PDA

View Full Version : Бял дроб.



rafaelostz
09-28-2010, 16:49
Здравейте! Аз съм на 18 години,бивш пушач,тренирам активно. От няколко дни се появи болка в дясната част на трупа на 4 пръста под гърдите,мисля че в областа на белия дроб.Болката е рязка и периодична.Нямам затруднения с дишането но изпитвам болка,когато си поемам дълбоко въздух. Днес след сън изпитах голяма болка за около минута,след като станах болката поутмина и отново ме боли само когато поемам въздух дълбоко.

programings
09-28-2010, 19:20
Това са симптоми на хронична астма, моля посетете личният си лекар, които ще прецени за какъв лекар сте!

sasha_90
09-28-2010, 19:41
Здравейте! Аз съм на 18 години,бивш пушач,тренирам активно. От няколко дни се появи болка в дясната част на трупа на 4 пръста под гърдите,мисля че в областа на белия дроб.Болката е рязка и периодична.Нямам затруднения с дишането но изпитвам болка,когато си поемам дълбоко въздух. Днес след сън изпитах голяма болка за около минута,след като станах болката поутмина и отново ме боли само когато поемам въздух дълбоко.
Посети личният си лекар,той може да ти каже най-добре какво ти е.Според мен има нещо,щом те боли не е без причина.Или си под стрес или е нещо,което изисква лечение.Не отлагай посещението при лекаря.Дано не е сериозно.

cukcaruk
09-29-2010, 20:01
Аз съм на 14 години и имах този проблем за кратко. Не пуша, но понякога пия стабилно. Преди околко 1 месец след като изпих 2-3 литра бира ме заболя много, след 1-2 часа спря. На другия ден, от едно патронче ме заболя пак. И от тогава не съм пил, но преди 2 седмици пуших коз и 10-15 минути след това ме заболя. И смятам да не пия в скоро време.


ПП:Отиди на лекар.

radeberger
09-29-2010, 21:04
Аз съм на 14 години и имах този проблем за кратко. Не пуша, но понякога пия стабилно. Преди околко 1 месец след като изпих 2-3 литра бира ме заболя много, след 1-2 часа спря. На другия ден, от едно патронче ме заболя пак. И от тогава не съм пил, но преди 2 седмици пуших коз и 10-15 минути след това ме заболя. И смятам да не пия в скоро време.


:lol: :lol: :lol: :lol:


По темата: Ходи на лекар. Тук едва ли някой може да ти каже със сигурност от какво е.

Smrazqvashta
09-29-2010, 21:36
Хм. Можеби има нещо. Но, сигурен ли си, че не си претоварил организма си със спорт? Докато спортуваш, правилно ли дишаш?

SmilezZz
09-30-2010, 09:02
Най-добре е да отидеш на лекар..
Може и да не е нещо сериозно,но може и
да е обратното...Така,че не отлагай посещението
при личния лекар..
- Стискам палци,да не е нещо сериозно

StilianStoqnov
09-30-2010, 09:32
Аз съм на 14 години и имах този проблем за кратко. Не пуша, но понякога пия стабилно. Преди околко 1 месец след като изпих 2-3 литра бира ме заболя много, след 1-2 часа спря. На другия ден, от едно патронче ме заболя пак. И от тогава не съм пил, но преди 2 седмици пуших коз и 10-15 минути след това ме заболя. И смятам да не пия в скоро време.


ПП:Отиди на лекар.
ааххааххаахах стегни се бе пич на нищо не прилича това твоето, намери си нова компания на 14 ааххахха

PinkMojo
09-30-2010, 19:47
Брат тренираше много активно баскетбол и го болеше точно по същия начин, даже по едно време почти непрекъснато го болеше, туптуше и се некви такива, та той отиде на лекар и му казаха, че е от претоварване
Затва спря да тренира за малко и му мина, после като почна пак го заболя де :D ама после се оправи с времето като намали малко тренировките

PLEYGIRL
09-30-2010, 22:57
Не съм напълно сигурна че може да е астма... и на мен ми се е случвало милион пъти... и после нищо ми няма.. но само ще кажа че със сигурност е от цигарите докато дробовете се изчистят напълно болката ще се появява.. :(