PDA

View Full Version : Какво да правя, да спра и да остана с него или да си тръгна



krisinkapufinka
09-27-2010, 17:59
С него съм от 2 години, обичам го, но това вече не се търпи, заглежда се, показва ми че е заинтересоват и от други жени, едва ли не постоянно ми повтаря че може да има всяка стига да поиска, и това ме изкарва от релси! Но не свърша с това не веднъж ме е удрял посинявал и унижавал, показва абсолютна незаинтересованост, обърквам се, защото има и точно обратните моменти, на загриьеност, любов всичко най най.. тръгвала съм си 2 месеца бяхме разделени пак се вурнах, сега живеем заедно, но на моменти е ад, не знам какво да правя, започнах да изневерявам, просто ей така за да усещам яе някой ме харесва, че някой ме оценя, интересното е че не чувставам вина, а удовлетворение всякаш си го връщам за всичките обиди, боища и унижения, какво да правя, да спра и да остана с него или да си тръгна завинаги, само искам да кажа че много го харесвам, невороятен е, но външността не е всичко, нали така?

Burn94
09-27-2010, 19:27
Това си е жива гавра бе. Закво да стойш при него ако те унижава и те удря. Щом си стигнала и до изневяра това е най-простата подсказка че не се чустваш желана или че не получаваш това от което имаш нужда от човека с когото си. По-добре го зарежи и си намери някой който наистина да те оценя и да се държи с теб както трябва а не като с притежание което му се полага по право. Няма смисъл от изневерите специално в тоя случай според мен защото може да си доставиш някакво удоволствие със секса обаче дали ще получиш подкрепа ?

SmilezZz
09-28-2010, 10:43
Как може за търпиш такова нещо ?
Няма да се повторя с поредния потребител,
защото съм напълно съгласна с него/нея..
Според мен няма смисъл да го търпиш - само,
защото го обичаш..А тази любов имам чувството,
че не е взаимна..

DarkTemplar
09-28-2010, 11:41
Късай го окончателно, изнеси се и си осигури известно спокойствие. Рано или късно ще се намери подходящ мъж.

sasha_90
09-28-2010, 20:32
Цял живот ли мислиш да го търпиш?Има купища други мъже,къде-къде по-добри от твоя.Зарежи го,но този път завинаги.

programings
09-29-2010, 06:14
Това си е жив тормоз, късай го веднага! Какво го търпиш още?