PDA

View Full Version : Продължение на моята едночасова история



BreakTheWind
09-27-2010, 19:32
Аз си стоя с момичето ми и идват некви 3-ма и единия почва да я сваля а тя се дърпа. Аз му каах "Ти некъв дебил ли си е?! Как така ще ми сваляш момичето пред мене?!" И той некво я бутна, седна и вика "Я дай да си поговориме.." и аз го прекъснах и казах, че ще е умно да се умита бързо преди да съм му бал майката. (Те бяха леко роми бтв). Та тоя стана и вика "Уе аре удари ме ве!!!" И аз му бах майката толко лошо с един ъпперкът... (ходя на бокс). И той става бесен и замаян, скача ми, блъскам го от спирката и една кола го бутна (не го прегази). Веднага почнах да бягам (а гаджето ми беше отпрашило от одавна) а 2-мата му фрта се скъсаха да ме гонят и да крещят :D Избягах и ся пиша тва под хипер мн стрес съм нз на кой свят съм в момента :D

Та ся момичето ми звънка и ми каа, че вече не ще да сме заедно щот съм бил голяма беля? Втф? :x Ко да праа?

BreakTheWind
09-27-2010, 19:33
бтв, разрева се по телефона :/

TheBeliever
09-27-2010, 19:37
Няма какво да направиш.

speciFy
09-27-2010, 19:43
За вашата сигурност млади господине,силно се препоръчва оръжие със стоп-патрони,от които можеш да направиш ромите СИНИ сливи,а ако си вземете и електрошок за 50-60 лева сте готови и да сготвите нещичко. :D

ilia_92
09-27-2010, 20:04
Та ся момичето ми звънка и ми каа, че вече не ще да сме заедно щот съм бил голяма беля? Втф? :x Ко да праа?

Пребий и нея и ще ти олекне

Wwwooow
09-27-2010, 20:21
изчакай я малко ще й мине.Била е стресирана явно ии...Поговори с нея.

umri
09-27-2010, 22:01
Кажи и "Добре, щом така си решила не мога да те спра." Не и звъниш, не и пишеш ти първи, като се срещнете случайно или не случайно се държиш нормално, все едно нищо не е станало. Ей, ако това, дето го обясняваш е точно така... тая вече е лудо влюбена в теб. Дръж се така, както ти казвам и няма да те забрави никога тая. Който каквото ще да ми обяснява няма нормално момиче, което да не я възбужда и привлича такоа нещо. Уловката е там, че сега, ако започнеш да се държиш като жена, да и се извиняваш и умилкваш, ше осереш жестоко раотата.

Едно от приоритетните качества, от които жените биват привличани е чувството за сигурност. В случая, точно това си й дал.