PDA

View Full Version : Хип-Хоп.....



vanesa0pld
09-28-2010, 16:46
Много искам да тренирам Хи-Хоп...ама много.
Притеснява ме единствено факта че съм скована като дърво...една стъпка,една елементарна стъпка немога да направя :shock:
Та искам да попитам има ли някой/или вапи познати които са били като мен и са се научили да танцуват? :-P :-P

WinstonSmith
09-28-2010, 17:08
Нормално е в началото да си нямаш идея к'во правиш.
Ако наистина искаш да танцуваш толкова, просто направи проучване за клубовете близо до вас и отиди да гледаш 1-2 тренировки.

От личен опит ти казвам, че дори и да си много зле, с постоянство воля и всеотдайност може да постигнеш много.

stefity
09-28-2010, 17:30
С тази нагласа няма как да станеш нещо повече от "дърво" :)

Имаш ли желание - отиваш, танцуваш, учиш се и всичко става. :) не се отказвай след първите 2-3 или дори 4 месеца... за да се разбере дали имаш някакъв напредък ти трябват поне 6 месеца тренировки и танци. :) След това започваш да се развиваш и да имаш свой собствен стил на танцуване. Имаш едни стъпки, но сам си ги преобразуваш в други и всичко се получава. :)

vanesa0pld
09-28-2010, 18:01
ммм да и аз мисля че с воля всичко се постига.
Наистина не съм родена талант,но това не ми пречи да се опитам нали? :)
Благодаря Ви. :P

stefity
09-28-2010, 18:17
Скачай с главата напред и опитай. :)

Joc
09-29-2010, 00:05
и така след всяка част на step up... :lol:

BlackEyedPeas
01-02-2011, 21:42
Малко късничко пиша, но аз в момента ходя и тренирам хип-хоп. И аз съм като теб, в началото много нищо не можех. Бързо забравях стъпките. Но сега се минаха няколко месеца и имам ОГРОМЕН напредък! Все още не съм перфектна, но сега вече танцувам по-добре. Хип-Хоп-а не е лесен, но с времето се научава. Все още понякога не запомням лесно стъпките, но като го тренирам в къщи или с приятелката си, тогава вече става по-лесно и няма как да сбъркаш (Освен ако не се панираш). vanesa0pld, ти сега записа ли се някъде?