PDA

View Full Version : Da vlezem v forma



bgmacka97
09-27-2010, 20:56
Sigorno ima dosta takiva temi ,no mojete li da mi kajete nakratko kak moga da otslabna s 8 kilograma za 1 mesec. Dieti,uprajneniq nqma zna4enie prosto mi trqbva edno primerno menyu.
Blagodarq predvaritelno!

MotherfuckinFreak
09-28-2010, 15:11
Здрасти! Защо искаш да отслабеш толкова много?
Не знам колко килограма си и защо си решила, но както и да е...
Виж за да отслабнеш трябва първо да имаш голяма воля!!!
Ти сама знаеш какво от това, което бичаш да похапваш, е вредно за теб.
И ето, трябва на намалиш сладкото и мазните храни (баници, сандвичи и т.н.) Даже май направо да ги махнеш. Сладкото си знаеш, че изобщо не е препорачително, но аз знам, че в такива случай организмът може да си го позволи към 2-3 пъти в месеца (може би), но пак нещо, в което няма много захар.
Примерно меню, можеш сутрин да ядеш само плодове. Ябълки, банани, портокали каквото обичаш. Най-важно е какво ядеш на обяд. Тогава е най-препоръчително в менюто да има бяло месо или риба-филе. От това мисля, че можеш да си позволиш малко повече. Вечер- е добре да ядеш да кажем само салата (марули, домати, краставици, зеле, моркови, избираш си) и е препорачително да е овкусена със зехтин, не с олио. Но каквото и да ядеш през деня, най-много до 6-7 часа, защото след това организма трудно приема храната. Не е добре да гладуваш. Попринцип по време на диета трябва да хапваш по нещо мъничко (и диетично) през 2 часа.
Но с всичко това ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН е и спортът. Каквото и да е. Можеш и само да бягаш в парка. Ако решиш да го правиш е добре да започнеш лека по лека. Първата седмица да кажем само вървиш на по-дълги разстояния. Постепенно ускоряваш темпото и след около 2 седмици предполагам, че сама ще чувстваш, че ще можеш да започнеш да бягаш. Прави и разни упражнения сутрин и малко вечер, зависими от частите от тялото ти, които искаш да подобриш. Ако искаш мога да ти дам и примери за упражнения, само кажи на кои части.
Е, мисля, че това ще свърши работа. Надявам се да съм ти помонала :)

a1a2b3v
09-28-2010, 18:22
Мии за да отслабнеш с толкова много за месец ти тряя да не ядеш изобщо :D :D

А сега сериозно. Просто се храни здравословно и избягвай сладки, пържени и тестени храни. Храни се с много ябълки ( може и други плодове, но специално за диета те са много подходящи) :)
Успех! :-)