PDA

View Full Version : Несподелена любов



53downfall
09-27-2010, 17:10
Обичам я безумно много и тя го знае това.
И все пак си излизаме заедно като приятели,но не мога да понеса когато започне да говори за други и започвам яко да се здухвам.
А ме има за много добър приятел а аз за нещо много повече.
Поредната история за несподелена любов.Времето лекува но страшно бавно,не мога да спра да мисля за нея,ако съм сам за повече от 2 часа започвам да изпадам в истерий,а ако пък си пусна депресантска музика направо ми иде да си тегля куршума.

speciFy
09-27-2010, 17:26
Бе то и Аз съм в такава ситуация ама - еб*ш ли му майката. :? :razz:

Нема се sad-ваш пич,просто няма смисъл - рано или късно или ще намериш друга или може пък тя да те погледне в друга светлина. :shock:

a1a2b3v
09-27-2010, 17:27
Щом знае за това, че ти я искаш за нещо повече от приятелка и не прави нищо по въпроса, значи просто няма да стане.Приеми го и спри да се самосъжаляваш с "депресантската" ти музика... тя няма да ти помогне, а напротив с тази музика мислиш само за тъжни неща и се съсипваш. :)

53downfall
09-27-2010, 18:10
Да знам това си го набивам в главата постоянно и все пак боли...
Преди ми беше смешно но сега разбирам защо някои си режат вените и се самоубиват,не могат да приемат реалността.Аз я приемам,но не искам да е такава!!!Защоооо се случваааа ????

lolssie
09-27-2010, 18:14
Точно затова неискаш да приемеш реалността.. защото те боли от нея.. но няма начин да я избегнеш по какъвто и да е начин и все пак недей да разваляш приятелството си с нея.. ще намериш друга, по-подходяща! И недей да си помиляш и за рязане на вени.. :)

a1a2b3v
09-27-2010, 18:24
Да знам това си го набивам в главата постоянно и все пак боли...
Преди ми беше смешно но сега разбирам защо някои си режат вените и се самоубиват,не могат да приемат реалността.Аз я приемам,но не искам да е такава!!!Защоооо се случваааа ????

Еми няма просто какво да се направи. Смешно или не някои хора в такива ситуации си режат вените(както ти сам каза) , други пък се заключват в свой собствен свят и чуват само това, което те искат. Да споделиш е най-доброто нещо, което можеш да направиш. Така олеква и въпреки, че в този форум има доста хора дето може би биха се присмяли на чуждото нещастие, не си сгрешил. Ако се знаеше защо се получава така никой нямаше да бъде нещастен и може би света щеше да е едно по-добро място. Реалност... защо е така все още никой не знае.

sasha_90
09-27-2010, 18:28
Щом си "приел" да си й приятел,е трябвало да знаеш колко трудно ще ти бъде.Нямаш друг избор,освен да си й приятел или да стоиш далеч от нея.Сам трябва да решиш.

53downfall
09-27-2010, 21:11
Колкото и да си блъскам главата в панела май не остава нищо по добро от това да си останем приятели въпреки че ще е много трудно но не мога да понеса мисълта напълно да я изгубя защото...Не искам да мисля за това.

ilia_92
09-27-2010, 22:07
Ако се смяташ за достатъчно луд пини 2 чашки ладна биричка като си у вас. Излез с нея, пък нека започне да ти говори за хубавите й моменти, цуни я и си замини без дума. Това упражнение последното го правиш в рамките на не повече от 2 секунди.

Времето лекува - ако не си пущаш депресантска музика и не се виждате.

djipsito
09-27-2010, 22:36
Познато... знаеш ли мисля че е най-добре да й кажеш че не ти е приятно да ти говори за други, вярно че сте приятели ама според мен тя трябва да се съобразява малко с чувствата ти (нали ти е приятелка...)
Когато премълчаваш всичко стигаш до тва състояние да искаш да си прережеш вените примерно...
Не трябва да те е страх да й кажеш всичко което мислиш директно, дори ако тря повиши тон и я отрежи.. И друго момче съм го съветвала тва, той казваше че не бил такъв човек, не можел.. ама не е тва причината. Просто ви е страх че ако си отворите малко повече устата момичето ще ви отсвири тотално, а тва НЕ Е ВЯРНО ;)
За тва имай смелост и й кажи.. мисля че ще ти олекне ;р

soul1199
09-28-2010, 17:49
просто й кажи да престане еда ти говори за други момчета,защото ти е гадно

DasReich
09-28-2010, 17:58
Пич, без да те обиждам, мисля че психиката ти клони към лабилна. Не е добре тва. Изобщо не я мисли тая пичка. Ти хвърлял ли си поне 1 поглед наоколо. Нявсякъде готини момичета, мой. Само трябва да се оттърсиш от тоя "товар" и да погледнеш на нещата и от другата страна. Успех

notlike
09-28-2010, 19:20
Ако не е твоя съученичка (която бая ще ти усложни работата), грабваш я, целуваш я 2-3 секунди и си отиваш, както каза ilia_92. Тогава със сигурност ще знаеш как стоят нещата :)

coconuttt
10-11-2010, 09:42
да, това с целувката е идейно. обаче пак е нож с две остриета, защото рискуваш да си развалите отношенията. така че трябва да избираш :)

cinderella_gugutka
10-11-2010, 10:39
имай малко търпение-с времето нещата ще се подобрят,ще се влюбиш отново и т.н. ,не си мисли ,че си единствения,който се е чувствал така :)

YouDontKnowMe
10-11-2010, 12:12
Кажи й че я харесваш.
Лецемерно е иначе. Тя да ти споделя, ти да се спотайваш и да се правиш на приятно разсеян.
Пък ако си й казал и тя въпреки това продължава да те търси - егати тъпата патка.
П.П: Не може да сте истински приятели в такъв случай.

denizxcakir
10-11-2010, 12:15
Забрави я!
Не си заслужава.