PDA

View Full Version : Не искам да уча психология !!!



gret4ety
09-28-2010, 20:43
Първоначално бях положително настроена, но когато влезе оная откачалница и започна да ни плямпа някакви глупости за душатаа, че човека живеел в 3 святаа, че животните нямали памеет, че мозъка няма нищо общо със съзнанието нии и незнам си кво още.. Ааа не мога да я слушам, иде ми да стана и да я овикам, ама знам че ще ми напише докладна, и през целия час се изкушавам да повърна :x Ако помоля директора вместо психология да ме прехвърли в някой др клас да уча друг предмет на нейно място дали ще стане :D

DieselBlood
09-28-2010, 20:48
Стига с тия глезотии бе,момиче.Всички други са минали през тоя ад.Защо не дойдеш да учиш философия и да сравниш после??

ecstazy
09-28-2010, 20:48
Хахаха да, специално за тебе ще направят така, че да не учиш психология. Хах, т'ва май ще ми бъде любим предмет. Всеки час слушам с отворена уста батенце. луда си :D

webmast3rche
09-28-2010, 20:49
абе и на мен не ми се учат много неща ама.. не рева..
пък и това са само първите уроци.. после става по-интересно.. то това е още първия урок за душата на 9 клас.. и ние го учихме..

големи капризи,голямо нещо.. пък и то тва е лесно ... не е като да се напрягаш или нещо друго.. много сте ми интересни :booooomb: :shock: :shock:

xKiFlA
09-28-2010, 20:50
няистина няма по тъпо нещо от психологията :D
и нз как си могла да се пишеш без да знаеш ква простотия е

webmast3rche
09-28-2010, 20:51
няистина няма по тъпо нещо от психологията :D
и нз как си могла да се пишеш без да знаеш ква простотия е

той си е задължителен предмет.. кво да го пише :D

xKiFlA
09-28-2010, 20:52
няистина няма по тъпо нещо от психологията :D
и нз как си могла да се пишеш без да знаеш ква простотия е

той си е задължителен предмет.. кво да го пише :D
така ли. ми аз не го уча :?

xWandereRx
09-28-2010, 23:18
тва пък е един от най- интересните предмети, как може да не искаш да го учиш?!
ако сега не ти е интересно не знам какво ще правиш после като става шибано... :?

sm_95
09-29-2010, 02:50
Олее.... Като ти е толкова скучно не я слушай, а си дремвай сладко сладко в час. Ба си... Естествено че няма да ти сменят часа, ще трябва да я изтърпиш.

programings
09-29-2010, 04:59
Всичко бих дал да уча психология! Много ми е интересна тази наука! :)

guinessgirl
09-29-2010, 05:05
не е лесно да си прост и ограничен,не е..

аз ходя на училище само заради психологията бе,бате,я се стегни малко и вникни в тва,което ти се говори

MissNothing
09-29-2010, 06:32
И аз не искам ад уча хиляди предмети, които са ми супер отвратителни, ама не съм тръгнала да пускам теми. Щом я има, значи мможе да ти потрябва. Сядай си на задника и учи.

gabi7u
09-29-2010, 07:08
Аз пък бих се отказала от всички други предмети за психология.
Сигурно си девети клас и само това ти е нов предмет и не си му свикнал.
Пък аз какво мога да кажа като още от 9ти ни почнаха с Етика и Право, Прихология и Логика, Микроикономика, Философия, Обща теория на счетоворната отчетност, Христоматия и куп глупости..
Това е най - интересния предмет, защото учиш за себе си и тези около теб. Засягат се теми от живота, които те интересуват..


xKiFlA - за пореден път доказваш миличка колко си тъпичка 8-) в децката градина психология няма ..

ParadOx
09-29-2010, 07:29
Пхахахахх сега ли се оплакваш очаквай да почнеш Етиката и правото догодина и тогава пускай тия теми
Мислех си, че няма по тъп и безсмислен предмет от математиката, но ето че го открих 8-)

DieselBlood
09-29-2010, 08:14
Не знам кой ви е излъгал,че това е един от най-интересните предмети,но предмета си е задължителен във подготовката за средно образование.Аз не виждам защо тая тема още съществува между другото.

chemist9009
09-29-2010, 11:03
хах....да ви имам проблемите аз к'во да кажа като имам Инженерна психология и ергономия :D :D :D психологията е нищо пред тоя предмет :D :D :D

gabi7u
09-29-2010, 17:28
Не знам кой ви е излъгал,че това е един от най-интересните предмети,но предмета си е задължителен във подготовката за средно образование.Аз не виждам защо тая тема още съществува между другото.

аз лично го казвам от това, че уча всичко друго и просто това е като приказка сред останалите предмети ..

