PDA

View Full Version : Пенис?



PartyAllTheTime
09-27-2010, 19:40
Спориме с един мой приятел за това дали в пениса има хрущял или няма ... Някой да знае случаино ? :)

CircleOfPain
09-27-2010, 19:42
Вие не разбрахте ли че това твърдото на пишката е гръбначния стълб...

gandalfepi4
09-27-2010, 19:48
кратко, ясно и точно - нема.

CircleOfPain
09-27-2010, 19:49
кратко, ясно и точно - нема.
така е, гръбначния стълб не е хрущял :razz:

PartyAllTheTime
09-27-2010, 20:06
добре убедихте ме ... НЯМА xD

TheAnnoyingAwesomnes
09-27-2010, 20:25
Колко ли трябва да си ограничен, изпаднал и деградирал за да зададеш такъв въпрос ? Естествено, че няма :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FunkyBoy
09-27-2010, 20:35
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

noname17
09-27-2010, 20:38
Колко ли трябва да си ограничен, изпаднал и деградирал за да зададеш такъв въпрос ? Естествено, че няма :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Абе вие май не сте влизали в час по Биология? Толкова ли сте прости...Ако имаше груъбначен стълб или кост,кокал или нещо от сорта щеше да стои все изправен за твое сведение...

Има хрущял,нали през него уринираш глупак.пипни си пениса от долната част като е в твърдо състояние да видим кокал ли е или хрущелче...


Неграмотници


ПП: Пениса е мускул, не кокал.
ПП 2 : Добре да не го наречем хрущял,а пикочен канал...макар че е хрущял ама да се обоснова...


Вие не разбрахте ли че това твърдото на пишката е гръбначния стълб...
Оле боже , каква глупост...Лелелелеле

lifelesscorpse
09-27-2010, 20:50
Абе вие май не сте влизали в час по Биология? Толкова ли сте прости...Ако имаше груъбначен стълб или кост,кокал или нещо от сорта щеше да стои все изправен за твое сведение...

Има хрущял,нали през него уринираш глупак.пипни си пениса от долната част като е в твърдо състояние да видим кокал ли е или хрущелче...


Неграмотници


ПП: Пениса е мускул, не кокал.
ПП 2 : Добре да не го наречем хрущял,а пикочен канал...макар че е хрущял ама да се обоснова...

Ти си много зле бе! :shock: Бахти ненормалника.Не ние,а ТИ си спал в час по биология...Сега за твое улеснение ще ти дам направо линкче,та да прочетеш що пише за това странно и недорасло същество в гащите ти...

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81


Къде видя кост,къде хрущяли?Кажи ми ТИ,о,душо заблудена,къде? :-o

CircleOfPain написа:
Вие не разбрахте ли че това твърдото на пишката е гръбначния стълб...

Оле боже , каква глупост...Лелелелеле

Подробност:Ти да си чувал за сарказъм???

TheAnnoyingAwesomnes
09-27-2010, 20:59
[quote=TheAnnoyingAwesomnes]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

1во пишка нямам !
2ро http://www.puls.bg/illnes/issue_235/gallery_496.html
обясни ми моля ти се КЪДЕ ПОДЯВОЛИТЕ Е ТОЯ ХРУЩЯЛ ??!?!!?
3то покажи ми МУСКУЛА в пениса ?!?!?! По-скоро имаш мускул в главата, който е атрофирал до такава степен, че чак ти капе от ушите....

Ти си тотален идиот !

noname17
09-27-2010, 21:00
Абе вие май не сте влизали в час по Биология? Толкова ли сте прости...Ако имаше груъбначен стълб или кост,кокал или нещо от сорта щеше да стои все изправен за твое сведение...

Има хрущял,нали през него уринираш глупак.пипни си пениса от долната част като е в твърдо състояние да видим кокал ли е или хрущелче...


Неграмотници


ПП: Пениса е мускул, не кокал.
ПП 2 : Добре да не го наречем хрущял,а пикочен канал...макар че е хрущял ама да се обоснова...

