PDA

View Full Version : rapidshare, binverse, megaupload



Loveu2
09-28-2010, 18:30
Значи... Трябва ми файл, който го има в тия сайтове и на никое друго място, обаче всичко се плаща. Уж някакви премиум акаунти, ама не. От 2 дена се опитвам да тегля, ама не става, все пари иска. :lol: Та ако някой има решение на проблема ми, да каже. Изгледах 1000 клипчета в youtube, ама все не се получава. Ако някоя добра душа е успяла да изтегли нещо, без да плаща, да каже.

OtherSide
09-28-2010, 18:34
Може би зависи какво е задала другата страна като опция, ама освен 'премиум акаунт' няма ли възможност за обикновено сваляне на файлове? Обикновено е по-бавно, трудно и преди да започне да се сваля се чака 45 секунди (както е в датата).

Whoopdedoo
09-28-2010, 19:19
^ Мхм, плюс това търси във Filestube, там винаги има всичко.

Loveu2
09-28-2010, 19:47
Даа, и от Filestube ме препраща в Nowdownloadall.com, където пак иска регистрация.

Whoopdedoo
09-28-2010, 20:30
По принцип пишеш името на песента в Жужел и след това пишеш filestube, и първия резултат е търсене от filestube, но не винаги излизат разбира се. ако песента е няква по-неизвестна, но аз правя така - има сайт, който ти сваля песента директно от youtube и има опция HQ, която се усеща в сравнение с нормалната (standard) и все едно песента си я сваляш oт сайт.

http://www.videodroid.org/
Въведи линка, цъкни HQ и чакаш.
Малко бавно зарежда докато ти отвори сайта и после пак бавничко ще зарежда докато вземе линка и ти го преведе, но като е готово ще ти покаже, че се конвертнало и има eдно "click here to download this file" или нещо от сорта, цъкаш го и тва е. Аз даже вече като видя няква по-рядка песен, която я има в youtube изобщо не си играя да я търся по сайтовете, ами направо с тоя сайт