PDA

View Full Version : Тия нашите учители всеки ден повече откачат... :x



evilman92
09-28-2010, 14:34
Отивам аз на даскало 1-ви час ... както винаги си закъснявам :D и кам 8 часа влизам (7:30 започваме) и имам при "любимата ми Класна" питам нали дали мога да остана - тя изобщо не ме отразява... стоя си аз и тя ми вика с тебе ще поговорим след малко... после взе да ме нарежда ала бала за униформата защото не я нося - 12 клас сам баси :shock: :x :x и преди края на часа ме изгони ... можете ли да си представите що за КЛАСЕН би направил това ... 4-та година ни е класна и си знаем що се вика кътните зъби, а тя взела да се прави на оборотна :smt017
Най-интересното е че като ме изгони седнах пред даскало с цигара и пред мен паркира директорката... :D Говорихме малко с нея как стоят нещата ала бала и и викам 12 клас сме бива ли такива работи (тя и малко мой човек си пада щото се споря с нея и си имаме приказката 8-) ) и ме извика нали без униформата с червена коса сам Btw и отиваме при класната и и вика как може тай като ме и изгонила да сам извън дскл (ся нали има закон че требва да стоим в дскл ако сме изгонени..) Заклевам се като видя директорката класната ми имаше такава физиономия още ме е яд че не е снимах
Едит: Накъде отива светът щом класните ни ръководители, които би трябвало да се застъпват за нас да ни гонят от Часа на класа.......... :-o

sm_95
09-28-2010, 15:16
Пхах... Кво като ви е класна... Явно си е опърничева жената...
И аз имам подобна случка с класен. Миналата годиня деляхме стая с другата смяна. И нашия клас си купихме часовник и огледало и сега като сменихме стаята си ги взехме. И ония отишли при класната да си ги искат. Тя им ги върна без дори да ни изслуша... а трябва да се застъпва за нас... Тъй че няма значение че ти е класна. Най-добре свиквай.

dark_angel3
09-28-2010, 15:21
Накъде отива света, когато ученици не спазват елементарни правила, с право те е нахокала, че и на всичкото отгоре си закъснял.Какво като си 12 клас, не си мисли, че си с привилегий.

Runaway11
09-28-2010, 15:23
На къде ще отиде света с такива като теб!

ecstazy
09-28-2010, 16:14
Иронията е в това, че не учителката е възмутена от това, че закъсняваш, а ТИ си възмутения от това, че те е изгонила за 20-30 минутно закъснение. ахахахаха пич, нещо ти хлопа дъската :razz:

someonerandom
09-28-2010, 16:54
Пхах... Кво като ви е класна... Явно си е опърничева жената...
И аз имам подобна случка с класен. Миналата годиня деляхме стая с другата смяна. И нашия клас си купихме часовник и огледало и сега като сменихме стаята си ги взехме. И ония отишли при класната да си ги искат. Тя им ги върна без дори да ни изслуша... а трябва да се застъпва за нас... Тъй че няма значение че ти е класна. Най-добре свиквай.
Е това ако ми се случи просто не знам.Вашата е съвсем мръднала бе...

BlackEyedPeas
09-28-2010, 19:18
Накъде отива света, когато ученици не спазват елементарни правила, с право те е нахокала, че и на всичкото отгоре си закъснял.Какво като си 12 клас, не си мисли, че си с привилегий.

flyingmonkey
09-28-2010, 20:51
Кво като си 12ти клас, да не си египетски фараон, че всички трябва да ти се кланят? Дришльо. Правилата са за да се спазват, а не да седят за красота. Не си мисли, че си фанал Господ за х*я.

xWandereRx
09-28-2010, 23:16
още малко, стискай зъби :D
и аз съм 12ти клас, 5 години с класната и тя продължава напук да ни пише двойки и отсъствия :lol:
нямам търпение да се отърва от тая, много я мразя... аз нз някой да я обича де :lol:

kissofthehell
09-28-2010, 23:19
Моля да ми опишеш изражението на класната ти :lol:

xinfamous
09-28-2010, 23:26
ми брато ти ако й разваляш часа и се праиш на олигофрен мн ясно че ще те изгони,никой не те кара да ходиш на даскало

п.с. eби униформите бе ! ; )

programings
09-29-2010, 05:01
Не си видяла нашият класен, завиждам ти!

vilityyy96
09-29-2010, 17:00
Иронията е в това, че не учителката е възмутена от това, че закъсняваш, а ТИ си възмутения от това, че те е изгонила за 20-30 минутно закъснение. ахахахаха пич, нещо ти хлопа дъската :razz:

Tempest
09-29-2010, 17:06
ти си голямо зле.. закъсняваш, не си изпълняваш задълженията, учителите ти са виновни...

12 клас не те освобождава от нищо, даскалите не са длъжни да ти лижат гъза и класен ръководител не значи майка... осъзнай се!

elito0o0o0
09-29-2010, 17:56
Ами помоли твоята приятелка (директорката) да те вземе да чистиш тоалетните в училище щом искаш да си в него, но да не изпълняваш ученическите си задължения. Така всички ще са доволни. :)

fire_magic
09-29-2010, 19:04
тцтц убихте мечтите на връзкаря :?

thevampirediaries
09-29-2010, 19:05
Ами правилата са валидни както за тези които са 8 клас така и за тези които са 12 клас ... А часа е за това за да се спазва а не да се възмущаваш като те гонят защото няма нищо странно в това че те гонят като си закъснял с 30 минути ....

