PDA

View Full Version : Ще го заразя ли



glassheart
09-27-2010, 17:33
Тези дни мисля да спя с приятеля си. Но имам някакви противни сърбежи по срамните устни и мисля тези дни да ида на лекар. Но дотогава все още няма да съм излекувана. Та искам да питам: нали няма вероятност да заразя момчето, ако има презерватив?

Greennight
09-27-2010, 17:45
няма....

bloodyF
09-27-2010, 17:53
зависи,ако са примерно като си се бръснала и ти е станало така нищо няма да му има... обаче ако имаш и течение някакво...твърде вероятно да му лепнеш нещо..

glassheart
09-29-2010, 11:31
Може ли още мнения?

Мерси за отговорите.

Yancheto
09-29-2010, 13:24
зависи,ако са примерно като си се бръснала и ти е станало така нищо няма да му има... обаче ако имаш и течение някакво...твърде вероятно да му лепнеш нещо..

Така е.. Според мен презервативът няма да го предпази много.

Waterpolo1997
09-29-2010, 17:08
Е не можете ли да го отложите малко,докато отидеш на лекар/ка и той/тя ти каже какво ти има и евентуално,ако трябва да се лекува.

programings
09-29-2010, 17:26
Абе вие чувате ли се, нищо не може да му стане, ако има презерватив по време на целият полов акт! Използвайте някой от тези по-скъпичките, съответно и по-качествени! То ако тези презервативи не предпазваха от болести, защо щяха да ги произвеждат, все пак не са само против забременяване, имат и друго приложение! Спокойно, нищо няма да лепне приятелят ти, стига да е със качествен презерватив по време на целият полов акт!

gia_sena_mono
09-29-2010, 19:01
Ако ще й от 100 лева да си купиш - презервативът покрива само пениса,а не и кожата около него. Ако имаш сърбеж,както казваш по срамните устни,по-добре е да се въздържиш, докато идеш на лекар и разбереш какво ти е. И съответно,ако ти каже да не правиш секс по време на лечението,ти няма да правиш.
Здравето е по-важно е секса. Секс може да правиш винаги.

glassheart
09-30-2010, 19:36
Ако ще й от 100 лева да си купиш - презервативът покрива само пениса,а не и кожата около него. .

Аз точно заради това си мисля, че има риск..

kalpazanka
10-02-2010, 14:29
Изчакй да те види лекар за какв иде реч- дали е просто алергия към материя/перилен препарат или гадина.