PDA

View Full Version : Проблем с ходенето до тоалетна



FlipY
09-27-2010, 20:00
Добър вечер съфорумци , надявам се сред вас да има компетентни хора ,които да могат да ми помогнат със съвет.
Проблемът ми е ,че след всяко хранене /закуска,обяд,следобедна закуска/вечеря(даже 1 кроасан да хапна)/ изпитвам нужда да отида до тоалетна по - голяма нужда.Приятелите ми ходят (поне така казват ) 1-2 пъти на ден , а аз 4-5 и нагоре.
Има ли от какво да се притеснявам?
Благодаря предварително

Greennight
09-27-2010, 21:20
Ходиш всеки ден до тоалетна по 4-5 пъти ? :shock: Не мисля,че е нормално аз ходя по голяма нужда около 7-8 пъти седмично.

darkPaladin
09-27-2010, 23:17
въпрос на метаболизъм

batkodoki
09-27-2010, 23:44
Добър вечер съфорумци , надявам се сред вас да има компетентни хора ,които да могат да ми помогнат със съвет.
Проблемът ми е ,че след всяко хранене /закуска,обяд,следобедна закуска/вечеря(даже 1 кроасан да хапна)/ изпитвам нужда да отида до тоалетна по - голяма нужда.Приятелите ми ходят (поне така казват ) 1-2 пъти на ден , а аз 4-5 и нагоре.
Има ли от какво да се притеснявам?
Благодаря предварително

метаболизъм? - глупости!!

с малките кротки гадинки, които в цели царства щастливо симбиотично живеят в нашата СЧСистема имаш проблем!

или е имало антибиотично лечение на нещо си, или "диетичен" някакъв измислен хранителен режим.

това е и повредило симбиозата.

OneGuy
09-28-2010, 09:50
И на мен ми дойде на ум за метаболизма ... ама това е 4-5 пъти на ден ... нещо ти има отиди на лекар дори и да има кой да ти каже какво ти е ... не може да ти предпишем лекарства ...

lolssie
09-28-2010, 13:40
и аз не мисля, че е от метаболизъмът.. посети лекар, наистина не е нормално :shock:

FlipY
09-28-2010, 13:50
Та , за гастроентеролог ли трябва да си взема направление( може да съм сгрешил правописа , за което се извинявам)?

StolenBliss
09-28-2010, 16:11
Та , за гастроентеролог ли трябва да си взема направление( може да съм сгрешил правописа , за което се извинявам)?

Да, за такова трябва да си вземеш направление. Може да е колит. Аз го имам, но всъщност като ходиш до тоалетната нормално ли е или разстройство или запек ?[/b]

StolenBliss
09-28-2010, 16:13
Та , за гастроентеролог ли трябва да си взема направление( може да съм сгрешил правописа , за което се извинявам)?

Да, за такова трябва да си вземеш направление. Може да е колит. Аз го имам, но всъщност като ходиш до тоалетната нормално ли е или разстройство или запек ?

FlipY
09-28-2010, 16:49
Съвсем нормално си е . Диария имам само , когато съм болен, а ..както казах си ходя по 4-5 пъти редовно всеки ден , тъи че няма как да е запек, никога не съм се напъвал че да ми изкочат очите ( неуместна шега , предвид факта че все пак...явно нещо не ми е в ред)

StolenBliss
09-28-2010, 16:57
Ами може да е нещо с червата или колит както казах, но може би не е нищо мн сериозно, надявам се. Иди на лекар и провери ;) Успех

lentinko
09-28-2010, 19:40
авторе да попитам и аз :-D имам същия проблем само,че обратното мога 1 седмица да не отида до тоалетна и си се храня редовно не съм нито дебел нито слаб и нямам запек нормално си ходя до тоалетната :?

cunt
09-29-2010, 13:54
Добър вечер съфорумци , надявам се сред вас да има компетентни хора ,които да могат да ми помогнат със съвет.
Проблемът ми е ,че след всяко хранене /закуска,обяд,следобедна закуска/вечеря(даже 1 кроасан да хапна)/ изпитвам нужда да отида до тоалетна по - голяма нужда.Приятелите ми ходят (поне така казват ) 1-2 пъти на ден , а аз 4-5 и нагоре.
Има ли от какво да се притеснявам?
Благодаря предварително
хаха брато ти си живееш в тоя кенеф бе..
аз пък имам проблем че доста рядко ходя 3-4 пъти в седмицата което знам че не е добре ама кво да правя не знам

mlakniwe2
09-29-2010, 13:55
може да имаш глисти, но не съм сиг :-o

marinkof
09-29-2010, 14:08

Fakebook
09-29-2010, 15:57
ами явно ти има нещо,иди при личния си лекар .. допускам,че може да си си внушила - на мене ми се е случвало но с ходенето по малка нужда :(

FlipY
09-29-2010, 19:11
Не съм си внушил ; ) аз от години си карам така = ) нямам някакви проблеми, просто се зачудих дали е малко ненормално