Ти си много зле бе! :shock: Бахти ненормалника.Не ние,а ТИ си спал в час по биология...Сега за твое улеснение ще ти дам направо линкче,та да прочетеш що пише за това странно и недорасло същество в гащите ти...

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81


Къде видя кост,къде хрущяли?Кажи ми ТИ,о,душо заблудена,къде? :-o

CircleOfPain написа:
Вие не разбрахте ли че това твърдото на пишката е гръбначния стълб...

Оле боже , каква глупост...Лелелелеле

Подробност:Ти да си чувал за сарказъм???
А ти явно не си прочел поста правилно...няма никаква кост!Къде видя да съм писал кост?.Споря за това че някой глупак по нагоре писал че има гръбначен стълб....а като много знаете че има гръбначен стъл пипни си го стисни го дали ще усетиш кокълче?

noname17
09-27-2010, 21:02
[quote=TheAnnoyingAwesomnes]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

1во пишка нямам !
2ро http://www.puls.bg/illnes/issue_235/gallery_496.html
обясни ми моля ти се КЪДЕ ПОДЯВОЛИТЕ Е ТОЯ ХРУЩЯЛ ??!?!!?
3то покажи ми МУСКУЛА в пениса ?!?!?! По-скоро имаш мускул в главата, който е атрофирал до такава степен, че чак ти капе от ушите....

Ти си тотален идиот !
Абе глупачеее...дори нямаш пенис ми коментираш...Ако не е мускул как ще се втвърди?Ако беше само маз нямаше да се втвърдява.


ПП: а май и ти си тъпа...пикочният канал може ли да се брой нещо като хрущял тънак през който минава урината?Все пак не минава през месото...тцтц

lifelesscorpse
09-27-2010, 21:05
А ти явно не си прочел поста правилно...няма никаква кост!Къде видя да съм писал кост?.Споря за това че някой глупак по нагоре писал че има гръбначен стълб....а като много знаете че има гръбначен стъл пипни си го стисни го дали ще усетиш кокълче?

Ти наистина не си прочел нищо от горенаписаното от мен...
Пак да повторя..ТИ ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА САРКАЗЪМ?
(Дано сега го видиш по-добре изречението...)

Допълнение:Момиче съм ;)

noname17
09-27-2010, 21:06
А ти явно не си прочел поста правилно...няма никаква кост!Къде видя да съм писал кост?.Споря за това че някой глупак по нагоре писал че има гръбначен стълб....а като много знаете че има гръбначен стъл пипни си го стисни го дали ще усетиш кокълче?

Ти наистина не си прочел нищо от горенаписаното от мен...
Пак да повторя..ТИ ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА САРКАЗЪМ?
(Дано сега го видиш по-добре изречението...)

Допълнение:Момиче съм ;)
Добре айде щом си момиче обесни какво е сарказам...Не си знаеш собсвената система.Та чак мъжката научи

И без да ми постваш линкове дето и аз мога да ги проверя от гугал

TheAnnoyingAwesomnes
09-27-2010, 21:07
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: АХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ !!!! Моля те покажи ми, КОЙ МУСКУЛ В ПЕНИСА ГО ПРАВИ ТВЪРД ?!?!?!?! Искам да видя СНИМКА и пояснение на тоя МУСКУЛ и на ХРУЩЯЛА в пениса. Умолявам те покажи ми ги !!!!!!!!!!

lifelesscorpse
09-27-2010, 21:11
А ти явно не си прочел поста правилно...няма никаква кост!Къде видя да съм писал кост?.Споря за това че някой глупак по нагоре писал че има гръбначен стълб....а като много знаете че има гръбначен стъл пипни си го стисни го дали ще усетиш кокълче?

Ти наистина не си прочел нищо от горенаписаното от мен...
Пак да повторя..ТИ ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА САРКАЗЪМ?
(Дано сега го видиш по-добре изречението...)

