PDA

View Full Version : Обяснете ми и ми помогнете, защото вече не знам



karkadeussss
09-28-2010, 13:20
Има едно момче (ама разбира се, че има). Откакто се разделих с приятеля ми това е единсвното момче към което проявявам някакъв интерес !!! Необикновен е, винаги може да ме разсмее, винаги има по сто нща които да си кажем.Това гъделичкъщо чувство, което изпитваш, когато гледаш някого в очите и всичко между вас сякаш прави ,,клик, клик, клик,, , защото си пасвате идеално.Нещата се развиваха нормално, излизахме си двамата или с компании, пишехме си и бях останала с впечатлението че сичко е точно и ще станат нещата.Ама, не. Забихме се една вечер, целувахме се и оттогава НИЩО.Просто нищо. Не ми пише, не се засичаме, ако ми говои гледа си обувките. Писах му да излезем, но си намери някво оправдание. Ужасно тъпо ми е, защото не знам какво стана. Знам че е преживял мн разочарования и тн. Не знам какво да правя, да му кажа или...... Може да съм останала с грешни впечатления и да не ме харесва толкова или да го дразня. Всичко до момента в които се забихме беше по негова инициатива. А сега, аз поех уж ама какво да правя.

sasha_90
09-28-2010, 13:57
Мисля,че това е била целта му-да те свали и изостави.

kloely
09-28-2010, 16:56
Преди колко време стана това?

soul1199
09-28-2010, 17:36
искал те е и след като е получил това,което иска те е оставил,значи не държи на теб,остави го,не си заслужава