PDA

View Full Version : Глупачка съъм ;[



lolssie
09-27-2010, 18:06
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=364474 ето тази тема бях пуснала преди няколко дни.. нещата не се развиват хич добре.. те скъсаха,нали.. но снощи 1 моя приятелка ги е видяла да се целуват :cry: а той към 7 часът ми каза, че излиза защото в 8 има много важна работа :( и неискаше да ми кажее каква е :cry: и преди 10 минути ми съобщиха какво е правил :cry: немога да повярвам, че ми го причиниии :cry: директно ще му кажа, че аз бях до тук :cry: чувствам се толкова унизена и той ме накара да се чувствам като глупаво хлапе :cry: а аз май излязох такова! :cry:

a1a2b3v
09-27-2010, 18:13
Ами можеше да се очаква... Щом е зарязал някоя заради теб, не си ли се замислила, че някой ден може да те захвърли и теб по този начин. И ето, че се случи. Само се чудя какво изобщо очакваше... :?

Нали знаеш поговорката TOO GOOD TO BE TRUE ..

lolssie
09-27-2010, 18:16
очаквах да е различен.. защото наистина го мислех за такъв :cry:

euphorie
09-27-2010, 18:21
всички мъже са еднакви въобще тъпо е да очакваме, че ще излезе някой който е различен пффф !

a1a2b3v
09-27-2010, 18:29
очаквах да е различен.. защото наистина го мислех за такъв :cry:

Очаквания, очаквания...пък накрая какво винаги с получава това което никой не би очаквал. Сега спри да плачеш, и се успокой ...нещата се случват, но и минават с времето. Понякога бавно, но времето наистина лекува. Бъди оптимист и знай, че да бъдеш сама си има и привилегии. Може би ще срещнеш някой по-добър. :)

lolssie
09-27-2010, 18:35
очаквах да е различен.. защото наистина го мислех за такъв :cry:

Очаквания, очаквания...пък накрая какво винаги с получава това което никой не би очаквал. Сега спри да плачеш, и се успокой ...нещата се случват, но и минават с времето. Понякога бавно, но времето наистина лекува. Бъди оптимист и знай, че да бъдеш сама си има и привилегии. Може би ще срещнеш някой по-добър. :)

Благодаря ти наистина.. но попадала ли си в такава ситуация и да мислиш че по-добър няма? .. да плачеш и да знаеш, че той отново е с другата.. да те боли от това че са се подиграли с теб.. а ти да си мислила, че този път наистина си открила ЕДИНСТВЕНИЯ.. точния за теб :cry:

leviafana
09-27-2010, 18:38
Ми мойто момиче като си си хванала курвар к'во очакваш? Бас държа че ти е казал "Хайде се мхмхм" ти си казала не и той на следващата потенциална дупка. Такъв е живота насоли го наритай го и му еби майката. Като си била толкова умна че да се хванеш с някой който си зарязва гаджетата като сдъвкани дъвки....

sasha_90
09-27-2010, 18:38
Това трябва да ти говори,че не е за теб.Следващият път внимавай на кого се доверяваш.

lolssie
09-27-2010, 18:40
Ми мойто момиче като си си хванала курвар к'во очакваш? Бас държа че ти е казал "Хайде се мхмхм" ти си казала не и той на следващата потенциална дупка. Такъв е живота насоли го наритай го и му е** майката. Като си била толкова умна че да се хванеш с някой който си зарязва гаджетата като сдъвкани дъвки....

Никога не ми е говорил за секс :cry:

leviafana
09-27-2010, 18:42
Ми мойто момиче като си си хванала курвар к'во очакваш? Бас държа че ти е казал "Хайде се мхмхм" ти си казала не и той на следващата потенциална дупка. Такъв е живота насоли го наритай го и му е** майката. Като си била толкова умна че да се хванеш с някой който си зарязва гаджетата като сдъвкани дъвки....