Rashugun
09-29-2010, 17:45
Лигла.
Всички учат психология. Етиката и правото е 100пъти по-трудно от психологията тъй, че не се оплаквай. А и това дали ще я учиш или не, зависи изцяло от теб.

elito0o0o0
09-29-2010, 17:50
върви на магистралата... там не ги интересува какво образование имаш :) 8)

fenasf
09-29-2010, 21:10
Не слушай. Няма как да не я учиш.

flearness
09-30-2010, 09:24
Първоначално бях положително настроена, но когато влезе оная откачалница и започна да ни плямпа някакви глупости за душатаа, че човека живеел в 3 святаа, че животните нямали памеет, че мозъка няма нищо общо със съзнанието нии и незнам си кво още.. Ааа не мога да я слушам, иде ми да стана и да я овикам, ама знам че ще ми напише докладна, и през целия час се изкушавам да повърна :x Ако помоля директора вместо психология да ме прехвърли в някой др клас да уча друг предмет на нейно място дали ще стане :D


ми не я слушай бе човек :D пиши си белешки с някой или си драскай в тетрадката :D :-D

vagarious
09-30-2010, 10:00
няистина няма по тъпо нещо от психологията :D
и нз как си могла да се пишеш без да знаеш ква простотия е

той си е задължителен предмет.. кво да го пише :D
така ли. ми аз не го уча :?

Ми 'щото явно не си в 9кл.По-малка си, значи.
Та психологията е толкова елементарен предмет, че не е истина.Повечето неща се знаят от обща култура, всичко ни заобикаля.Трябва само да помислиш.И моя учител беше кофти, ама не съм мрънкала.Още 2 такива годинки ти предстоят.

teenems
09-30-2010, 17:58
мене пък ме кефи тоя предмет .. интересно е :-o

-а ти слънце кво си мислиш?специално за теб,принцеса Даяна ще направят така ,че да не хара Психология .. ахаха :lol:

gret4ety
10-02-2010, 21:11
Аве вие или сте мега тъпи, или не можете да четете... Къде пише, че ми е трудна психологията бе, миндилии :lol: Нито ми е трудна, нито ми е сложна, нито госпожата ми е лоша. Това което говори за мен са пълни глупости и не съм съгласна с повечето неща. Лигла съм била.. Бе я първо се вижте вие, не че ви познавам, но съм сиг че половината от тези които ми казаха че съм лигла, въздишат и охкат колко им е трудна географията/физика/математика/химия/история и тем подобни.. Айдее като не можете дда помогнете да си мълчите, не да пускате тъпи коментари за рейт само.. :) АА за тези които ме разбраа едно голямоо "Мерси" (от малко хора тук може да очакваш такова нещо) :)

gret4ety
10-02-2010, 21:15
А още нещо, за много разбиращите - не е задължително да присъствам в тия часове. Лекарят ми ще ми дава бележки един път в седмицата накрая ще остана на изпит, ще изкарам една тройка дето точно ще си я сложа на х*я и ще си следвам медицина, за която изобщо няма да са ми нужни знанията от психологията. Между другото психологията никаде няма да ми е нужна като се замисля :) :) все едно изобразително или музика...

Foreverbg
10-02-2010, 22:08
ще изкарам една тройка дето точно ще си я сложа на х*я и ще си следвам медицина
Доколкото разбрах си момиче и ми е чудно как ще си сложиш тая тройка на х*я? И на мене много работи не ми се учат ама уча...

awqward
10-02-2010, 22:14
Не отбягвай/игнорирай предмета и информацията, която чуеш.

По-интересно е да я приемеш като дразнител и тя да ти служи за вдъхновение, когато се хванеш, че си нервна, да впрегнеш дразнението в творчество и да напишеш една пълна с вулгаризми статия или да създадеш клипче във vbox.

Никой не те изнасилва да помниш това, което ти се преподава.

А особено в час по философия можеш да се възползваш и да влезеш в спор с учителя или съучениците си, ии да се погавриш във възложено есе.

Поне аз така правих и често имах аплодисменти от класа :lol:

Късмет, другото се купува.

(от един ветеран)

Sham
10-03-2010, 02:03
А особено в час по философия можеш да се възползваш и да влезеш в спор с учителя или съучениците си, ии да се погавриш във възложено есе.

Поне аз така правих
дам!


Между другото психологията никаде няма да ми е нужна като се замисля Smile Smile все едно изобразително или музика...
о.О добреее...

DesireToFire
10-03-2010, 05:57
А още нещо, за много разбиращите - не е задължително да присъствам в тия часове. Лекарят ми ще ми дава бележки един път в седмицата накрая ще остана на изпит, ще изкарам една тройка дето точно ще си я сложа на х*я и ще си следвам медицина, за която изобщо няма да са ми нужни знанията от психологията. Между другото психологията никаде няма да ми е нужна като се замисля :) :) все едно изобразително или музика...
Освен че ти влиза в дипломата..

bloodfrozen
10-03-2010, 08:15
Медицина щяла да следва. :lol: