PDA

View Full Version : пфф.. :@:@:@



danibebi
09-28-2010, 20:02
Имам най-отвратителната коса на света. :-x колкото и да я изправям, дори и по 2 пъти на ден, нищо не става от нея. :-x много ме е яд, винаги я горя за нищо :-# :cry: кажете ми някакъв продукт, чрез който да ми стои права или и аз незнам, защото в момента съм бяснааа... :-x :-x :-x :@:@:@

danibebi
09-28-2010, 20:16
По-хубава преса, лак за коса, по-търпелива бъди докато я изправяш... ?
Има коси които каквото и да ги правиш, с каквото и да ги пръскаш се чупят на втория час и това е..

Да, но моята коса не е от тези, щото като ме изправя някоя приятелка и става добре, но аз изправям ли сее..?! :-x :-x а и ми е къса и не е хубаво да стои начупено..

fire_magic
09-28-2010, 20:30
а не се нерви такава ма, да не сме ти ние виновни за косата,всеки който иска ще ти каже някакъв съвет, но ако наистина е най-отвратителната до сега да си я отрязала 8)

Minerva
09-28-2010, 21:41
Щом като приятелките ти я правят и си седи, значи проблема е в начина по който го правиш. Поразпитай ги или викни някоя и я карай да те гледа докато си правиш косата и да дава напътствия. Никой не се ражда научен.

Moderatorius
09-29-2010, 07:00
И аз сама като се изправям, нищо не става. Но като ме изправя някой, става много добре :)

nymphadora
09-29-2010, 07:25
ми като не става права-къдри я :-|
аз така правя,щот отдавна се отказах да си горя косата.

slynchoo
09-29-2010, 09:03
Амии явно не можеш да се изправяш.Помоли някоя приятелка.

Infinity
09-29-2010, 11:04
Каква ти е пресата ?

Djenka
09-29-2010, 14:06
Оф... Щом косата ти е зле, най-добре според мен е изобщо да не използваш преса. :? Аз ако бях така и ако знаех, че от нея става по-зле, нямаше да я изправям и щях да се примиря да си е такава, каквато си е.
Просто я остави, не я третирай с разни мазила ии преси и ролки и т.н., не я оставяй да става мазна и би трябвало да е по-добре. Ако ли не - значи е късно и малко си попрекалила с изправянето. :x :x

PhotographyGirl07
10-04-2010, 16:00
Като не става права, начупвай я с пяна за коса... Яко е... :P

LasTKisS
10-04-2010, 19:06
Моята коса е ужасно къдрава и за да я изправя обикновено използвам сешоар и кръгла четка, а за краищата преса

bebzgirl
10-04-2010, 19:38
ми като не става права-къдри я :-|
аз така правя,щот отдавна се отказах да си горя косата. + 1 :) :razz:

MissNothing
10-04-2010, 19:41
Щом като те изправят други сатав добре, значи ти не се изправяш хубаво и проблемът не е токова в косата ти явно.

anonymous708973
10-05-2010, 17:15
Приятелките ти с твоята преса ли те изправят?
Щото от преса до преса голяма разлика има. Една приятелка има хубава преса, но за да си изправи слабата косичка (много по-тънък косъм има от моя) я минава два пъти. Моята коса е доста по-гъста и с едно минаване на пресата съм ок.

Таа... преса + Маска за изправяне (май на "asia" беше, ама не съм много сигурна, виж в DM, Sani или някакъв друг по-голям магазин), балсам, кристали...
И като си изправяш косата, пробвай тоя номер. Разделяш я по три на дължина, тоест цялата най-долна част я оставяш пусната, двете горни ги прибираш със щипка временно. Тая най-долна част я раздели на две върху раменете си, така че да дойде напред, щото ако ти виси по гърба, няма да видиш дали и как си я изправила. Ако пък ти е много къса косата, се наведи напред, докато я изправяш. Като приключиш с най-долния пласт, пръскаш с лак. Повтаряш упражнение с горните пластове и накрая разресваш, за да не стои спластена от лака. Така правя аз и се получава :)

BeezyJey
10-05-2010, 17:46
Амии явно не можеш да се изправяш.Помоли някоя приятелка.

MissNothing
10-05-2010, 18:45
Приятелките ти с твоята преса ли те изправят?
Щото от преса до преса голяма разлика има. Една приятелка има хубава преса, но за да си изправи слабата косичка (много по-тънък косъм има от моя) я минава два пъти. Моята коса е доста по-гъста и с едно минаване на пресата съм ок.

Таа... преса + Маска за изправяне (май на "asia" беше, ама не съм много сигурна, виж в DM, Sani или някакъв друг по-голям магазин), балсам, кристали...
И като си изправяш косата, пробвай тоя номер. Разделяш я по три на дължина, тоест цялата най-долна част я оставяш пусната, двете горни ги прибираш със щипка временно. Тая най-долна част я раздели на две върху раменете си, така че да дойде напред, щото ако ти виси по гърба, няма да видиш дали и как си я изправила. Ако пък ти е много къса косата, се наведи напред, докато я изправяш. Като приключиш с най-долния пласт, пръскаш с лак. Повтаряш упражнение с горните пластове и накрая разресваш, за да не стои спластена от лака. Така правя аз и се получава :)

И аз така правя, но всяка част я минавам по два пъти и пръскам с лак чак когато съм изправила цялата коса. И става супер.

А да ви питам от какво се получава на електризирането-някога косата с колкото лак ад я пръскам пак седи наелектризирана, друг път въобще даже не се налага да слагам лак.

soni4kuu
10-10-2010, 19:29
ами ще се научиш.аз пък не харесвам как ме правят моите фр... иначе можеш да отидеш на студено изправяне и да не се занимаваш всеки ден с косата си :-o

cherry97
10-11-2010, 16:02
Пробвай с гел, слагай по малко, на връхчетата най много наблегни след като се изправиш.Ако пак ти се начупи по-добре ползвай балсам и се реши с оформящ гребен, по този начин той помага малко да се изправи косата като сложиш и малко гел.Но НЕ прекалявай с гела, защото ще ти стане прекалено мазна косата! :) :) :) :)

bybit0o0
10-13-2010, 15:19
Препоръчвам ти колкото и да не се харесваш да не я тормозиш всеки ден че и по няколко пъти.И аз преди бях така..изправях се,чупеще се...особено от влагата..и накрая се примирих в смисъл не държа вече да е идеално права..и сега като не я изправям постоянно е доста по-дълга и здрава..опитай .. накрая ще свикнеш и тя до тогава ще ти порасне косата :)