PDA

View Full Version : Влюбена съм в най-добрият ми приятел...



guestgirl
09-27-2010, 18:59
Незнам какво да правя, влюбена съм в най-добрия ми приятел. В края на миналата година го харесвах, но лятото като не се виждахме често всичко поотихна...сега тази година е съвсем различно от миналата. Бих искала да му кажа, но ще разочаровам много хора...той ходеше с една много близка моя приятелка и аз мисля че още се харесват макар че са разделени от 2 години, пак се вижда нещо....иначе той ми е много добър приятел, даже понякога ми се струва че си личи че го харесвам, просто немога да седя настрана от него. 100% съм сигурна че не ме харесва....офф постоянно си казвам да спра да мисля за него и че нищо няма да стане, ама не мога! Ако му кажа ще стане още по-кофти защото знам какъв ще е отговорът му.... едва ли има отговор на въпроса - как да спра да се чувствам така....

a1a2b3v
09-27-2010, 19:09
Та ти сама каза, че са разделени от 2 години. Не мисля, че ще нараниш когото и да е, но можеш да поговориш с нея и да и обясниш ситуацията. Ако ти е приятелка ще те разбере. А за него, няма как да бъдеш сигурна, за каквото и да било. Често срещано е ако 2ма човека излизат дълго време заедно 1ния да се влюби. Чела съм за случаи дето и 2мата приятели са се харесвали тук в този сайт. Но никой не не е казал на другия поради "страха", че ще го загуби. Поне му намекни ако не друго :)

suNnykaty96
09-27-2010, 19:09
hey, spored men e po dobre da mu kajesh......... nai malkoto ti e nai dobriq priqtel, ako naistina ti e takuv i te poznava mnogo dobre, zna4i veche se e dosetil ....... zatova budi chestna s nego i mu kaji sama, za da izbegnete intrigite. Prosto mu kaji, che mnogo durjish na nego i zatova iskash da budesh chestna s nego. Kaji mu 4e znaesh, 4e nqma da se polu4i nishto mejdu vas ( taka razbrah ot pismoto ti, ili gresha ? ), no prosto iskash toi da znae za 4uvstvata ti :)) Uspeh :)

kombarka
09-27-2010, 19:34
все едно една позната е писала тая тема... :razz:


Опитай! :)

XTREMEFREERIDE
09-28-2010, 08:14
А той има ли те за най-добра приятелка,или си просто "момиче"?

Виж,зависи от много неща. За мен едно влюбване,винаги може да се спре,ако поискаш. Зависи дали преследваш любовта,или приятелството. Защото реално погледнато,ако му кажеш и те отхвърли е повече от 50% вероятно да си развалите отношенията,което не си е оферта. Гот е,че имаш най-добър приятел от другия пол. Така че внимавай. Първо се изясни сама със себе си. Какво искаш?

guestgirl
09-28-2010, 10:40
Първо се изясни сама със себе си. Какво искаш?

Май тва е проблема...незнам какво искам?!?!? Харесвам го - искам да се заедно! Той не ме харесва - няма да сме заедно! Ако му кажа - ще ме отблъсне и даже може да си развалим отношенията както ти каза.. Наистина си мисля че ако спра да го харесвам ще по добре за всички. днес на даскало се опитвах да по избягвам леко...ама той винаги идваше при мен и немога да се обърна и да не казвам нищо...

DarkTemplar
09-28-2010, 10:44
Не си единствена, повечето момичета (че и жени) не знаят кво искат. Избери подходящ момент и поговорете насаме. Иначе ще продължи да се върти около теб и да се измъчваш.

kombarka
09-28-2010, 11:01
Я ми кажи от къде си?.. (на лично, ако искаш)

Защо?.. Имам извесни съмнения. :lol:

sasha_90
09-28-2010, 14:50
Бих те посъветвала да не се отказваш от него и да чакаш,защото търпението винаги се възнаграждава.Все пак ти реши какво да правиш.Аз чаках без да признавам чувствата си и спечелих.Дано и при теб се получи така,защото знам колко кофти е да харесваш свой приятел.

soul1199
09-28-2010, 17:43
недей да му казваш,всичко е ясно,че не те харесва и т.н.,по-добре си намери ново момче

nezabelejimata
09-29-2010, 12:58
Значи първо искам да ти кажа че имах подобен проблем. И аз бях влюбена в най-добиря си приятел и си мислех че той няма никакви чувства... Половин година по кусно след като той си имаше приятелка и аз приятел той ми каза че е има чувства към мен по същото време когато и аз съм имала ... И двамата супшер много съжалихме че не сме пробвали на времето и разбрахме каква голяма грешка сме напраавили и колко сме глупави и страхливи... Така че моя съвет е опитай не губиш много, а и от опита може да боли, но от това че не си опитал и е можело да стане нещо боли 1000000 пъти повече вярвай ми казвам го от личен опит :) дано да стане нещо :-)

