PDA

View Full Version : Луда по него ! А той - безразличен !



gabby1995
09-28-2010, 13:19
Здравейте .. ! :) Значи .. влубена съм в едно момче от доста време. Първоначално чувствата ни бяха взаимни , но сега вече не съм сигърна дали е така. :( Преди няколко дни той си пишеше с сестра ми по скаип и почна да и говори за мен и каза : сестра ти още ли има чувства към мен - сестра ми тъкмо щеше да отговори а тои добави - ако кажеш "да" ще се спукам от смях .. Останах като гръмната :shock: Този негов отговор просто ме срази тутално .. !! :shock: Разбрах , че на него въобще не му пука за мен , че тези негови чувства са се .. изпарили .. !! :-#

Благодаря ви , че прочетохте моята история .. ! :-)

sasha_90
09-28-2010, 13:34
Точно така-на него не му пука за теб.Истинските чувства не изчезват толкова лесно.Склонна съм да вярвам,че изобщо не те е харесвал.Може би те е залъгвал или сама си си втълпила,не знам.

gabby1995
09-28-2010, 13:39
Но аз не мога да спра да го обичам !!! :-#

sasha_90
09-28-2010, 13:41
Но аз не мога да спра да го обичам !!! :-#
Можеш и ще спреш.Просто ти трябва време и воля.

gabby1995
09-28-2010, 13:46
Ами то доста време мина .. а и опитах с други момчета ,но той за мен си остава перфектен . :( Не знам и аз защо , но колкото и да се отричам от него не мога да го забравя! :-# :smt089

TeenageDream
09-28-2010, 13:48
Ако от първото момче, което харесваш, се запъваш така и не искаш да продължиш напред, те очакват много неприятности в бъдещ план.
Просто го приеми, забрави го и гледай само напред. Не е толкова лесно, колкото звучи, но не е невъзможно.:wink:

gabby1995
09-28-2010, 13:50
Ами това ми е пробелма . Доста лесно се привурзвам ..! :(

kloely
09-28-2010, 16:57
Имала съм подобна ситуация. Съжалявам, но не мисля, че те е харесвал истински. Ще ти мине. Няма да е веднага. Ще трябва време и собствената ти воля. Но ще мине. Ще има други, горе главата. Намери си някакво хоби, нещо, което да ти отвлича вниманието. Успех!

soul1199
09-28-2010, 17:37
той ти се подиграва,остави го,не си заслужава

WaterLilly
09-28-2010, 17:38
Кво да правиш, има и идиоти на света.

mArMaLaDkA
09-28-2010, 21:00
тОтално, сигУрно, и още грешки сигурно има, ама тия ми се набиха на първо време.

Ти си на 15, с колко други може да си пробвала да го преодолееш? оО
Как и да е. Момчето, милото, е такова жалко комплексирано човече, че чак ми домъчня за него. Самият факт, че се сеща за теб и те меси във всякви разговори, с повод и без повод, говори колко никакъв му е социалният живот и колко безинтересен е, щом светът му се върти само около теб, колко си го харесвала и т.н. Помпи си самочувствието, като се прави на безразличен към теб и се опитва да те унижава. ЗаЕби го тва простото и си намери някой, който ще се държи като нормален човек, а не като поредния келеш.

ilia_92
09-28-2010, 21:06
Иска да те накара да ревнуваш, да ти е кофти и се прави на голям за да те забрави по-бързо, но не си мисли че ако е имал чувства ги няма все още дори и в малки количества. Факта че се държи така доказва че не е перфектен. Заебавай и толкоз.

dPa3HuTeJl
09-28-2010, 21:21
Чакай малко сега,ти наистина ли мислиш че на 15 можеш да обичаш истински ? отговора е .. НЕ ! Просто го харесваш защото за теб той е "перфектен" , но това няма смисъл да ти го казвам тъй като ти си мислиш че го обичаш ,все едно , сега се замисли дали той заслужава любовта ти , "ще се спукам от смях" това какво е?? Такъв човек не заслужава любовта ти ,осъзнай го .. знам че чувствата ти лесно няма да изчезнат,колкото и хобита да си намираш ти ще се занимаваш примерно ссъъъссс рисуване и ще си мислиш "Правя това за да го забравя" а така не става,просто си живей както си живееш и рано или късно ще ти излезе от главата.. :)

gabby1995
09-29-2010, 11:09
Много ви благодаря за съветите .. !! Оценявам го :-)

