PDA

View Full Version : Проблем..



LovEsIckk
09-28-2010, 06:37
Значи втора сутрин поред като стана и компютъра ми не работи.Смисъл аз си го оставям включен обаче той се изключва..
Случвало ми се е хиляди пъти и не ме стяска този факт,а се притеснявам,защото вчера си бех написала 'еди си кво,еди си кво' в настроението на Skype,а днес включвам компютъра и всичко там ми е изтрито ..
От к'во може да е така?

Anf3tamin4o
09-28-2010, 08:15
Изключването на компютъра може да е от ред причини.Както неизправен хардуер, било захранване прегряване или нещо друго.Може да е и вирус.
Сканирай с Malwarebytes' Anti-Malware и SUPERAntiSpyware не забравяй да ги update

LovEsIckk
09-28-2010, 11:14
Търсих с антивирусната - нищо няма.

GregoryHouse
09-28-2010, 12:34
Може да ти се изкл, защото му е зададена такава настройка. Влизаш в контрил панел, превкл на Classic View, от там натискаш на Power Managment и има опции за изкл на монитор, HDD и дали да застава в стендбай. Ако не искаш да ти се изкл задай на HDD и Standby да е Never.

Относно това на скайпа, може да се получи, ако се влиза от друг комп едновременно :D Може и от друго да е, но с толкова инфо, няма как да разберем.

doomkillerr
10-01-2010, 15:20
Възможно е и през ноща да "мигне" тока за части от секундата, което причинява спиране или при някой дъна рестартиране на системата... :)