
09-27-2010, 17:14
А не се ли сещаш,че колкото повече си набиваш в главата,че ще те скъсат,става по-зле?Не гледай,че повечето ти приятели са ги скъсали,може да не са имали достатъчно знания.Гледай спокойно на нещата,имай си доверие.Ако си нямаш доверие как очакваш изпитващите да ти имат и да ти дадат изпитът.Не се притеснявай-това винаги ти изиграва лоша шега.Успех в сряда.

amadeuskb
10-02-2010, 20:51
Аз имам изпит след 6 дни ... и мен ме е шубе ,но ще видим какво ще стане при Дай-Дай-Дай
всеки казва ,че трябва да сме спокойни ,но как :D

K_O_L_E_V
10-03-2010, 10:30
Ако спазваш знаците и правилата за движение по пътищата няма как да те скъса :?

А пък Стара Загора е сравнително голям град и е малко гадно , ако беше в някое малко градче да знаеш всички знаци на изуст е много по-лесно :P

amadeuskb
10-07-2010, 12:34
Ако спазваш знаците и правилата за движение по пътищата няма как да те скъса :?

А пък Стара Загора е сравнително голям град и е малко гадно , ако беше в някое малко градче да знаеш всички знаци на изуст е много по-лесно :P
Ако е решил да се заяде ще ме прекара през гадни участаци ... ако е пич няма да ме пусна в най-натоварените ,но ще видим

dimitar_ak
10-07-2010, 12:42
Мен пък 1-я път ме скъсаха на полигон. На заден ход в "тунела" пометох колчетата с огледалото. Взех книжката от 2-я път и на градското нямах никакви ядове. Не мисли, че те изпитват. Просто си се вози.

amadeuskb
10-07-2010, 19:35
Утре ми е изпита ... стискайте палци дано го взема от 1-ви път :)

Macallan
10-12-2010, 20:24
Как ви минаха изпитите нищо не казвате...

anonymous546178
10-23-2010, 08:07
Ако спазваш знаците и правилата за движение по пътищата няма как да те скъса :?

А пък Стара Загора е сравнително голям град и е малко гадно , ако беше в някое малко градче да знаеш всички знаци на изуст е много по-лесно :P
изпитите се провеждат в областни градове, а като цяло не са от най-малките

Kura4a
10-24-2010, 00:03
споко ве просто се качваш и караш това е просто ще внимаваш повече няма да правиш резки и прибързани движения и така и не спичаи няма нищо страшно :)

FOREVAR_ALONE
11-13-2010, 22:26
мен ме скъсаха в стара загора.в понеделник съм на испит и вече с камера в колата лудницата ще е пълна :grin: