PDA

View Full Version : Идея за Татус !



transformable
09-28-2010, 21:35
Понеже искам да си правя татус на ръката . Желателно е да е на китката или от другата страна на китката . Моля да пише само този който помага и недейте да почвате : Отиди в студиото там ще си харесаш .. ами ако не си харесам ? Или пък .. татуса трябва да значи нещо за теб - еми дайте някакви идеи ...

divacheee
09-28-2010, 22:08
.. татуса трябва да значи нещо за теб - еми дайте някакви идеи ...


Искаш ли да си направим един експеримент ;Д .. ще прочете мненията ти във форума, и ще си изградя няква представа за теб. Въпреки че от тази тема не ми направи особенно приятно впечетление все пак може да си напрая труда да ти прегледам мненията ;Д

Как искаш хора, които не те познават да ти дават идеи за татус, който да значи нещУ за теб :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

transformable
09-28-2010, 22:10
.. татуса трябва да значи нещо за теб - еми дайте някакви идеи ...


Искаш ли да си направим един експеримент ;Д .. ще прочете мненията ти във форума, и ще си изградя няква представа за теб. Въпреки че от тази тема не ми направи особенно приятно впечетление все пак може да си напрая труда да ти прегледам мненията ;Д

Как искаш хора, които не те познават да ти дават идеи за татус, който да значи нещУ за теб :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:ОЛЕ ... О КОЛКО СИ ПРОСТ ИМА ЛИ СМИСЪЛ О НЕ НЕ .. КАТО НЕМОЖЕШ ДА МИ ПОМОГНЕШ НЕ ПИШИ WE !

divacheee
09-28-2010, 22:10
7 клас съм, 170 висок , 68 кг . Според вас колко трябва да съм за да имам преса . И понеже са много , ако може да ми дадете някаква диета , сега ще започвам яко тренерофки по футбол [ 1 час и 30 на ден ] :) Благодаря на всички помогна ли ми !

от : ангел



Не си прави татус !!! :lol: :lol:

divacheee
09-28-2010, 22:12
Как искаш да ти помогна бе пишлеме :-x
Знаеш ли изобщо кво искаш .. надпис .. рисунка .. трайбъл ???

transformable
09-28-2010, 22:12
7 клас съм, 170 висок , 68 кг . Според вас колко трябва да съм за да имам преса . И понеже са много , ако може да ми дадете някаква диета , сега ще започвам яко тренерофки по футбол [ 1 час и 30 на ден ] :) Благодаря на всички помогна ли ми !

от : ангел



Не си прави татус !!! :lol: :lol:Олеле ... АЗ НЕ СЕ КАЗВАМ ИВАН , А ДИМИТЪР ! В ТАЗИ РЕГИСТРАЦИЯ СМЕ 3 МОМЧЕТА ! ЗА ТВОЕ СВЕДЕНЕ СЪМ 9 КЛАС !
:-x

divacheee
09-28-2010, 22:15
7 клас съм, 170 висок , 68 кг . Според вас колко трябва да съм за да имам преса . И понеже са много , ако може да ми дадете някаква диета , сега ще започвам яко тренерофки по футбол [ 1 час и 30 на ден ] :) Благодаря на всички помогна ли ми !

от : ангел



Не си прави татус !!! :lol: :lol:Олеле ... АЗ НЕ СЕ КАЗВАМ ИВАН , А ДИМИТЪР ! В ТАЗИ РЕГИСТРАЦИЯ СМЕ 3 МОМЧЕТА ! ЗА ТВОЕ СВЕДЕНЕ СЪМ 9 КЛАС !
:-x


Ооо милия той бил 9 ти клас :lol: :lol: Евала !! Много си голям .. напрай си татус .. ( както усещам интелектуалното ни ниво е много ниско и ми е интересно ква простотия ще си татуираш ) :Д:Д

divacheee
09-28-2010, 22:24
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7941762&highlight=#7941762



Искам да си правя татус на ръката. Искам да е името ми ( понеже друга идея не ми идва) дайте някакъв пример с какво да го окръся или нещо друго ..

понеже друга идея не ми идва


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7806735&highlight=#7806735

МЕГА ПРОСТ СИ !!! ЧЕСТНО !!! :lol: :lol: :lol:

DarkKisss
09-29-2010, 04:57
Мисля, че е твърде рано. По-добре си направи временна за 2-3 месеца :)

guinessgirl
09-29-2010, 04:59
саше,саше...