partygirl23
09-29-2010, 16:18
Имам приятели, които са в същото положение.Познават се от много малки,но той я харесва тя знае,но иска да и каже.Затова просто му кажи че го харесваш,те са разделени от 2 години поговори с нея и кажи положението сигурна съм,че ще те разбере :lol: :oops:

kobrichka
09-29-2010, 16:32
Моето мнение е да се откажеш. Сама казваш, че си сиг в това, че той не те харесва. Тогава, защо трябва да разваляш приятелството си с този човек. Ти сама решаваш, но аз лично не бих му споделила чувствата си при положение, че той не ги соделя. Аз лично бих запазила приятелството му. Ти сама решаваш :)

ntL
09-29-2010, 16:48
Искам да ти кажа, че със седене пред компа и писане на шльокавица по форумите нищо няма да спечелиш. Давай смело, говори с него, ако не споделя твоите чувства, продължаваш напред, и това е. Още никой не е умрял от несподелени чувства. Колкото повече седиш и се чудиш какво да направиш, толкова по БЕЗОТГОВОРНО постъпваш към себе си. ДЕЙСТВАЙ.

XTREMEFREERIDE
09-29-2010, 17:47
Не си единствена, повечето момичета (че и жени) не знаят кво искат. Избери подходящ момент и поговорете насаме. Иначе ще продължи да се върти около теб и да се измъчваш.

Мхм,може би най-добрия вариант наистина е да те отблъсне и да започнеш да го забравяш. Знам ли(?). По-малко болезнено ще е да знаеш,че няма шанс от колкото да се чудиш дълго време "Ами ако му бях казала,какво?". Но пък по този начин рискуваш приятелството ви. На тая възраст всичко е толкова крехко..чувства,отношения. За взимането на решения да не говорим. Помисли си и сама прецени,за да не виниш после нито себе си,нито другите.

seeu2morow
09-29-2010, 19:14
според мен не трябва да му казваш директно
започни с някви намеци че го харесваш,
те, момчетата, понякога въобще не усещат какво става около тях.
Нищо чудно да не е забелязал твоите вълнения.
Междувременно се запознавай с нови и нови хора,с колкото повече други момчета общуваш - толкова по-добре. Така по-лесно ще го преживееш ако не споделя чувствата ти.
Накрая може да се стигне до момент, в който ти си си намерила приятел, а той ревнува...
знае ли човек....

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 20:56
Мммм доста сложна ситуация...От една страна,ако си толкова убедена,че не те харесва като повече от приятелка не си прави труда и не си прави илюзии,за да не прецакаш нещата...Но от друга пък може и да те харесва и просто да не го показва,защото го е страх да не си развалите отношенията,както и теб те е страх от същото...Според мен не губуш много,ако опиташ да му кажеш-и да ти откаже поне ще знаеш,че си опитала и си била честна пред съвестта си и пред него и няма да потъваш в размишления,ако му бях казала,ако,ако,ако......А относно нараняването-та те не са заедно от 2 години?Какво нараняване,какво нещо?Не си и го отмъкнала под носа и не я зарязал заради теб,така че какъв е проблемът? :) :P

NeZaPoznat
09-30-2010, 09:54
А бе какво му мислите толкова бееееее .. ако сте били истински приятели секса само ще затвърди приятелството ви .. ако не сте били и само сте си мислили че сте - секса ще покаже че не сте били :shock:

кво му мислите толкова не знам 8)

впрочем след време вече и да искаш - няма да можеш да го направиш - твоя воля !!! 8)

BlindedAngel
09-30-2010, 11:00
Не прочетох предните мнения, но моя съвет е да не се занимаваш наистина. Щом и ти си убедена че не те харесва няма смисълл да си трошиш главата и да си разваляте приятелството 8)

sugargirl94
09-30-2010, 21:27
А бе какво му мислите толкова бееееее .. ако сте били истински приятели секса само ще затвърди приятелството ви .. ако не сте били и само сте си мислили че сте - секса ще покаже че не сте били :shock:

кво му мислите толкова не знам 8)

впрочем след време вече и да искаш - няма да можеш да го направиш - твоя воля !!! 8)

+1 !
Напийте се и се на*бете и всичко ще ти стане ясно =; :smt006

guestgirl
10-01-2010, 15:51
А бе какво му мислите толкова бееееее .. ако сте били истински приятели секса само ще затвърди приятелството ви .. ако не сте били и само сте си мислили че сте - секса ще покаже че не сте били :shock:

кво му мислите толкова не знам 8)

впрочем след време вече и да искаш - няма да можеш да го направиш - твоя воля !!! 8)

+1 !
Напийте се и се на*бете и всичко ще ти стане ясно =; :smt006

Много чудно как ще стане тая работа като сме 7 клас??!?!?!
:shock: :?