PDA

View Full Version : Ей това, ако са родители..



Zaqkkk
09-28-2010, 11:59
Родители ми не спират да ме упрекват, да ме убиждат и тн., тренирам волейбол, но преди 4 месеца, много тежко си счупих крака, лекаря ми забрани активни тренировки 2г., но по бързо започна да ми се оправя крака и лекаря ми позволи, като ми забрани само няколко упражнеия.., в седмицата имаме 5 тренировки и ходя всеки ден, но наскоро казах на нашите как крака ме боли, и днес наистина доста ме боли и казах, че няма да ходя на тренировка и нашите веднага "Как може, то ако има желание и на свещ ще учи човек, ако няма и в златен дворец - няма, така е и с тренировките" , "Това е неуважание" , "Глупак такъв, само те марзи" и сякви такива даже вече не ги помня защото спрях да ги слушам.. ако това са родители.. то по добре да съм в дом за изоставени деца.. :x
Съжелявам.. просто исках да споделя..

shadow2323
09-28-2010, 12:30
Значи братко наште се разделиха и сега живея при баща ми и ако при тези твои родители искаш да жевееш в дом в моето сем. ще искаш да се трепиш час по скоро цаката е да псуваш на ум и да не им обръщаш внимание ;)

ameli
09-28-2010, 13:12
по добре да съм в дом за изоставени деца..
Не си го пожелавай :wink:

Не знаеш как е наистина там и по-добре ;) Иди на лекар и си вземи бележка - покажи на треньора си и на родителите, че действително не ти е добре.