PDA

View Full Version : Оплетена в собствените си съмнения!!



ronky
09-27-2010, 20:23
Здравейте!Наскоро пуснах една темичка,която се отнасяше за това дали да се срещна с едно момче,с което се запознах в интернет!Още не сме се видели,но всеки ден си говорим или в скайп или когато не сме вкъщи по телефона...Незнам как да го обясня,но въпреки че все още не сме се запознали лично изпитвам огромна привързаност към него.Не знам дали да тълкувам тези чувства като любов или просто приятелство!Постоянно ми праща целувки,прегръдки,казва,че иска да се видим,а аз от своя страна също започвам да го искам все повече и повече.Дори наскоро беше извън страната и ме попита какъв подарък искам!Объркана съм,мисля че се влюбвам,но не искам да се разочаровам.Ами ако не ме хареса,все пак ме е виждал само на снимка,а аз попринцип съм закръглена,но на снимката не личи и ме е страх,че когато ме види няма да ме хареса и ще се отдръпне, а аз ще го изгубя!Незнам какво да правя!Моля ви кажете ми ако бяхте в такава ситуация какво бихте направили.. :(

skorpio458
09-27-2010, 20:25
Опитай,щом искаш,но ако видиш някой зубър със 34 диоптер(harry poter)не съм аз виновен!

SuperBadSuperFresh
09-27-2010, 20:27
Сподели му какво не харесваш в себе си.Прати му снимка на която се вижда тялото ти,каквото е.Може и уж случайно,колкото да видиш реакцията му.Ако не те хареса,негов си проблем.Ако наистина те харесва,няма да му пука особено.Няма смисъл да криеш.Това си ти и той трябва да те познава такава.

ronky
09-27-2010, 20:30
Не е зубър,нито е грозен,даже е много хубав и наистина много готин на характер,но няма как да нямам съмнения,тъй като обстоятелствата са такива...

skorpio458
09-27-2010, 20:33
Не е зубър,нито е грозен,даже е много хубав и наистина много готин на характер,но няма как да нямам съмнения,тъй като обстоятелствата са такива...Ако бях на твое място бих се запознал с него...ема помисли си,според мен трябва хубаво да прецениш обстоятелствата,снимките може да не са негови..(както и твойте :D ).Според мен ->запознай се с него на живо ,прецени го и квото си решиш,от там нататак всичко опира до теб!

Smrazqvashta
09-27-2010, 20:35
Повярвай в себе си. Няма смисъл да се притесняваш от това, което си.

sasha_90
09-27-2010, 20:35
Защо си мислиш,че няма да те хареса?Да не мислиш,че е по-хубав?Няма идеални хора.Всеки си има някакъв дефект,било то наднормено тегло,голям нос,криви зъби,....А всъщност нетрябва да гледаме външността,а какво се крие вътре в самия човек.
За любов е пресилено да се говори.Все пак не си го виждала,не знаеш какъв е всъщност.Може в скайпа да се представя като добър човек,а в същото време да не е.Какво като те е питал за подарък?Това,в никакъв случай,не означава,че държи на теб.Може да се опитва,така да се каже,да те купи.Нормално е,когато дълго време пишеш с един и същи човек да изпитваш привързаност,но пак ти казвам-това не е любов.

SemperFidelis
09-27-2010, 21:11
Няма от какво да се притесняваш, идеални хора няма, ако тръгне да ти се присмива или да прави нещо, което ще те засегне тегли му една българска.. "поговорка", по живо, по здраво и продължавай нататък.

TheAceOfLove
09-27-2010, 21:19
И аз съм била в същото положение (мислех, че съм влюбена, говорехме с часове всеки ден и т.н.). Излязохме. Не се получи, но не беше и страшно, а просто едно кафе в приятна компания.

Трябва да се пробваш! :smt045

bybit0o0
09-28-2010, 19:07
ох и аз имам подобна случка ииии просто се чувствам супер привързана към този човек..съветвам те да не се притесняваш от себе си..в крайна сметка ако не те хареса,може да си останете приятели поне...не си заслужава заради притеснението ти да изгубиш един бъдещ приятел примерно..пробвай :)

notlike
09-28-2010, 19:24
Ако наистина привличаш вниманието му, няма да ти прави никакъв проблем за някое и друго килце :)

PyCoKoCkA93
09-28-2010, 20:16
Aко е влюбен в теб няма да обърне толкова внимание на килограмите ти...Човек трябва да се оценя по вътрешната,не по външната красота...Излез с него,нищо не губиш..Имай си едно наум,че може да се разочароваш,но както имаше едно предаване, риск печели,риск губи... ::D:D Успех :)