MissNothing
09-29-2010, 06:22
.. татуса трябва да значи нещо за теб - еми дайте някакви идеи ...


Искаш ли да си направим един експеримент ;Д .. ще прочете мненията ти във форума, и ще си изградя няква представа за теб. Въпреки че от тази тема не ми направи особенно приятно впечетление все пак може да си напрая труда да ти прегледам мненията ;Д

Как искаш хора, които не те познават да ти дават идеи за татус, който да значи нещУ за теб :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:ОЛЕ ... О КОЛКО СИ ПРОСТ ИМА ЛИ СМИСЪЛ О НЕ НЕ .. КАТО НЕМОЖЕШ ДА МИ ПОМОГНЕШ НЕ ПИШИ WE !

Кой го казва. :razz: :razz: :razz:
Може ти да си го напишеш тва на ръката-о, коолко съм прост. Съврес сериозно, поиска идея за татук и аз ти давам. :)

ValLoveYa
09-29-2010, 06:53
.. татуса трябва да значи нещо за теб - еми дайте някакви идеи ...


Искаш ли да си направим един експеримент ;Д .. ще прочете мненията ти във форума, и ще си изградя няква представа за теб. Въпреки че от тази тема не ми направи особенно приятно впечетление все пак може да си напрая труда да ти прегледам мненията ;Д

Как искаш хора, които не те познават да ти дават идеи за татус, който да значи нещУ за теб :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:ОЛЕ ... О КОЛКО СИ ПРОСТ ИМА ЛИ СМИСЪЛ О НЕ НЕ .. КАТО НЕМОЖЕШ ДА МИ ПОМОГНЕШ НЕ ПИШИ WE !

Кой го казва. :razz: :razz: :razz:
Може ти да си го напишеш тва на ръката-о, коолко съм прост. Съврес сериозно, поиска идея за татук и аз ти давам. :)

това е добра идея послушай съвета за татуса :D

Има много Прости хора....защо ще си правиш сега като след 10 години примерно ще ти омръзне и то предложен от някой друг от форума за който си нямаш и хал хабер и дори не се познавате, толкова ли не можеш да поровиш в нета-татуси колкото искаш дори мога да те зарина с тях...

anonymous708973
09-29-2010, 19:09
"Искам да си направя татус, дайте идея" = "Искам да гъзарея с татус, ама съм тоооолкоз тъп, че нямам идея къв, но знам, че искам да съм гъзар" :?

Nqkuf
09-29-2010, 19:42
Не ме е яд че си тъп, а че ти личи :razz:

divacheee
09-29-2010, 19:52
Не ме е яд че си тъп, а че ти личи :razz:

Е как няма да му личи :D .. Той прави всичко възможно да го покаже 8)

brutaLxxbunny
09-30-2010, 04:12
Зависи какво искаш,надпис или нещо друго ?? Не си разяснил.Ако е надпис,спомени из нета - колкото искаш,избери един и толкоз .. Като е картинка,пак да е нещо значимо.
Представи се след примерно 10 години като работиш някаква работа,квато и да е,подаваш ръка и под китката ти има примерно Спиди Гонзалес .. Ти си знаеш в крайна сметка,ние акъл не можем да ти даваме.

tanya1912
09-30-2010, 12:52
Ей, вие "порасналите" като сте толкова умни защо се връзвате на акъла на един седмокласник ? Това , че вие сте с 2,3,4... години по-големи от него и мислите като уш големи, не ви дава правото да го обиждате :) и се замислете малко вие в 7-ми клас как сте мислили ?

А колкото до татуировка на ръката .. не ви съветвам там да си правите , след години никъде няма да искат да ви приемат за работа :)

divacheee
09-30-2010, 13:21
Ако съм мислилa кaто него до ся дa съм се ошaрилa цялaтa, но не съм мислила така..

Ето за това чак сега ще си правя татус ( на 21 съм .. ), обмислила съм си го, харесала съм си рисунката преди повече от 6-7 месеца и съм сигурна, че искам точно това .. и няма да ми писне след известно време !!!


И най-важното .. не съм питала по форуми "къф татус да си напрая, дайте идеи, че аз съм прост " :D :D