fire_magic
09-29-2010, 19:07
веднаж стана така че тъкмо влизам и ми каза да сядам и званеца би в тоя момент :D

flearness
09-30-2010, 09:35
Отивам аз на даскало 1-ви час ... както винаги си закъснявам :D и кам 8 часа влизам (7:30 започваме) и имам при "любимата ми Класна" питам нали дали мога да остана - тя изобщо не ме отразява... стоя си аз и тя ми вика с тебе ще поговорим след малко... после взе да ме нарежда ала бала за униформата защото не я нося - 12 клас сам баси :shock: :x :x и преди края на часа ме изгони ... можете ли да си представите що за КЛАСЕН би направил това ... 4-та година ни е класна и си знаем що се вика кътните зъби, а тя взела да се прави на оборотна :smt017
Най-интересното е че като ме изгони седнах пред даскало с цигара и пред мен паркира директорката... :D Говорихме малко с нея как стоят нещата ала бала и и викам 12 клас сме бива ли такива работи (тя и малко мой човек си пада щото се споря с нея и си имаме приказката 8-) ) и ме извика нали без униформата с червена коса сам Btw и отиваме при класната и и вика как може тай като ме и изгонила да сам извън дскл (ся нали има закон че требва да стоим в дскл ако сме изгонени..) Заклевам се като видя директорката класната ми имаше такава физиономия още ме е яд че не е снимах
Едит: Накъде отива светът щом класните ни ръководители, които би трябвало да се застъпват за нас да ни гонят от Часа на класа.......... :-o




мене класната не ме е гонила засега въпреки че не съм и особено приятна ама психолошката (психото) кат заместваше една даскалка изгони мене и една фр само защото бяхме с храна....пффф :D тя отваря вратата,ние си влизаме в стаята а тя ни вика "Няма да ви пусна в час с храна" ние: "Ще я приберем" а тя "Няма такъв филм" и ни затръшна вратата :? :-x ...... :D :booooomb: :-x

evilman92
09-30-2010, 13:38
Кво като си 12ти клас, да не си египетски фараон, че всички трябва да ти се кланят? Дришльо. Правилата са за да се спазват, а не да седят за красота. Не си мисли, че си фанал Господ за х*я.
Странно звучиш точно както класната ми а тя е "офца" само следва и изпълнява каквото и кажат. Заради такива като тебе които следват сички правила България е на тоя хал и никой не се надига...
П. С. Поправка:правилата са направени за да се нарушават..., не се мисля за някой повече от който и да било...
П. С. 2 за всички останали: Не искам никой да ми се кланя, нито класната ми искам да ми е майка(пази Боже). И аз съм сгрешил че не спазвам правилата и кво ? Това ли е начина да гониш учениците да се преобличат... малко са хората които живеят близо до училище, а ако се варна отново извинете несам банка "..." За мен думата класна означава доста неща но не и човек който те гони от час с пренебрежителен тон и не иска да знае дали няма някакав проблем че затова да съм без униформа... но Не това никой не те пита... То може би затова в нашето училище 3 години подред има смъртни случаи...

XheroineX
09-30-2010, 13:40
Права е ,примири се

evilman92
09-30-2010, 13:51
Права е ,примири се
Примирението е довело до много лоши неща... ще дам 1 пример "5 века примирение" ако това за теб е решение за мен е бесило...

dark_angel3
09-30-2010, 16:44
Глупав си.

flyingmonkey
09-30-2010, 16:49
[quote=flyingmonkey]Кво като си 12ти клас, да не си египетски фараон, че всички трябва да ти се кланят? Дришльо. Правилата са за да се спазват, а не да седят за красота. Не си мисли, че си фанал Господ за х*я.
Странно звучиш точно както класната ми а тя е "офца" само следва и изпълнява каквото и кажат. Заради такива като тебе които следват сички правила България е на тоя хал и никой не се надига...
П. С. Поправка:правилата са направени за да се нарушават..., не се мисля за някой повече от който и да било...

Хахах, точно заради такива като мен България била на такъв хал, ако страната ни е в такова положение, е защото има такива индивиди, като теб, кой знае кой и защо ги е допуснал да стигнат въобще 12ти клас. Правилата са направени за да ги спазваш, точно се мислиш, че си над тях и ако си мислиш, че с бунтарското си държание ще стигнеш някъде, жестоко се лъжеш. Обаче не мога да отрека, че си имал късмета и не си попаднал на някой като мен, иначе отдавна живота ти да се е стъжнил (:

elito0o0o0
09-30-2010, 17:44
Ти си най-тъпото, малоумно и неблагодарно изчадие на тази планета. Явно господ не е бил в настроение в деня на раждането ти... :) Дори не мога да си обясня как си стигнал до 12ти клас...

Tempest
09-30-2010, 20:09
не си подхвърляйте топката.. "ти си виновен", "не, ти си виновен".. всички сме в кюпа! Едните дърпат надолу, другите се опитват да се отскубнат и излизат с дрипи на повърхността... честито, всички сме виновни! Сами за себе си, другите не са ни виновни! Всеки говори кво му е на душата, всеки много знае да действа само с устата.. ама опре ли до действие - "оо ти луд ли си, кво ше си помислят другите?!" Еми ебал съм ги другите брат! Някои закони са формалност - да има бройка.. те не променят манталитета.. ама той манталитета е насаден от преди, не са ти виновни "ей такива кат мене"..

CryToDie
10-03-2010, 17:40
Нашата класна ни е по-скоро е като приятелка, която ти изслушва проблемите и ти дава съвети, но се е случвало да гони от часа на класа, щото часа свършва в 8:10, а една офца влезе в 8:06, обаче класната беше много ядосана на един олигофрен и за тва я изгони :-x И после мразят класната :?