Никога не ми е говорил за секс :cry:

Стига рева за разни путьовци! Това ли ти е края на света срешнала си някой (бас държа че не си на повече от 16) Решила си че той е единствения и край! Има къде къде по лоши неща от заблудената любов! Не е краят на света мъже колко щеш при това и свестни не разни путьовци с полови органи вместо глави.

BitchSlap
09-27-2010, 18:45
Тцтцтц ейй може ли да си толкова проста? Не се ли досети, че щом бие ей така шута на много 'свястната' си приятелка и ти няма да изкараш много. Момчето си ви врътка на пръста и си прави кефа за ваша сметка, а вие глупачките ревете за него :lol: Ама вземете се стегнете най-после бе, може ли такива кифли да сте :shock: 8-) Хвърляш му един бой, после и на себе си хвърляш един да вземеш да се научиш да не вярваш на секи дето те гледа с влажен поглед и приключваш въпроса! :lol:

lolssie
09-27-2010, 18:46
Ми мойто момиче като си си хванала курвар к'во очакваш? Бас държа че ти е казал "Хайде се мхмхм" ти си казала не и той на следващата потенциална дупка. Такъв е живота насоли го наритай го и му е** майката. Като си била толкова умна че да се хванеш с някой който си зарязва гаджетата като сдъвкани дъвки....

Никога не ми е говорил за секс :cry:

Стига рева за разни путьовци! Това ли ти е края на света срешнала си някой (бас държа че не си на повече от 16) Решила си че той е единствения и край! Има къде къде по лоши неща от заблудената любов! Не е краят на света мъже колко щеш при това и свестни не разни путьовци с полови органи вместо глави.

Може би си права.. ще взема да се стегна :x писна ми да ме правят на боклук.. МЕРСИ! :)

lolssie
09-27-2010, 18:48
Тцтцтц ейй може ли да си толкова проста? Не се ли досети, че щом бие ей така шута на много 'свястната' си приятелка и ти няма да изкараш много. Момчето си ви врътка на пръста и си прави кефа за ваша сметка, а вие глупачките ревете за него :lol: Ама вземете се стегнете най-после бе, може ли такива кифли да сте :shock: 8-) Хвърляш му един бой, после и на себе си хвърляш един да вземеш да се научиш да не вярваш на секи дето те гледа с влажен поглед и приключваш въпроса! :lol:

Благодаря ти.. но може и без обиди :)

a1a2b3v
09-27-2010, 18:50
очаквах да е различен.. защото наистина го мислех за такъв :cry:

Очаквания, очаквания...пък накрая какво винаги с получава това което никой не би очаквал. Сега спри да плачеш, и се успокой ...нещата се случват, но и минават с времето. Понякога бавно, но времето наистина лекува. Бъди оптимист и знай, че да бъдеш сама си има и привилегии. Може би ще срещнеш някой по-добър. :)

Благодаря ти наистина.. но попадала ли си в такава ситуация и да мислиш че по-добър няма? .. да плачеш и да знаеш, че той отново е с другата.. да те боли от това че са се подиграли с теб.. а ти да си мислила, че този път наистина си открила ЕДИНСТВЕНИЯ.. точния за теб :cry:

По-добър винаги има. И изобщо не знам, защо си мислиш, че човек който зарязва момиче, заради друго и после и него зарязва е добър.Нищо подобно. :? Ние хората по природа сме наивни, и вярваме на всичко и всеки. Няма нито единствени, нито незаменими и след време ще се смееш, на случилото се. А това, че той отново е с нея не значи, че те ти се подиграват вероятно дори не се сещат за теб и си гледат кефа, ще е добре ако и ти така направиш. Пред теб има много време. Какво ще стане, ако за всеки плачеш и се тормозиш... какво ще остане от теб? Знаеш ли какво.. едно затворено в себе си момиче, което вече ще го е "страх" да чуства, за да не бъде наранено отново. :) Помисли над това и се замисли дали си заслужава. Аз лично си мисля, че не. WHAT THE HEEL той не е последното момче на земята!...

juveteam
09-27-2010, 18:52
Мацка гледай само напред и не се обръщаи назад.Просто както каза и ти самата стегни се и това е ;)

