PDA

View Full Version : "Непознат" , а някак си близък..



donttrustme
09-28-2010, 17:45
Здравейте... наистина съм много объркана и ще ви съм много благодарна ако ми помогнете с някое мнение.. Благодаря.. ..

та.. значи.. Ще давам по-подробно.. На 15 години съмм .. скоро правя 16.. живея в малко градче.. (няма да споменавам име.. но е Смолянска област).. та.. на празника на града.. както си седях с приятели мина едно момче (Ще го нарека Г-н А) той беше с убииствена коса.. имаше ужасно яката прическа и аз естествено попитах кой е той.. Тогава един от моите приятели каза, че е в класа му и ще ме запознае.. Аз си помислих, че се шегува.. ноо след няма и 5 минути той беше пред мен.. запознахме се.... но той се изчерви ужасно много.. :( от тогава неговия клас непрекъснато го "базикат" с мен и с това, че ме харесвал.. но аз не мисля, че наистина е така.. понеже знам , че ми знае скайпа, а не ми иска пълномощно.. знае ми фейсбука.. но пак не ми иска приятелство.. А аз наистина го харесвам или поне така мисля.. но ние сме в едно училище.. и всеки път когато го видя ми омекват капачките ( в буквален смисъл.... ).. не мога да отлепя погледа си от него.. Имам чувството, че не иска да е близо до мен, защото го е страх какво ще си помислят приятелите му.. страх го е от тяхното мнение..

Няколко пъти си мислех да му пиша съобщение във фейсбуук.. написвам нещо... но някак си ми звучи "тъпо" и го трия.. наистина не знам какво да му кажа.. ии не знам.. дали аз .. или той... кой е страхливеца в случая.. ;(.......

ToXiCtHeBeSt
09-28-2010, 17:49
малко от на здрач историята копираш бе моме ..

и като толкова много го искаш пусни му ..

BreakTheWind
09-28-2010, 17:56
Офф :D Аз и аз кат си харесам някое момиче няя да я добавя в скайп ако не съм достатъчно смел. Щом се е изчервил тряя ти да действаш първа или ще го изпуснеш. Давай смело

soul1199
09-28-2010, 18:26
пиши му едно:здравей,нищо повече

bybit0o0
09-28-2010, 18:34
Пиши му..нищо не губиш (:

kloely
09-28-2010, 18:43
АКО е наистина тва с приятелите, зарежи, оправия няма. Не си заслужава да се занимаваш с него (според мен) АКО живее живота си според чуждото мнение. Била съм в такава ситуация, много е кофти. Но все пак ми се струва, че има шанс момчето да те е харесало, но да е срамежливо. Поискай му ти приятелство във фейса, поздрави го в коридора, покажи, че те кефи. Поеми инициативата!

donttrustme
09-28-2010, 19:10
Не разбирам нищо....... ох.. и още не сме започнали училище.. а плъзнаха слухове, че сме гаджета.. и то само заради класа му.. ;x;x..
.. Наистина го харесвам.. но е такъв глупак... ии.. аз дори не знам как да постъпя....... Много съм объркана... полудявам вече.. разделих се с момчето с което съм от 4 години .. преди 2 месеца..защото вече не го обичам.. а никой не заслужава да бъде лъган.. а сега отново се влюбвам... ах.. проклятие.......

soul1199
09-28-2010, 19:14
Не разбирам нищо....... ох.. и още не сме започнали училище.. а плъзнаха слухове, че сме гаджета.. и то само заради класа му.. ;x;x..
.. Наистина го харесвам.. но е такъв глупак... ии.. аз дори не знам как да постъпя....... Много съм объркана... полудявам вече.. разделих се с момчето с което съм от 4 години .. преди 2 месеца..защото вече не го обичам.. а никой не заслужава да бъде лъган.. а сега отново се влюбвам... ах.. проклятие.......пиши му,не си пропилявай шанса,заради тъпаците от класа му

needar
09-28-2010, 19:18
.. Наистина го харесвам.. но е такъв глупак...
Еми пиши му нещо да излезете или нещо от сорта , да не сте сред негови и твои приятели за да не го е срам , и поговори с него ! :)

SmilezZz
09-29-2010, 08:41
Явно е срамежлив,следователно
ти самата ще трябва да направиш първата
крачка..Пиши му,когато го видиш - поздравявай го,
говорете си на някаква тема..

kombarka
09-29-2010, 11:45
Поеми инициативата.