Допълнение:Момиче съм ;)
Добре айде щом си момиче обесни какво е сарказам...Не си знаеш собсвената система.Та чак мъжката научи

И без да ми постваш линкове дето и аз мога да ги проверя от гугал

ХА!Щом можеш да търсиш в ГугАл,то намери и думичката "сарказъм" какво значи.След това прочети наново постовете си.
Не знам колко повече информация искаш за собственото си тяло.По-елементарно не би могло да се напише,а ти пак не схващаш.Сигурна съм,че дори не си прочел това,което ти показах по-горе.Нищо,ти ще си останеш глупавия.
Подробност:Няма маЗ,а има само маС!

noname17
09-27-2010, 21:13
[/quote]
Подробност:Няма маЗ,а има само маС![/quote]
:D мазнина или маснина казваш?

noname17
09-27-2010, 21:17
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: АХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ !!!! Моля те покажи ми, КОЙ МУСКУЛ В ПЕНИСА ГО ПРАВИ ТВЪРД ?!?!?!?! Искам да видя СНИМКА и пояснение на тоя МУСКУЛ и на ХРУЩЯЛА в пениса. Умолявам те покажи ми ги !!!!!!!!!!
На майкати мускула го прави твърд.

TheAnnoyingAwesomnes
09-27-2010, 21:19
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: АХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ !!!! Моля те покажи ми, КОЙ МУСКУЛ В ПЕНИСА ГО ПРАВИ ТВЪРД ?!?!?!?! Искам да видя СНИМКА и пояснение на тоя МУСКУЛ и на ХРУЩЯЛА в пениса. Умолявам те покажи ми ги !!!!!!!!!!
На майкати мускула го прави твърд.

Малък между краката, кух в главата ! Хващай пътя жалък 8)

noname17
09-27-2010, 21:22
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: АХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ !!!! Моля те покажи ми, КОЙ МУСКУЛ В ПЕНИСА ГО ПРАВИ ТВЪРД ?!?!?!?! Искам да видя СНИМКА и пояснение на тоя МУСКУЛ и на ХРУЩЯЛА в пениса. Умолявам те покажи ми ги !!!!!!!!!!
На майкати мускула го прави твърд.

Малък между краката, кух в главата ! Хващай пътя жалък 8)
Задръстенчооо каде видя гръбначен стълб в пениса? а да позная момиче си?

TheAnnoyingAwesomnes
09-27-2010, 21:28
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: АХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ !!!! Моля те покажи ми, КОЙ МУСКУЛ В ПЕНИСА ГО ПРАВИ ТВЪРД ?!?!?!?! Искам да видя СНИМКА и пояснение на тоя МУСКУЛ и на ХРУЩЯЛА в пениса. Умолявам те покажи ми ги !!!!!!!!!!
На майкати мускула го прави твърд.

Малък между краката, кух в главата ! Хващай пътя жалък 8)
Задръстенчооо каде видя гръбначен стълб в пениса? а да позная момиче си?

Ясно ти си произведението от смешението на ПринцесАни и Чалгабой, ей тва от подписа ми, си ти !

1во специално обяснение за безмозъчно като теб, човека, който написа, че в пениса има гръбначен стълб използва САРКАЗЪМ (това е един вид подигравка, ебавка с истината)....
2ро да момиче съм и въпреки това знам, че в оная ти работа НЯМА мускул, хрущял, кокал или каквото и да е ...
3то ти си прост, безмозъчен, деградирал и ти пожелавам лека нощ !

Jus7er
09-27-2010, 21:44
Колко сте агресивни само :o :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MakeMeLaugh
09-27-2010, 22:05
Ако носът ти се казва Пенис - да има ;)
Иначе за нас останалите 3 милиарда мъже - не, няма.

Спечелете бързи пари!
http://www.puls.bg/illnes/issue_316/gallery_211.html
Намерете хрущялът в картинката и изпратете SMS на номер 112 с текст: Az naprvaih revoliucionno otkritie i namerih hrushtql v penisa si.

:smt040

DarkTemplar
09-27-2010, 22:39
Мега спора за най-обикновена пишка. Не сте добре ей..

YouDontKnowMe
09-28-2010, 09:58
Ахахаха :D