PDA

View Full Version : Старата любов...



xdennyx
09-27-2010, 17:08
От много време не го бях виждала,нито съм си говорила с някой за него.Днес обаче го видях на спирката понеже и двамата си бяхме изтървали рейса и 40 минути го наблюдавах и въпреки,че почти бях спряла да мисля за него,защото просто нали казват,че с времето всичко се забравя,но когато го видях сърцето ми започна да подскача,абее направо си зададох много въпроси..Каза ми само едно "здрасти" и нищо повече..Но сега цял ден не мога да спра да мисля за него..Искам да оправя нещата,защото се скарахме много жестоко преди година и половина и оттогава не сме си говорили а и не сме се виждали много много..Искам да му обясня как се чувствам,но му нямам номера не мога да му се обадя,а и не го виждам,отгоре на всичкото сме различни смени до колкото разбрах...А ми се струва глупаво веднага ако го видя на улицата да изтичам при него и да му се обясня в любов..//

vagarious
09-27-2010, 17:12
Ами, поинтересувай се от общи приятели за номера му.
Или др.път като го видиш и се поздравите, го питай и нещо друго:"как си", "к'во става с теб" е такиа.Направи се малко на луда и ако евентуално се добараш до номера му - звънкаш и вече в последствие ще му мислиш.

lolssie
09-27-2010, 18:11
и аз съм съгласна за предложението да поискаш номера му от приятели.. пък и нищо няма да загубиш ако му кажеш как се чувстваш. Успех! :)

ilia_92
09-27-2010, 18:39
Залепеното се счупва отново, новото издържа малко повече пък и можеш да попаднеш на добра партида ... ако ме разбираш

sasha_90
09-27-2010, 18:42
Не бързай да се връщаш назад,само защото те е поздравил.Един поздрав не означава хайде да се съберем.Не се самозалъгвай,за да не страдаш отново.

sweetbaybe
09-27-2010, 19:31
Извинявам се за грешките си предварително ( несъм свикнала да пиша на бг ;д ) Ам нека ти споделя и аз .. Значи при мен се получи същото .. Бях с едно момче месеци и след това се разделихме и след месец и половина го видяхх .. а не го бях виждала от последната ни среща .. Първо си мислех нещо хаха тоя глупак нещо си ама след това ми стана някво супер гадно и тъжно и след 2 дена му писахх ии в момента сме заедно отново :) .. тъйче ако старата ти любов е свободна може да го питаш дали все още има чуства и т.н. може пък и да се получи както при нас :) .. Успех !

kombarka
09-27-2010, 19:37
Много познато чувство. Ама идея си нямаш колко познато.
При мен беше временно, но силно. Може би и при теб ще е така.

Ако интересът не спада, потърси го.

XTREMEFREERIDE
09-28-2010, 08:34
Дала си си достатъчно време (година и половина) за размисли. Сега трябва да действаш. Но бъди внимателна,защото неговите чувства може пък наистина да са излекувани от времето. Постави въпроса по начин,по който няма голям шанс да те нарани. Направи ситуацията удобна за себе си и действа. Разбира се първо му намери телефона (общи приятели,тва-онова..не е толкова трудно) и го помоли да излезете на разходка. Ако забележиш обаче,че е безразличен и се отклонява от темата при всеки твой намек..мисля,че няма да има смисъл. И следователно на теб ще ти трябва още време за "лекуване".

Успех. (:

rebeccaa
09-28-2010, 09:55
Дала си си достатъчно време (година и половина) за размисли. Сега трябва да действаш. Но бъди внимателна,защото неговите чувства може пък наистина да са излекувани от времето. Постави въпроса по начин,по който няма голям шанс да те нарани. Направи ситуацията удобна за себе си и действа. Разбира се първо му намери телефона (общи приятели,тва-онова..не е толкова трудно) и го помоли да излезете на разходка. Ако забележиш обаче,че е безразличен и се отклонява от темата при всеки твой намек..мисля,че няма да има смисъл. И следователно на теб ще ти трябва още време за "лекуване".

Успех. (:


Напълно съгласна.

sladur4etyYy
09-28-2010, 11:42
няма смисъл. продължавай си живота. година и половина си изгубила, за да го забравяш, не позволявай 1 случайна среща да те върне толкова назад.

scanadal
09-28-2010, 11:44
Не си губи времето с бивши

hrisana
09-28-2010, 12:20
при мене е по същия начин днес го вид а него бях виждала мноого мноого отдавна , нищо не казах отминах го. не мисля , да се занимавам с него ще продалжа напред ,но ако наистина все още го харесваш потърси номера му от негови приятели пишете си в скайп друго незнам какво да ти кажа =]] успех :)

soul1199
09-28-2010, 17:50
Ами, поинтересувай се от общи приятели за номера му.
Или др.път като го видиш и се поздравите, го питай и нещо друго:"как си", "к'во става с теб" е такиа.Направи се малко на луда и ако евентуално се добараш до номера му - звънкаш и вече в последствие ще му мислиш.

Al3xA
10-04-2010, 18:30
Аз на твое място бих забравила,че съм го видяла..За какво да се надявам на нещо си,което на времето не ми е дал...За мен тези събирания и раздели са безмислени...Да всеки има право на 2-ри шанс,но не всеки го оценява :)

xdennyx
10-13-2010, 13:24
Отдавна не бях писала в темата,но послушах съветите на някои от вас.Колебаех се дали да му се обадя,защото мислех,че пак ще ме нарани.Но не съгласи се да излезем в събота. :grin:

cinderella_gugutka
10-13-2010, 13:50
Миналото трябва да си остане в миналото.Реакцията ти е напълно нормална-и аз подскачам,като видя някой бивш,въпреки че вече не изпитвам абсолютно нищо.Главата забравя,но сърцето не-НО това не означава,че сега трябва да търчиш подир него.Това е моето мнение.Но ако все пак си напълно убедена,че все още го обичаш, го потърси

shanell1
10-13-2010, 18:34
мила, напълно те разбирам ! :) И аз имам същия проблем, но мисля, че трябва да изчакаш подходящ момент, когато се заговорите, че да му намекнеш нещо ! В нинакъв случай не му позволявай да усети, че още ти е в сърцето, успех и съвет - дръж се на положение, не се знае как ще постъпи той !

PoRcHeTaTa1
10-13-2010, 23:34
и аз съм съгласна за предложението да поискаш номера му от приятели.. пък и нищо няма да загубиш ако му кажеш как се чувстваш. Успех! :) :-) :-) :-)