Скайпа и фейсбука ще ви свършат идеална работа щом е толкова срамежлив. :lol: (ирония)

NeZaPoznat
09-29-2010, 11:45
Не разбирам нищо....... ох.. и още не сме започнали училище.. а плъзнаха слухове, че сме гаджета.. и то само заради класа му.. ;x;x..
.. Наистина го харесвам.. но е такъв глупак... ии.. аз дори не знам как да постъпя....... Много съм объркана... полудявам вече.. разделих се с момчето с което съм от 4 години .. преди 2 месеца..защото вече не го обичам.. а никой не заслужава да бъде лъган.. а сега отново се влюбвам... ах.. проклятие.......

е добре де - тъпак бил .. ще се чукате - няма дисертация да пишете я :-P

xinfamous
09-29-2010, 11:53
ми мноо си тъпа. той те харесва,ти го харесваш ама и 2мата сте прекалено спрели за да направите квото и да било.. Действай ма!

BaffaLsc
09-29-2010, 12:06
Точно така.Съгласна с горния пост.
И двамата се харесвате ,но нищо не
правите по въпроса ! Ако наистина искаш
нещо да се получи му пиши както каза soul1199
просто едно ''здравей'' нищо повече :)

donttrustme
09-29-2010, 14:51
Днес се засекохме на стълбите.. той идваше от отгоре.. а аз от отдоло.. гледахме се.. ноо пак нищо не си казахме...... И послушах съвета ви.. писах му.. HI..(здравей..).. но не получихх отговор.. Може да го е видял.. а може и просто да го е подминал......... :( ...

w0lf
09-29-2010, 18:02
осъзнайте се с тия драми

тва с 4 годишната връзка ме изкефи

seeu2morow
09-29-2010, 19:18
леле, направо ще се подхлъзна на тия сапунки
историята ми е ясна - той си пада по теб,
ти си падаш по него /или по прическата му/.
Какъв ви е проблема бе хора?
Поздравявай го всеки път като го видиш, пиши му в скайп и фейсбук, но по-добре си поговорете първо на живо.
Може да се окаже, че след като си го чула как говори не го харесваш вече :-D

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 19:32
Той може би си пада по теб,а за теб не знам-или по него или по прическата му :D Очевидно той е срамежлив,затова,когато го видиш следващия път по коридорите му кажи едно "Здравей,как си?" и ако и тогава,както във ФБ не получиш отговор не си прави труда-явно няма да се получи...Но направи първата крачка,няма да умреш,ако го заговориш :D

fen7asy
09-29-2010, 19:53
ако си му писала "HI (здравей)" ще те помисли за бахтии и задръстенячката :lol: кой по дяволите не знае какво означава "hi" :lol: :lol: :lol: аа по темата.. емии знаеш ли.. прочети ми подписа.. там е отговора ; ) :razz: :razz:

xxcherry
10-06-2010, 19:11
Просто отиди и му кажи едно "Здрасти" , когато го видиш. Нали все пак се познавате. И оттам нататък вече, все ще има за какво да си говорите. В никакъв случай не бива да те е срам и заради това да го изпускаш, адски тъпо е (знам от личен опит)! Така че, действай! Нищо няма да изгубиш.

NeZaPoznat
10-07-2010, 11:58
Днес се засекохме на стълбите.. той идваше от отгоре.. а аз от отдоло.. гледахме се.. ноо пак нищо не си казахме...... И послушах съвета ви.. писах му.. HI..(здравей..).. но не получихх отговор.. Може да го е видял.. а може и просто да го е подминал......... :( ...

объркала си се - трябвало е да му напишеш 'H'U'I' (здравей) 8-)