PDA

View Full Version : Предаден



kirchoko
09-27-2010, 21:02
Здравейте, имам въпрос свързан с приятелството.Та значи аз обичам едно момиче, и тя ме обича(но това е друга тема) но е заслепена от едно друго момче което от години обича(поне според нея де), а това момче ми е много добър приятел и го е доказал че ми е приятел и то добър и изведнъж научавам че е спал с нея,почувствах се ужасно и оште се чувствам така.Сега не знам как да постъпя,той не знае че аз знам за това и един път той беше с едни хора,приятели дето не беше виждал много време и каза че са спали в една къшта с нея ( аз знаех за това ама той си мислеше че не знам) и каза че не били правили ништо. Аз си замълчах тогага. И сега незнам дали да му кажа че знам или няма смисъл или да му кажа директно че не го познавам повече или да поговорим като големи хора незнам. А има и друго по рано ми каза че пожече няма да я закача и да я зарибява,а в следваштия момент това ужасно е и се чудя какво да правя,моля ви дайте някакъв съвет :) :) :)

SemperFidelis
09-27-2010, 21:13
От цялата тая работа 1 човек ще изгори, ти решаваш дали да си ти, булката или приятеля.

tuzaro
09-27-2010, 21:17
много объркано майна, аз знам той знае, той не знае... иначе не са спали заедно.

FuckedUp
09-27-2010, 21:17
За начало почни да влизаш в часовете по БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

kirchoko
09-27-2010, 22:15
Добре сега по накратко,един мн добър приятел спа с момичето което обичам а ми обеща че няма да я доближава.И сега незнам какво да права да му кажа ли че знам или да му кажа че не се познааваме вече или пък да погожорим като големи хора.Съвет искам :) :) :) :) :) :) :) :) :)

DarkTemplar
09-27-2010, 23:16
Разбий му главата.

kirchoko
09-27-2010, 23:27
И друго освен момичето да спре да говори с мен няма да стане ,иначе имам голям мерак за това :grin:

Elenichkaa
09-28-2010, 03:55
спираш отношвнията си с него..безразличие..ако пък попита му го заври в лицето...истината,не др 8-)

dimitar_ak
09-28-2010, 04:31
Чакай, чакай. Ти я обичаш ама доколкото разбирам тя не ти е гадже. Само си имал мераци. Съжалявам пич, но докато едни се канят, други действат. Нямаш право да му се сърдиш.

Greennight
09-28-2010, 07:10
Разбий му главата.

euphorie
09-28-2010, 08:51
Разбий му главата.


oпределено :-x

dimitar_ak
09-28-2010, 11:22
Разбирам екшън настроението ви, но това е все едно да подсмърчаш по супер колело на витрината и да не си го купуваш, а после да строшиш главата на този дето го е подкарал.

gabby1995
09-28-2010, 12:01
а аз не разбрах .. твоя "приятел" знаел ли е , че я обичаш ?

danchobg
09-28-2010, 13:21
РЕШЕНИЕ (http://www.youtube.com/watch?v=wMy_6lT9J7g) :-D

sasha_90
09-28-2010, 13:50
Съгласна съм с dimitar_ak.Момче,вече е твърде късно да се сърдиш.Освен това нали казваш,че само са спали.От това си правя извода,че не е било нищо сериозно.Ако искаш действай,но преди това се замисли кое ти е по-важно-приятелят или момичето.Имай предвид,че момичета има много.

DollDaggaBuzzBuzz
09-28-2010, 13:58
На по колко години сте ?

kirchoko
09-28-2010, 20:50
Аз съм на 18 а той на 19 почти и са спали няколко и пъти ще продължават, и да той знае че я обичам и когато бяхме заедно с нея той се радваше (поне така казваше де).

mArMaLaDkA
09-28-2010, 20:53
На 18... И толкова наивен... *цъка с език*

coconuttt
10-11-2010, 09:38
изведнъж научавам че е спал с нея,почувствах се ужасно и оште се чувствам така.


Съгласна съм с dimitar_ak.Момче,вече е твърде късно да се сърдиш.Освен това нали казваш,че само са спали.От това си правя извода,че не е било нищо сериозно.Ако искаш действай,но преди това се замисли кое ти е по-важно-приятелят или момичето.Имай предвид,че момичета има много.




спали като в една стая или нещо повече? защото това променя всичко.

cinderella_gugutka
10-11-2010, 10:45
докато тя сама не реши да се откъсне от него ти нищо недей да правиш-в карайна сметка тя сама си е избрала да страда и да тича подир г*за на тоя дет не я заслужава

art
10-11-2010, 11:15
Или поговори с него или забрави,че нещо се е случило м/у тях. Прецени до колко държиш на приятелството ви и дали си струва едно момиче да ви създава проблеми.

ByBinKaa
10-11-2010, 12:07
докато тя сама не реши да се откъсне от него ти нищо недей да правиш-в карайна сметка тя сама си е избрала да страда и да тича подир г*за на тоя дет не я заслужава

+1 :)

YouDontKnowMe
10-11-2010, 12:10
Приятелят ти не е искал да те нарани.
Нямаш право да им се сърдиш, живота си е техен.

sladur4etyYy
10-11-2010, 16:12
Разбирам екшън настроението ви, но това е все едно да подсмърчаш по супер колело на витрината и да не си го купуваш, а после да строшиш главата на този дето го е подкарал.

:lol:

Paramour
10-11-2010, 19:53
Говори и с двамата.
Кажи на въпросния ти приятел, че знаеш и разбери защо го е направил. Нещата не винаги са такива, каквито изглеждат. Може да са били пияни xD
А за твоята приятелка- тя била обичала едно момче от много време, а в същото време е с тебе... според мене бърка обичта с харесването... (и/или е ку*ва)

п.п. Научи се да пишеш!!!!!!!
:-x

kirchoko
10-11-2010, 22:13
Тя е още малка явно и затова така е получава,защото когато е до него забравя за съществуването на всички други момчета,а когато го няма е до мен.Това според мен е така защото не осъзнава какво има и какво иска,тоест иска него но само когато е в неговата компания.Когато е в моята компания без него е до мен.Според мен това е така защото се надява не неговото внимание,а той рядко и обръща такова и тя се радва на всяко внимание от негова страна ,било то положително или отрицателно.Тя си мисли че го обича така мисля аз де но просто това е някаква детска любов защото той не и дава това от което има нужда,нито ни най-малко но въпреки това тя го ''обича''.Но реших да не говоря с него защото от това ще науча предполагам някои отговори но ще загубя момичето и него като приятели и така,а то нещата ще се подредят,,надявам се. :)

music0is0my0life
10-12-2010, 18:20
За начало почни да влизаш в часовете по БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

+1

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-D

sTAkooo
10-12-2010, 20:20
За начало почни да влизаш в часовете по БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

+1

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-D

Е да,ама вече Български език май много, много не се учи. Набляга се върху тъпата литература :?

Housemusikk
10-12-2010, 21:01
Момичето ти е поредното лапе ,което като малко бебе плаче пред витрината ,защото няма близалка . И то даже не че си няма своя (дори по хубава има) ама тая зад витрината , точно тая с ярката опаковка седи там и го гледа недостижимо .