PDA

View Full Version : Не точно проблем, но все пак..



Zaqkkk
09-28-2010, 13:34
Здравейте, имам някъкв проблем, не точно де.., в нашият град имаше панаир, и като бяхме там на една упашка, видях едно момиче, както и тя ме видя и се погледахме малко, та хареса ми.., след това се засякохме на една аткракция и отново се гледахме.., след ден-два и видях фейбука, початихме малко и минахме на скайп, и може смешно да звучи..е то си е де, но ко да прайм лапита.. :D та тръгвахме, ии ся имам някаф страх, че като се видим няя ме хареса и тн.., и просто заради това може да се спека и тн...

sasha_90
09-28-2010, 13:40
Нали сте се виждали вече.Предполагам знае с кого си пише,което означава,че си й приятен,щом общува с теб.Не се притеснявай толкова от следващата ви среща.

Zaqkkk
09-28-2010, 14:05
Нали сте се виждали вече.Предполагам знае с кого си пише,което означава,че си й приятен,щом общува с теб.Не се притеснявай толкова от следващата ви среща.То онова не беше среща, нито сме си говорили нито нищо, only гледане... :D

juveteam
09-28-2010, 14:21
Бъди спокс братле... :) Поговорете си и т.н.... :) Щом вече сте се виждали значи знае за какво става на въпрос и всичко вече зависи от вътрешното поведение на човека... :)

w0sh
09-28-2010, 14:23
Son, I am dissapoint

lolssie
09-28-2010, 14:30
Давай смело :grin:

djipsito
09-28-2010, 14:56
Ако се навие да излезете само двамата на кафе примерно, значи те е харесала ;)... ако почне да овърта много, не се надявай.. Ако ти даде точна причина за отказ, пробвай пак след известно време и ако пак е така ще ти стане ясно...

Ама си мисля че ще се навие да излезете.. не вярвам тия погледи да не значат абсолютно нищо в случая...тъй че не се притеснявай, ако си мислиш глупости срещата ще е кофти. За тва имай малко самочувствие и увереност.. и вс ще е окей ;р

a1a2b3v
09-28-2010, 15:20
Не утивам, а Отивам...

По темата излезте и не се притеснявай. То или ще се получи или не. Щом си пишете и сте се гледали може би те е харесала и тя. Ако не беше така, изобщо нямаше да се занимава с теб. :)

kloely
09-28-2010, 16:52
Нищо не губиш от това да пробваш. А и все пак те е виждала, писали сте си. Щом се е съгласила да излезете, значи си и симпатичен. Горе главата, ще се справиш ;)

soul1199
09-28-2010, 17:34
2 пъти сте се виждали и щом сте тръгнали,занчи те харесва,споко,не си набивай филмите