PDA

View Full Version : Нормално ли е ? Объркана ...



Lovelyyy
09-27-2010, 17:37
Здравейте на всички потребители :). Искам да ви попитам смятате ли, че е нормално да харесвам най-добрата си приятелка и да мисля за нея и да си представям как се kiss с нея :(. Харесвам момчета, но някакъв такъв период ме е хванал :? Какво мислите... Моля само без ще разбереш каква си като станеш чак на 18 - 20 :)

OneGuy
09-27-2010, 17:43
Може би си "Би" или пък неосъзната лесбийка

TenderRebel
09-27-2010, 18:38
не съм попадала в подобна ситуация но не мисля че е кой знае какво ... щом ти самата казваш че си падаш по момчета то тогава не виждам кой знае какъв проблем ... просто имаш временно увлечение или път ти е по-интересна приятелката ти . Не мисля че това те прави "би" или пък лесбийка . Според мен този период скоро ще премине и пак ще си "нормална"! :) :D :P

leviafana
09-27-2010, 18:45
Ами кво да ти кажа... Явно си твърде разгонена и няма кой да хване вниманието ти за това си прехвърлила цялата си сексуална енергия върху най-добрата си приятелка. Впрочем на колко си?

Lovelyyy
09-27-2010, 18:50
на 14 ... чак да съм разгонена незнам :D

leviafana
09-27-2010, 18:52
на 14 ... чак да съм разгонена незнам :D Ма моля те! Разгонена си или просто си толкова проста че си готова да рискуваш едно приятелство само и само да задоволиш сексуалните си желания. А може просто да те е подхванала модата да си лезбийка или си се филмира в някой наскорошно гледан филм. Простотия :)

juveteam
09-27-2010, 18:56
leviafana,малко си грубичак ми се струва... :)

По темата:Мисля,че на тези години всичко е възможно,но и не изключвам възмовноста да имаш и наклонности към момичета,което не е нищо нередно в 21век,а и може просто толкова да обичаш приятелката си,че да си мислиш,че може да имаш нещо към нея и така... :) Ако съм на твое място ще ти кажа какво е точно,но... :)

momichetobe
09-27-2010, 18:56
Мисля, че това е просто временен период и ще се оправиш. Не се притеснявай :)

leviafana
09-27-2010, 19:00
leviafana,малко си грубичак ми се струва... :)

По темата:Мисля,че на тези години всичко е възможно,но и не изключвам възмовноста да имаш и наклонности към момичета,което не е нищо нередно в 21век,а и може просто толкова да обичаш приятелката си,че да си мислиш,че може да имаш нещо към нея и така... :) Ако съм на твое място ще ти кажа какво е точно,но... :) И да съм какво? Писна ми от пикли които незнаят кво искат и са готови на всичко за едното чукане. Нека съм ти груба дреме ми вие като подкрепята тази простотия обзела новото поколение БРАВО НА ВАС! Но за мен това е простотия и филмиране защото е модерно да си лесбийка и да си падаш по най добрата си приятелка защото всеки 2ри тинейджър си пада по най добрата си приятелка нали дай и аз така. Каквото и да си мислиш си го пазиш за себе си особено в тази област като искаш показност почваш да дрънкаш по сайтовете. Сори ама ми е дошло до гуша от тъпи пози.

Lovelyyy
09-27-2010, 19:20
Само не мога да разбера какъв ти е проблема. Откъде знаеш, че искам както ти каза "чукане" аз изобщо даже не одобрявам това на 12-14 години да се прави. Та по темата, само исках мнения, не обиди.

stylo
09-27-2010, 19:30
Период е спокойно. Имала съм такива :oops: Идеално знам за какво говориш не си обратна нито би.

leviafana
09-27-2010, 19:38
Само не мога да разбера какъв ти е проблема. Откъде знаеш, че искам както ти каза "чукане" аз изобщо даже не одобрявам това на 12-14 години да се прави. Та по темата, само исках мнения, не обиди. Незнам кое възприемаш за обида :) Браво че не искаш някой да те прасне. ВЪпросът е че си се самонавила от външни фактори и изобщо не искаш да целуваш приятелката си или нещо просто ти се самонавила. Съжелявам, че съм те обидила но ми писна от тъпи лигли :) Нищо лично.

agapiseme
09-27-2010, 19:41
Спокойно,случва се на много хора.Особено,че знаеш,че приятелката ти ще е до теб винаги,а момчетата минават и заминават най-често..Искаш да го съчетаеш - и воала! Скоро мозъкът ти ще намери по-разумно решение.

Lovelyyy
09-27-2010, 20:06
А да и споделя ли ... Много ще ме е срам ... Аз преди така изпитвах същото към друга приятелка и и казах и сега тази, която ми харесва знае за първата и затова още повече ме е срам ... Ужасс

Lovelyyy
09-27-2010, 20:07
Само не мога да разбера какъв ти е проблема. Откъде знаеш, че искам както ти каза "чукане" аз изобщо даже не одобрявам това на 12-14 години да се прави. Та по темата, само исках мнения, не обиди. Незнам кое възприемаш за обида :) Браво че не искаш някой да те прасне. ВЪпросът е че си се самонавила от външни фактори и изобщо не искаш да целуваш приятелката си или нещо просто ти се самонавила. Съжелявам, че съм те обидила но ми писна от тъпи лигли :) Нищо лично.
:)))

Lovelyyy
09-27-2010, 21:00
Пишете :)

tarlyo
09-27-2010, 21:02
ко?

Lovelyyy
09-28-2010, 15:33
??

BaffaLsc
09-28-2010, 16:30
и да си представям как се kiss с нея :(.
Ама постоянно ли ? :shock:

Lovelyyy
09-28-2010, 16:39
Зависи не винаги

needar
09-28-2010, 16:41
хваща те пубертета ... хвани си приятел ! :-o :?

D0tty
09-28-2010, 16:42
В днешно време всичко е нормално :)..

needar
09-28-2010, 16:43
А да и споделя ли ... Много ще ме е срам ... Аз преди така изпитвах същото към друга приятелка и и казах и сега тази, която ми харесва знае за първата и затова още повече ме е срам ... Ужасс
Трябва ти СИЛНО МЪЖКО ПРИСЪСТВИЕ В КОМПАНИЯТА ТИ ! :-o

D0tty
09-28-2010, 16:49
А да и споделя ли ... Много ще ме е срам ... Аз преди така изпитвах същото към друга приятелка и и казах и сега тази, която ми харесва знае за първата и затова още повече ме е срам ... Ужасс
Трябва ти СИЛНО МЪЖКО ПРИСЪСТВИЕ В КОМПАНИЯТА ТИ ! :-o

ОМГ!! :lol: :lol:
Уби ме! :razz:
--
Авторке, имала ли си гадже моМче? :) И ако да, докато сте били заедно, също ли си харесвала момичета?

needar
09-28-2010, 16:57
А да и споделя ли ... Много ще ме е срам ... Аз преди така изпитвах същото към друга приятелка и и казах и сега тази, която ми харесва знае за първата и затова още повече ме е срам ... Ужасс
Трябва ти СИЛНО МЪЖКО ПРИСЪСТВИЕ В КОМПАНИЯТА ТИ ! :-o

ОМГ!! :lol: :lol:
Уби ме! :razz:
--
Авторке, имала ли си гадже моМче? :) И ако да, докато сте били заедно, също ли си харесвала момичета?

каде съм те убил така е :lol:

Lovelyyy
09-28-2010, 18:50
Аз не харесвам момичета бе ейй просто изпитвам нещо към приятелката ми ... а и сега мога да имам гадже, но просто не е подходящ дълга история ...