BitchSlap
09-27-2010, 18:52
Тцтцтц ейй може ли да си толкова проста? Не се ли досети, че щом бие ей така шута на много 'свястната' си приятелка и ти няма да изкараш много. Момчето си ви врътка на пръста и си прави кефа за ваша сметка, а вие глупачките ревете за него :lol: Ама вземете се стегнете най-после бе, може ли такива кифли да сте :shock: 8-) Хвърляш му един бой, после и на себе си хвърляш един да вземеш да се научиш да не вярваш на секи дето те гледа с влажен поглед и приключваш въпроса! :lol:

Благодаря ти.. но може и без обиди :)

Не са обиди! Просто назовавам нещата с истинските им имена, за да си направиш съответния извод. Айде бий му един шут и от нас :D

a1a2b3v
09-27-2010, 18:54
Тцтцтц ейй може ли да си толкова проста? Не се ли досети, че щом бие ей така шута на много 'свястната' си приятелка и ти няма да изкараш много. Момчето си ви врътка на пръста и си прави кефа за ваша сметка, а вие глупачките ревете за него :lol: Ама вземете се стегнете най-после бе, може ли такива кифли да сте :shock: 8-) Хвърляш му един бой, после и на себе си хвърляш един да вземеш да се научиш да не вярваш на секи дето те гледа с влажен поглед и приключваш въпроса! :lol:

Сполучлив преразказ, на моето мнение с малко украшения. :-D

lolssie
09-27-2010, 18:55
Тцтцтц ейй може ли да си толкова проста? Не се ли досети, че щом бие ей така шута на много 'свястната' си приятелка и ти няма да изкараш много. Момчето си ви врътка на пръста и си прави кефа за ваша сметка, а вие глупачките ревете за него :lol: Ама вземете се стегнете най-после бе, може ли такива кифли да сте :shock: 8-) Хвърляш му един бой, после и на себе си хвърляш един да вземеш да се научиш да не вярваш на секи дето те гледа с влажен поглед и приключваш въпроса! :lol:

Благодаря ти.. но може и без обиди :)

Не са обиди! Просто назовавам нещата с истинските им имена, за да си направиш съответния извод. Айде бий му един шут и от нас :D

Ще го направя! в скоро време.. Бладоря на всички ви.. особено на a1a2b3v :)

BitchSlap
09-27-2010, 18:58
Тцтцтц ейй може ли да си толкова проста? Не се ли досети, че щом бие ей така шута на много 'свястната' си приятелка и ти няма да изкараш много. Момчето си ви врътка на пръста и си прави кефа за ваша сметка, а вие глупачките ревете за него :lol: Ама вземете се стегнете най-после бе, може ли такива кифли да сте :shock: 8-) Хвърляш му един бой, после и на себе си хвърляш един да вземеш да се научиш да не вярваш на секи дето те гледа с влажен поглед и приключваш въпроса! :lol:

Сполучлив преразказ, на моето мнение с малко украшения. :-D

Въобще не съм чела другите мнения. Единственото, което прочетох е какво е писала авторката. Така че явно сме на едно мнение :) Нямам навика да 'преписвам' от някой :wink:

djipsito
09-27-2010, 22:59
Дай като на филм, съюзи се със свястната и го правете вие на луд, вместо той вас... :-D

lolssie
09-28-2010, 12:54
Дай като на филм, съюзи се със свястната и го правете вие на луд, вместо той вас... :-D

Еми тя си го обичка :lol: едва ли ще иска мъжлето и да страда :-D

yeahbeb
10-04-2010, 19:03
Да ви имам проблемите ...

coconuttt
10-10-2010, 20:43
Ми мойто момиче като си си хванала курвар к'во очакваш? Бас държа че ти е казал "Хайде се мхмхм" ти си казала не и той на следващата потенциална дупка. Такъв е живота насоли го наритай го и му е** майката. Като си била толкова умна че да се хванеш с някой който си зарязва гаджетата като сдъвкани дъвки....

+1.