Wwwooow
09-29-2010, 11:17
Ей такива тъпаци много ме дразнят...А ти направила ли си му нещо с което да покажеш, че не ти пука или да си го обидила или наранила по някакъв начин?

pwnage
09-29-2010, 12:44
Според мен го е обидила с интелекта си. Хаха pwned

coconuttt
10-11-2010, 09:39
просто те е правил на БУДАЛА.

cinderella_gugutka
10-11-2010, 10:41
нормално е ,да ти е гадно-дошло ти е като гръм от ясно небе ,нооо спокойно,ще намериш някой свестен ,а не такъв ш*баняк

art
10-11-2010, 11:07
Забрави за него. болезнено е , но ще го забравиш рано или късно.

denizxcakir
10-11-2010, 12:17
Точно така-на него не му пука за теб.Истинските чувства не изчезват толкова лесно.Склонна съм да вярвам,че изобщо не те е харесвал.Може би те е залъгвал или сама си си втълпила,не знам.

+10!

AceXe
10-11-2010, 13:40
тУтално си грешка мила... Проста си, неграмотна си. Ако той е бил по-грамотен от теб и така си му писала с право ти се смее. Привързването не изчезва от ден за ден. За да може така рязко да те среже, значи пича не си е падал по теб. Но и ще ти кажа, че ти явно си падаш по някакъв абсолютен подлизурски женчо, щом като не ти казва в очите какво мисли и чувства, а го казва на други хора, които не би следвало да ги засяга. Другия път сериозно премисли по какви хора си падаш!

RoSKo0o0
10-11-2010, 14:35
Поръчай един ван с 5 нацепени чичковци с очила вътре. Кажи му, че искате да се видите за малко. Отвличате го. Отиваш на супер забутаното място в света в къща. След като се свести, казваш че светът е заразен от Т-вируса и че вие двамата сте последните оцелели ^_^

Starlettka
10-11-2010, 15:11
Здравейте .. ! :) Значи .. влубена съм в едно момче от доста време. Първоначално чувствата ни бяха взаимни , но сега вече не съм сигърна дали е така. :( Преди няколко дни той си пишеше с сестра ми по скаип и почна да и говори за мен и каза : сестра ти още ли има чувства към мен - сестра ми тъкмо щеше да отговори а тои добави - ако кажеш "да" ще се спукам от смях .. Останах като гръмната :shock: Този негов отговор просто ме срази тутално .. !! :shock: Разбрах , че на него въобще не му пука за мен , че тези негови чувства са се .. изпарили .. !! :-#

Благодаря ви , че прочетохте моята история .. ! :-)

Не мисля, че неговите чувства са се изпарили. Даже смятам, че отдавна иска да те попита дали още го обичаш и когато се е осмелил, изведнъж го е хванало страх и е написала последвалата тъпотия. Вероятно просто е твърде нерешителен, но не знам. Времето ще покаже.

ThePretender
10-11-2010, 15:21
Точно така-на него не му пука за теб.Истинските чувства не изчезват толкова лесно.Склонна съм да вярвам,че изобщо не те е харесвал.Може би те е залъгвал или сама си си втълпила,не знам.
++++++++534362345

shanell1
10-13-2010, 18:53
Мисля, че си направила грешката прекалено много да разкриеш чувствата си пред него.. :( Не му показвай, че го харесваш толкова много ! Опитай се да се направиш на безразлична, мисля, че това би могло да го накара да се замисли.. ако ли не - то няма смисъл, дори и да се получи нещо то ще е за кратко и сигурно ще те нарани.. :?

pinkyy
10-13-2010, 19:13
Точно така-на него не му пука за теб.Истинските чувства не изчезват толкова лесно.Склонна съм да вярвам,че изобщо не те е харесвал.Може би те е залъгвал или сама си си втълпила,не знам.

+1

MilanowPz
10-13-2010, 19:14
Ако от първото момче, което харесваш, се запъваш така и не искаш да продължиш напред, те очакват много неприятности в бъдещ план.
Просто го приеми, забрави го и гледай само напред. Не е толкова лесно, колкото звучи, но не е невъзможно.:wink:

Точно така ;)

MartyParty
10-13-2010, 19:19
Само дето е стара темата.