PDA

View Full Version : да се сдобрим ли



yani83
09-27-2010, 19:51
имах една приятелка много се карахме но винаги по скаип кавгите ни бяха сериозни но винаги се сдобрявахме. Винаги аз се извинявам и вече ми писна караме се всеки ден. през лятото тя се опозна със едно друго момиче, но аз не я харесвам и стана нещо от сорта моята приятелка да избира между мен и другото момичее, но за нея щеше да е гадно затожа аз се отказах от нашето приятелство и сега мсе скарани тя е човекът на който винаги съм разчитала и винаги ми е помагал но не знам дали да се сдобрим. днес тя ми каза че и липсвам и че ме обича но аз не й казах нищо само се разплаках и сега не знам какво да правя моля помогнете ми

Yancheto
09-28-2010, 16:59
Добре де, да се откажеш от приятелството ви за да не й се налагало да избира е много, ама много глупаво. Все едно и също е. Така че, драга, вземи се обади на момичето, сдобрете се и повече не прави глупости. Не е задължително и ти да си приятелка с онази третата, разбира се. Твоята просто няма да я натрапва на срещите ви, и толкова.

sasha_90
09-28-2010, 20:02
Ти какво искаш-да ти е приятелка или не?Отговорът ти,ще ти каже дали да се сдобриш с нея.

flearness
09-28-2010, 23:05
имах една приятелка много се карахме но винаги по скаип кавгите ни бяха сериозни но винаги се сдобрявахме. Винаги аз се извинявам и вече ми писна караме се всеки ден. през лятото тя се опозна със едно друго момиче, но аз не я харесвам и стана нещо от сорта моята приятелка да избира между мен и другото момичее, но за нея щеше да е гадно затожа аз се отказах от нашето приятелство и сега мсе скарани тя е човекът на който винаги съм разчитала и винаги ми е помагал но не знам дали да се сдобрим. днес тя ми каза че и липсвам и че ме обича но аз не й казах нищо само се разплаках и сега не знам какво да правя моля помогнете ми дай и още 1-2 шанса...но.за нея кой е по-важен ти или новото момиче? ....вече ти я чакай тя да се извини обаче ако пак така се карате всеки ден значи тряя да намалиш общуването с нея :)

yani83
09-29-2010, 19:16
мерси много

xxcherry
10-09-2010, 19:49
Сдобрете се, разбира се.
Все пак ти си й старата приятелка и би трябвало да сте по-близки. Попринцип е така.
И гледайте да се карате по-малко.
Просто не се сърдете една на друга за глупости.